Искър 2022 (Злокучене)

BGSupporters форум

Искър 2022 (Злокучене)

"А" ОГ София
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна подгрупа
10.09.2022 17:00 1 кръг Г Звездец (Горна Малина) 2:1
18.09.2022 14:00 2 кръг Д Рилец (Говедарци) 1:0
24.09.2022 17:00 3 кръг Г Левски (Долна баня) 0:3
09.10.2022 16:00 4 кръг Д Ботев 1937 II (Ихтиман) 2:1
16.10.2022 16:00 5 кръг Г Спортист (Нови хан) 4:2
22.10.2022 16:00 6 кръг Г Ракитин (Трудовец) 1:1
30.10.2022 15:00 7 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 7:1
05.11.2022 14:00 8 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 1:1
13.11.2022 14:00 9 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:3
20.11.2022 14:00 10 кръг Д Звездец (Горна Малина) 2:0
27.11.2022 14:00 11 кръг Г Рилец (Говедарци) 2:0
04.12.2022 14:00 12 кръг Д Левски (Долна баня) 0:3
04.03.2023 13 кръг Г Ботев 1937 II (Ихтиман) -:-
- 14 кръг Д Спортист (Нови хан) -:-
- 15 кръг Д Ракитин (Трудовец) -:-
- 16 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 17 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
- 18 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ракитин (Трудовец) 12 9 2 1 42:11 29
3 ОФК Костенец (гр.Костенец) 10 9 0 1 56:10 27
4 Искър 2022 (Злокучене) 12 7 2 3 22:16 23
5 Звездец (Горна Малина) 12 5 1 6 22:18 16
6 Рилец (Говедарци) 12 4 3 5 24:17 15

Искър 2022 (Злокучене)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 11:00 1 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 5:1
22.09.2022 11:00 2 кръг Г Левски (Долна баня) 7:0
- 3 кръг
почива
09.10.2022 11:00 4 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 2:1
16.10.2022 11:00 5 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 3:1
23.10.2022 11:00 6 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:3
29.10.2022 13:00 7 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 1:6
06.11.2022 11:00 8 кръг Д Звездец (Горна Малина) 5:1
13.11.2022 11:00 9 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 5:0
20.11.2022 11:00 10 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:1
27.11.2022 11:00 11 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:2
05.03.2023 12 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 13 кръг Д Левски (Долна баня) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) -:-
- 16 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 17 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 18 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 19 кръг Г Звездец (Горна Малина) -:-
- 20 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 21 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 22 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Пирдоп (Пирдоп) 10 8 0 2 40:14 24
4 Сливнишки герой (Сливница) 9 6 1 2 23:9 19
5 Искър 2022 (Злокучене) 10 6 0 4 28:16 18
6 Академия Мургаш (Нови хан) 10 5 0 5 26:23 15
7 ОФК Костенец (гр.Костенец) 9 3 1 5 14:17 10

Искър 2022 (Злокучене)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
28.09.2022 16:30 - Д Национал (София) 1:5

Искър 2022 (Злокучене)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
18.09.2022 12:30 1 кръг Д Миньор (Перник) 1:3
25.09.2022 13:40 2 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 7:2
09.10.2022 10:10 3 кръг Г Талант (София) 6:1
16.10.2022 12:30 4 кръг Д Метал 2002 (Перник) 8:0
23.10.2022 10:10 5 кръг Г Развитие МФ (София) 6:1
30.10.2022 12:30 6 кръг Д ЦСКА II (София) 0:2
06.11.2022 13:40 7 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:1
13.11.2022 10:10 8 кръг Д ОФК София 1992 (София) 3:2
20.11.2022 13:40 9 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Миньор (Перник) 9 8 1 0 38:7 25
2 Искър 2022 (Злокучене) 9 7 0 2 36:12 21
3 ЦСКА II (София) 8 6 1 1 35:8 19
4 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 8 6 0 2 37:8 18
5 ОФК София 1992 (София) 9 3 1 5 11:24 10

Искър 2022 (Злокучене)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 12:30 1 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 0:6
24.09.2022 10:10 2 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 7:0
08.10.2022 09:00 3 кръг Г Академия Металург (Перник) 1:3
15.10.2022 11:20 4 кръг Г Ултраспорт академия II (София) 1:7
22.10.2022 12:30 5 кръг Д Козаро (Ботевград) 1:1
29.10.2022 12:30 6 кръг Г Левски Раковски (София) 3:0
05.11.2022 12:30 7 кръг Д Щурче (София) 0:2
12.11.2022 10:10 8 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:8
19.11.2022 12:30 9 кръг Д Академия Септември (София) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Академия Металург (Перник) 9 6 1 2 47:19 19
5 Козаро (Ботевград) 9 4 1 4 18:36 13
6 Искър 2022 (Злокучене) 9 3 1 5 17:28 10
7 Левски Раковски (София) 9 3 0 6 14:29 9
8 Ултраспорт академия II (София) 9 3 0 6 17:53 9

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници