Камчиец 1945 (Дългопол)

BGSupporters форум

Камчиец 1945 (Дългопол)

"А" ОГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
14.02.2021 14:00 1 кръг Д Атлетик (Провадия) 3:0
20.09.2020 17:00 2 кръг Г Аксаково (Аксаково) 2:1
27.09.2020 16:00 3 кръг Д Моряк 16 (Старо Оряхово) 4:0
04.10.2020 16:00 4 кръг Г Девня 2005 (Девня) 3:1
11.10.2020 16:00 5 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:3
18.10.2020 16:00 6 кръг Г Устрем (Караманите) 0:2
25.10.2020 15:00 7 кръг Д Провадия (Провадия) 2:2
01.11.2020 14:00 8 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 2:1
08.11.2020 14:00 9 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 1:0
15.11.2020 14:00 10 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) 3:5
22.11.2020 14:00 11 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) 0:2
28.11.2020 14:00 12 кръг Г Ботев (Брестак) 3:2
- 13 кръг
почива
07.03.2021 15:00 14 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
14.03.2021 15:00 15 кръг Д Аксаково (Аксаково) -:-
21.03.2021 15:00 16 кръг Г Моряк 16 (Старо Оряхово) -:-
28.03.2021 15:00 17 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
11.04.2021 16:00 18 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
18.04.2021 16:00 19 кръг Д Устрем (Караманите) -:-
25.04.2021 16:00 20 кръг Г Провадия (Провадия) -:-
02.05.2021 17:00 21 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) -:-
09.05.2021 17:00 22 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) -:-
16.05.2021 17:00 23 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) -:-
23.05.2021 17:00 24 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) -:-
30.05.2021 17:00 25 кръг Д Ботев (Брестак) -:-
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Провадия (Провадия) 12 9 1 2 27:16 28
3 Черноморец 1946 (Чернево) 12 8 3 1 31:6 27
4 Камчиец 1945 (Дългопол) 12 7 1 4 23:19 22
5 Атлетик (Провадия) 12 7 0 5 33:23 21
6 Черноморец 2003 (Бяла) 12 6 1 5 30:20 19
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
21.02.2021 14:00 - Г Интер (Добрич) 3:6

Камчиец 1945 (Дългопол)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 10:00 1 кръг Г Девня 2005 (Девня) 4:7
19.09.2020 10:00 2 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 0:1
29.09.2020 16:00 3 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 2:1
04.10.2020 10:00 4 кръг Д МФК Тича (Варна) 0:0
11.10.2020 10:00 5 кръг Г Дуло 2018 (Дулово) 2:3
- 6 кръг
почива
25.10.2020 10:00 7 кръг Д Провадия (Провадия) 3:0
30.10.2020 13:00 8 кръг Г Аристон (Русе) 0:3
08.11.2020 10:00 9 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:1
14.03.2021 10:00 10 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
21.03.2021 10:00 11 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
28.03.2021 10:00 12 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) -:-
11.04.2021 10:00 13 кръг Г МФК Тича (Варна) -:-
18.04.2021 10:00 14 кръг Д Дуло 2018 (Дулово) -:-
- 15 кръг
почива
02.05.2021 10:00 16 кръг Г Провадия (Провадия) -:-
08.05.2021 11:00 17 кръг Д Аристон (Русе) -:-
16.05.2021 10:00 18 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 МФК Тича (Варна) 8 4 4 0 9:5 16
5 Дуло 2018 (Дулово) 8 4 1 3 8:23 13
6 Камчиец 1945 (Дългопол) 8 2 1 5 11:16 7
7 Вихър 2016 (Вълчи дол) 8 2 0 6 10:30 6
8 Девня 2005 (Девня) 8 1 1 6 15:35 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ВН 6 място
2018/2019 А ОФГ ВН 10 място
2017/2018 А ОФГ ВН 11 място
2016/2017 А ОФГ ВН 3 място
2015/2016 - -
2014/2015 А ОФГ ВН --
2013/2014 А ОФГ ВН 1 място
2012/2013 А ОФГ ВН 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ВН 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници