Ферион (София)

BGSupporters форум

Ферион (София)

Деца: София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 09:30 1 кръг Д РД Спорт (София) 1:6
15.09.2018 09:30 2 кръг Г Олимпия ФК (София) 3:6
22.09.2018 09:30 3 кръг Д Надежда (Доброславци) 6:1
29.09.2018 17:00 4 кръг Г Интернационал (София) 1:0
06.10.2018 09:30 5 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 3:0
13.10.2018 16:00 6 кръг Г Левски (Чепинци) 12:2
20.10.2018 09:30 7 кръг Д Барокко (София) 1:4
27.10.2018 09:30 8 кръг Г Победа 2013 (София) 9:0
03.11.2018 09:30 9 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
10.11.2018 09:00 10 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:4
- 11 кръг
почива
02.03.2019 11:30 12 кръг Г РД Спорт (София) 2:9
09.03.2019 09:30 13 кръг Д Олимпия ФК (София) 6:0
16.03.2019 09:30 14 кръг Г Надежда (Доброславци) 8:0
23.03.2019 09:30 15 кръг Д Интернационал (София) 3:0
30.03.2019 13:30 16 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 4:0
06.04.2019 09:30 17 кръг Д Левски (Чепинци) 9:1
13.04.2019 09:30 18 кръг Г Барокко (София) 4:0
20.04.2019 13:30 19 кръг Д Победа 2013 (София) 4:2
04.05.2019 09:30 20 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
11.05.2019 09:30 21 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 6:1
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 РД Спорт (София) 20 19 0 1 98:20 57
2 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 20 15 0 5 76:28 45
3 Ферион (София) 20 13 1 6 84:38 40
4 Барокко (София) 20 12 4 4 51:20 40
5 Олимпия ФК (София) 20 10 3 7 46:36 33

Ферион (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
15.09.2018 15:00 1 кръг Д Талант (София) 0:4
22.09.2018 13:30 2 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:2
29.09.2018 12:00 3 кръг Д Спортист 13 (София) 1:2
06.10.2018 15:00 4 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0
13.10.2018 09:00 5 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:2
20.10.2018 15:00 6 кръг Д Сердика (София) 2:2
27.10.2018 10:30 7 кръг Г Елит София (София) 1:2
03.11.2018 09:00 8 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:1
10.11.2018 12:00 9 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Талант (София) 9 4 2 3 13:9 14
5 Спортист 13 (София) 9 4 1 4 13:14 13
6 Ферион (София) 9 2 4 3 15:16 10
7 Металург 1957 (Перник) 9 2 2 5 10:28 8
8 Орловец 2015 (Кокаляне) 9 2 1 6 7:20 7
Втора фаза / Група "В"
16.03.2019 15:00 1 кръг Д Олимпиец (София) 3:0
23.03.2019 13:30 2 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 3:0
30.03.2019 10:30 3 кръг Д Талант (София) 1:1
13.04.2019 15:00 4 кръг Г Спортист 13 (София) 2:0
20.04.2019 09:00 5 кръг Д Елит София (София) 2:3
04.05.2019 15:00 6 кръг Д Металург 1957 (Перник) 2:2
11.05.2019 15:00 7 кръг Г Сердика (София) 3:3
18.05.2019 12:00 8 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 2:2
24.05.2019 12:00 9 кръг Г Н спорт (София) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
24 Н спорт (София) 9 5 2 2 27:13 17
25 Металург 1957 (Перник) 9 4 3 2 14:11 15
26 Ферион (София) 9 3 4 2 18:18 13
27 Средногорец 2016 (Златица) 9 3 2 4 13:17 11
28 Талант (София) 9 2 3 4 10:17 9

Ферион (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
16.09.2018 09:00 1 кръг Д Арес (София) 0:1
23.09.2018 13:30 2 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8:4
30.09.2018 10:30 3 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:1
07.10.2018 12:00 4 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 5:2
14.10.2018 12:00 5 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 7:3
21.10.2018 10:30 6 кръг Д Щурче (София) 4:1
28.10.2018 13:30 7 кръг Г Победа 2013 (София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Надежда (Доброславци) 7 5 1 1 18:4 16
2 Арес (София) 7 5 1 1 12:3 16
3 Ферион (София) 7 5 1 1 28:12 16
4 Победа 2013 (София) 7 5 0 2 19:9 15
5 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 3 1 3 16:15 10
Втора фаза / Група "Г"
17.03.2019 10:30 1 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 5:1
24.03.2019 12:00 2 кръг Г Арес (София) 3:0
31.03.2019 12:00 3 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7:0
14.04.2019 12:00 4 кръг Д Победа 2013 (София) 1:4
21.04.2019 13:30 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:2
05.05.2019 12:00 6 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 5:0
12.05.2019 09:00 7 кръг Г Щурче (София) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
30 Победа 2013 (София) 7 7 0 0 37:9 21
31 Ферион (София) 7 6 0 1 29:8 18
32 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 4 1 2 25:16 13
33 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 7 4 0 3 18:14 12
34 Щурче (София) 7 3 0 4 15:25 9

Ферион (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
15.09.2018 12:00 1 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 6:3
22.09.2018 11:00 2 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:8
29.09.2018 11:00 3 кръг Г Лъвчетата (София) 2:7
06.10.2018 09:00 4 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 2:3
13.10.2018 13:00 5 кръг Д София 2010 (София) 3:0
20.10.2018 11:00 6 кръг Г Талант (София) 2:2
27.10.2018 09:00 7 кръг Д Национал (София) 1:2
03.11.2018 11:00 8 кръг Г Славия 1913 (София) 0:10
10.11.2018 10:00 9 кръг Д ЦСКА (София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Люлин (кв.Люлин, София) 9 4 2 3 25:26 14
7 Лъвчетата (София) 9 3 2 4 22:19 11
8 Ферион (София) 9 2 1 6 17:37 7
9 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 9 1 0 8 7:53 3
10 София 2010 (София) 9 0 0 9 0:27 0
Втора фаза / Група "Б"
16.03.2019 12:00 1 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 1:1
23.03.2019 09:00 2 кръг Д Атлетико Артен (София) 3:3
30.03.2019 13:00 3 кръг Г Барокко (София) 5:2
13.04.2019 11:00 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
20.04.2019 13:00 5 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:1
04.05.2019 09:00 6 кръг Г Младост 2015 (София) 1:3
11.05.2019 12:00 7 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:0
18.05.2019 10:00 8 кръг Г Н спорт (София) 2:2
24.05.2019 12:00 9 кръг Д Спорт за всички (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Атлетико Артен (София) 9 4 2 3 25:17 14
15 Младост 2015 (София) 9 4 1 4 25:24 13
16 Ферион (София) 9 3 4 2 17:14 13
17 Спорт за всички (София) 9 3 1 5 17:23 10
18 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 9 1 4 4 12:22 7

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници