Искър 2022 (Злокучене)

BGSupporters форум

Искър 2022 (Злокучене)

"А" ОГ София
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна подгрупа
10.09.2022 17:00 1 кръг Г Звездец (Горна Малина) 2:1
18.09.2022 14:00 2 кръг Д Рилец (Говедарци) 1:0
24.09.2022 17:00 3 кръг Г Левски (Долна баня) 0:3
09.10.2022 16:00 4 кръг Д Ботев 1937 II (Ихтиман) -:-
16.10.2022 16:00 5 кръг Г Спортист (Нови хан) -:-
22.10.2022 16:00 6 кръг Г Ракитин (Трудовец) -:-
30.10.2022 15:00 7 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) -:-
05.11.2022 14:00 8 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
13.11.2022 14:00 9 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
20.11.2022 14:00 10 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
27.11.2022 14:00 11 кръг Г Рилец (Говедарци) -:-
04.12.2022 14:00 12 кръг Д Левски (Долна баня) -:-
04.03.2023 13 кръг Г Ботев 1937 II (Ихтиман) -:-
- 14 кръг Д Спортист (Нови хан) -:-
- 15 кръг Д Ракитин (Трудовец) -:-
- 16 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 17 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
- 18 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Костенец (гр.Костенец) 3 3 0 0 17:2 9
2 Левски (Долна баня) 3 3 0 0 12:2 9
3 Искър 2022 (Злокучене) 3 2 0 1 3:4 6
4 Ракитин (Трудовец) 3 2 0 1 6:4 6
5 Рилец (Говедарци) 3 2 0 1 12:1 6

Искър 2022 (Злокучене)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
28.09.2022 16:30 - Д Национал (София) 1:5

Искър 2022 (Злокучене)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
18.09.2022 12:30 1 кръг Д Миньор (Перник) 1:3
25.09.2022 13:40 2 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 7:2
09.10.2022 10:10 3 кръг Г Талант (София) -:-
16.10.2022 12:30 4 кръг Д Метал 2002 (Перник) -:-
23.10.2022 10:10 5 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
30.10.2022 13:40 6 кръг Д ЦСКА II (София) -:-
06.11.2022 13:40 7 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
13.11.2022 10:10 8 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
20.11.2022 13:40 9 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Талант (София) 2 2 0 0 11:0 6
3 Миньор (Перник) 2 2 0 0 6:3 6
4 Искър 2022 (Злокучене) 2 1 0 1 8:5 3
4 ЦСКА II (София) 2 1 0 1 8:5 3
6 Метал 2002 (Перник) 2 1 0 1 3:7 3

Искър 2022 (Злокучене)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 12:30 1 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 0:6
24.09.2022 10:10 2 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 7:0
08.10.2022 09:00 3 кръг Г Академия Металург (Перник) -:-
15.10.2022 11:20 4 кръг Г Ултраспорт академия II (София) -:-
22.10.2022 12:30 5 кръг Д Козаро (Ботевград) -:-
29.10.2022 12:30 6 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
05.11.2022 12:30 7 кръг Д Щурче (София) -:-
12.11.2022 10:10 8 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
19.11.2022 12:30 9 кръг Д Академия Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 2 2 0 0 9:1 6
4 Козаро (Ботевград) 2 1 0 1 6:4 3
5 Искър 2022 (Злокучене) 2 1 0 1 7:6 3
6 Щурче (София) 2 1 0 1 8:9 3
7 Левски Раковски (София) 2 1 0 1 5:7 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници