Ферион (София)

BGSupporters форум

Ферион (София)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 18:00 1 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 2:0
05.09.2021 18:00 2 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 2:1
12.09.2021 18:00 3 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 0:2
19.09.2021 17:00 4 кръг Д Мрамор (Мрамор) 0:2
26.09.2021 14:30 5 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 2:4
03.10.2021 16:00 6 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 1:4
10.10.2021 16:00 7 кръг Г Сокол (Негован) 0:7
17.10.2021 16:00 8 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 4:1
24.10.2021 16:00 9 кръг Г Житен (Житен) 1:8
31.10.2021 15:00 10 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 0:2
07.11.2021 14:00 11 кръг Г Спортист 13 (София) 0:4
22.09.2021 17:00 12 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 2:5
28.11.2021 14:00 13 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 2:0
27.02.2022 14 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 15 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
- 16 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
- 17 кръг Г Мрамор (Мрамор) -:-
- 18 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) -:-
- 19 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 20 кръг Д Сокол (Негован) -:-
- 21 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) -:-
- 22 кръг Д Житен (Житен) -:-
- 23 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
- 24 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 25 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) -:-
- 26 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Спартак 1933 (Подгумер) 13 6 0 7 35:43 18
9 Искър 1945 (Нови Искър) 13 4 5 4 30:32 17
10 Ферион (София) 13 4 0 9 16:40 12
11 Сантяго Бернабеу (София) 13 3 2 8 18:28 11
12 Вихър (кв.Требич, София) 13 3 2 8 26:45 11
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
16.01.2022 11:00 - Г Въстаник 26 (Войнеговци) 3:2
23.01.2022 13:30 - Д Сокол (Негован) 2:9
30.01.2022 11:00 - Г Житен (Житен) 0:3

Ферион (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2021 11:00 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:3
05.09.2021 17:00 2 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 3:4
11.09.2021 17:00 3 кръг Д Победа 2013 (София) 5:0
18.09.2021 17:00 4 кръг Г Барокко (София) 2:3
25.09.2021 17:00 5 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 8:0
02.10.2021 10:30 6 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:5
09.10.2021 16:00 7 кръг Д Конкордия (София) 9:5
16.10.2021 16:00 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:8
23.10.2021 11:00 9 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:1
30.10.2021 16:00 10 кръг Г Победа 2013 (София) 2:3
15.11.2021 11:00 11 кръг Д Барокко (София) 0:1
05.03.2022 16:00 12 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 10:0
12.03.2022 10:30 13 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 4:1
19.03.2022 16:00 14 кръг Г Конкордия (София) 3:0
26.03.2022 16:00 15 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:0
02.04.2022 10:30 16 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:1
09.04.2022 17:00 17 кръг Д Победа 2013 (София) 7:1
16.04.2022 17:00 18 кръг Г Барокко (София) 1:1
30.04.2022 17:00 19 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 9:0
07.05.2022 10:00 20 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 4:2
14.05.2022 17:00 21 кръг Д Конкордия (София) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 21 19 0 2 129:20 57
2 Ферион (София) 21 13 1 7 79:40 40
3 Балкан 1929 (Ботевград) 21 13 1 7 102:54 40
4 Барокко (София) 21 12 2 7 58:49 38
5 Спортист 2009 (Своге) 21 12 0 9 80:59 36

Ферион (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
15.09.2021 16:00 - Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:11

Ферион (София)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 11:00 1 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:3
05.09.2021 11:00 2 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3
12.09.2021 09:00 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:6
19.09.2021 11:00 4 кръг Д Септември (София) 0:1
26.09.2021 11:30 5 кръг Г Левски Раковски (София) 2:5
03.10.2021 11:00 6 кръг Г Левски (Чепинци) 2:1
10.10.2021 11:00 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:0
21.10.2021 13:00 8 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:5
24.10.2021 11:00 9 кръг Д Спортист 13 (София) 1:3
31.10.2021 11:00 10 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:1
07.11.2021 18:00 11 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:7
11.11.2021 11:00 12 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:1
19.11.2021 11:00 13 кръг Г Септември (София) 1:7
27.11.2021 11:00 14 кръг Д Левски Раковски (София) 0:1
27.02.2022 11:00 15 кръг Д Левски (Чепинци) 0:1
05.03.2022 11:00 16 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
12.03.2022 14:00 17 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 1:3
20.03.2022 11:00 18 кръг Г Спортист 13 (София) 0:5
27.03.2022 11:00 19 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:3
03.04.2022 12:00 20 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:4
10.04.2022 11:00 21 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:3
15.04.2022 11:00 22 кръг Д Септември (София) 0:7
01.05.2022 11:00 23 кръг Г Левски Раковски (София) 0:5
08.05.2022 11:00 24 кръг Г Левски (Чепинци) 2:1
14.05.2022 14:00 25 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:2
21.05.2022 11:00 26 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 1:11
28.05.2022 11:00 27 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ботев 57 СУ (София) 26 10 4 12 49:53 34
7 Левски (Чепинци) 26 8 1 17 30:69 25
8 Спортист 13 (София) 26 6 3 17 35:61 21
9 Надежда (Доброславци) 26 6 2 18 22:72 20
10 Ферион (София) 26 4 1 21 19:92 13

Ферион (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
25.09.2021 13:15 1 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:6
02.10.2021 11:50 2 кръг Д Левски Раковски (София) 3:3
09.10.2021 10:25 3 кръг Г ЦСКА (София) 0:7
16.10.2021 10:25 4 кръг Д Академия Септември (София) 0:5
23.10.2021 13:15 5 кръг Г Национал (София) 0:7
30.10.2021 09:00 6 кръг Г Елит София (София) 1:1
06.11.2021 10:25 7 кръг Д София спорт (София) анл.
27.11.2021 14:40 8 кръг Г Левски (София) 0:11
04.12.2021 10:25 9 кръг Д Славия 1913 (София) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Академия Септември (София) 15 6 0 9 31:35 18
7 Левски Раковски (София) 15 4 4 7 19:36 16
8 Елит София (София) 15 1 2 12 16:66 5
9 Ферион (София) 8 0 2 6 4:46 2
-- София спорт (София) 3 0 0 3 1:32 -
Група "В"
04.06.2022 10:30 12 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
- 13 кръг
почива
26.03.2022 12:00 14 кръг Г Арес (София) 1:0
02.04.2022 15:00 15 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 3:0
09.04.2022 09:00 16 кръг Г Септември II (София) 1:4
16.04.2022 15:00 17 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 2:1
30.04.2022 12:00 18 кръг Д Спортист 13 (София) 1:3
07.05.2022 13:30 19 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 4:0
14.05.2022 10:30 20 кръг Д РД Спорт (София) 2:0
21.05.2022 12:00 21 кръг Г Възраждане 2020 (София) 2:1
28.05.2022 15:00 22 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Спортист 13 (София) 17 11 4 2 42:14 37
5 ФК Рилски спортист (Самоков) 16 7 3 6 32:21 24
6 Ферион (София) 8 6 0 2 16:9 18
7 РД Спорт (София) 17 5 2 10 29:31 17
8 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 9 5 0 4 23:7 15

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници