"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.09.2023 17:00 | 1 кръг | Г | Ведраре (Ведраре) | 2:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 17:00 | 2 кръг | Г | Лидер (Ягодово) | 8:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 17:00 | 3 кръг | Г | Вихър (Белозем) | 2:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 17:00 | 4 кръг | Д | Раковски 2018 (Раковски) | 3:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.10.2023 16:00 | 5 кръг | Г | Стряма 2001 (Стряма) | 8:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 16:00 | 6 кръг | Д | Сокол (Пъдарско) | 2:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.10.2023 16:00 | 7 кръг | Г | Войнягово 2023 (Войнягово) | 5:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.11.2023 14:30 | 8 кръг | Г | Калояново (Калояново) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.12.2023 14:00 | 9 кръг | Г | Марица (Цалапица) | 7:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 14:30 | 10 кръг | Г | Урожай (Стрелци) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.11.2023 14:30 | 11 кръг | Д | Тракия 94 (Царимир) | 1:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.03.2024 15:00 | 12 кръг | Д | Ведраре (Ведраре) | 1:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 15:00 | 13 кръг | Д | Лидер (Ягодово) | 13:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 15:00 | 14 кръг | Д | Вихър (Белозем) | 4:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 18:00 | 15 кръг | Г | Раковски 2018 (Раковски) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.04.2024 17:00 | 16 кръг | Д | Стряма 2001 (Стряма) | 1:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.04.2024 17:00 | 17 кръг | Г | Сокол (Пъдарско) | 1:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 17:00 | 18 кръг | Д | Войнягово 2023 (Войнягово) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.04.2024 17:00 | 19 кръг | Д | Калояново (Калояново) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.05.2024 18:00 | 20 кръг | Д | Марица (Цалапица) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.05.2024 18:00 | 21 кръг | Д | Урожай (Стрелци) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.05.2024 18:00 | 22 кръг | Г | Тракия 94 (Царимир) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 16:00 | 1 кръг | Д | Житница (Житница) | 3:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 2 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 17:15 | 3 кръг | Д | Пловдив 2015 (Пловдив) | 2:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.11.2023 17:15 | 4 кръг | Г | Спартак 1947 (Пловдив) | 1:9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.10.2023 17:30 | 5 кръг | Д | Реал (Пловдив) | 4:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.10.2023 11:45 | 6 кръг | Д | Локомотив 1926 (Пловдив) | 1:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.11.2023 12:00 | 7 кръг | Г | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 2:11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.11.2023 10:00 | 8 кръг | Д | Юнайтед (Пловдив) | 1:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.11.2023 12:00 | 9 кръг | Г | Тракия 06 (Стамболийски) | 5:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.11.2023 10:00 | 10 кръг | Д | Шипка старс 2015 (Асеновград) | 2:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.12.2023 13:30 | 11 кръг | Г | Хебър 1918 (Пазарджик) | 1:10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 12 кръг | Г | Житница (Житница) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 13 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 14 кръг | Г | Пловдив 2015 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 15 кръг | Д | Спартак 1947 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 16 кръг | Г | Реал (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 17 кръг | Г | Локомотив 1926 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 18 кръг | Д | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 19 кръг | Г | Юнайтед (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 20 кръг | Д | Тракия 06 (Стамболийски) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 21 кръг | Г | Шипка старс 2015 (Асеновград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 22 кръг | Д | Хебър 1918 (Пазарджик) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|