Кариана (Ерден)

BGSupporters форум

Кариана (Ерден)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:1
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Септември (Симитли) 3:0
19.08.2020 19:00 3 кръг Г Созопол (Созопол) 2:2
24.08.2020 18:00 4 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 2:1
29.08.2020 18:00 5 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:1
12.09.2020 17:00 6 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 4:0
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:0
25.09.2020 17:00 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:2
04.10.2020 15:15 9 кръг Г Миньор (Перник) 1:0 Диема спорт
17.10.2020 16:00 10 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:2
27.10.2020 17:30 11 кръг Г Литекс (Ловеч) 2:1 Диема спорт
31.10.2020 12:45 12 кръг Г Септември (София) 0:0 Диема спорт
09.11.2020 14:30 13 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:2 Диема спорт
- 14 кръг
почива
28.11.2020 14:30 15 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:1
- 16 кръг
почива
11.12.2020 12:45 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
13.02.2021 14:00 18 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 0:3
20.02.2021 14:00 19 кръг Г Септември (Симитли) 0:3
27.02.2021 14:00 20 кръг Д Созопол (Созопол) 0:3
06.03.2021 15:30 21 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 0:3
10.03.2021 15:30 22 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:3
14.03.2021 15:30 23 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:3
20.03.2021 15:30 24 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
05.04.2021 17:00 25 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:3
10.04.2021 17:00 26 кръг Д Миньор (Перник) 0:3
15.04.2021 17:00 27 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
19.04.2021 17:00 28 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:3
24.04.2021 17:00 29 кръг Д Септември (София) 0:3
29.04.2021 17:00 30 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
- 31 кръг
почива
12.05.2021 18:00 32 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 33 кръг
почива
21.05.2021 17:00 34 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Локомотив (Горна Оряховица) 27 5 9 13 24:38 24
15 Нефтохимик 1962 (Бургас) 27 6 5 16 21:56 23
16 Кариана (Ерден) 28 9 4 15 29:53 31
-- Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 1 3 3 4:8 -
-- Дунав (Русе) - 0 0 0 0:0 -
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
30.09.2020 16:00 - Г Чавдар (Троян) 4:0
Първи кръг (1/16 финали)
20.10.2020 15:00 - Д Царско село 2015 (София) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
27.06.2020 18:00 - Г Миньор (Перник) 1:2
01.07.2020 17:00 - Г Септември (София) 1:1
04.07.2020 18:00 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:3
08.07.2020 18:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
11.07.2020 11:00 - Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:1
16.07.2020 18:00 - Г Литекс (Ловеч) 0:0
18.07.2020 18:00 - Г Спортист 2009 (Своге) 0:2
25.07.2020 18:00 - Д Локомотив София 1929 (София) 2:5
31.07.2020 19:00 - Г Ботев (Враца) 1:3
05.09.2020 10:30 - Д Монтана 1921 (Монтана) 1:1
14.11.2020 14:00 - Г Славия 1913 (София) 3:3
18.11.2020 13:30 - Г Царско село 2015 (София) 2:2

Кариана (Ерден)

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2020 17:00 1 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:8
02.10.2020 16:00 2 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 2:1
09.10.2020 16:00 3 кръг Д Ботев 2013 (Криводол) 2:2
16.10.2020 16:00 4 кръг Г Монолит (Бяла Слатина) 0:4
23.10.2020 16:00 5 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 0:12
30.10.2020 16:00 6 кръг Д Левски 2020 (Лом) анл.
06.11.2020 15:00 7 кръг Г Ботев (Враца) 1:7
13.11.2020 15:00 8 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:4
20.11.2020 15:00 9 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:5
26.02.2021 15:00 10 кръг Г Ботев 2013 (Криводол) 0:3
05.03.2021 15:00 11 кръг Д Монолит (Бяла Слатина) 0:3
12.03.2021 15:00 12 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:3
- 13 кръг
почива
26.03.2021 15:00 14 кръг Д Ботев (Враца) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Монолит (Бяла Слатина) 12 5 0 7 27:33 15
5 Първа атомна (Козлодуй) 12 4 0 8 24:43 12
6 Ботев 2013 (Криводол) 12 2 1 9 18:89 7
7 Кариана (Ерден) 12 1 1 10 8:55 4
- Левски 2020 (Лом) - 0 0 0 0:0 -

Кариана (Ерден)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2020 17:00 1 кръг Г Ботев (Враца) 1:4
30.09.2020 17:00 2 кръг Д Левски 2020 (Лом) 5:4
07.10.2020 16:00 3 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:7
14.10.2020 16:00 4 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:4
21.10.2020 16:00 5 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:5
28.10.2020 16:00 6 кръг Д Ботев (Враца) 2:7
04.11.2020 15:00 7 кръг Г Левски 2020 (Лом) 2:3
10.03.2021 15:00 8 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:3
17.03.2021 15:00 9 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:3
24.03.2021 15:00 10 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Бдин 1923 (Видин) 9 7 0 2 26:18 21
3 ОФК Локомотив (Мездра) 10 7 0 3 36:23 21
4 Първа атомна (Козлодуй) 9 3 0 6 18:22 9
5 Левски 2020 (Лом) 9 2 0 7 17:40 6
6 Кариана (Ерден) 10 1 0 9 14:43 3

Кариана (Ерден)

Деца: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 10:30 1 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 2:0
03.10.2020 10:30 2 кръг Д Ком (Берковица) 8:0
10.10.2020 10:30 3 кръг Г Ботев (Враца) 3:2
17.10.2020 10:30 4 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 6:1
24.10.2020 10:30 5 кръг Г Прециз (Монтана) 3:0
31.10.2020 10:30 6 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 7:0
07.11.2020 10:30 7 кръг Г Левски 2020 (Лом) 8:0
14.11.2020 10:30 8 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:4
21.11.2020 10:30 9 кръг Д Монолит (Бяла Слатина) 3:0
28.11.2020 10:30 10 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:3
05.12.2020 10:30 11 кръг Д Любимец (Търнава) 0:3
06.03.2021 10:30 12 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) анл.
13.03.2021 10:30 13 кръг Г Ком (Берковица) 0:3
20.03.2021 10:30 14 кръг Д Ботев (Враца) 0:3
27.03.2021 10:30 15 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:3
10.04.2021 10:30 16 кръг Д Прециз (Монтана) 0:3
17.04.2021 10:30 17 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) анл.
24.04.2021 10:30 18 кръг Д Левски 2020 (Лом) -:-
08.05.2021 10:30 19 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
15.05.2021 10:30 20 кръг Г Монолит (Бяла Слатина) -:-
22.05.2021 10:30 21 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
29.05.2021 10:30 22 кръг Г Любимец (Търнава) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Левски 2020 (Лом) 16 6 1 9 23:54 19
9 Монолит (Бяла Слатина) 16 3 1 12 15:77 10
10 Кариана (Ерден) 15 8 0 7 41:25 24
11 Торпедо 2004 (Борован) 16 2 1 13 10:51 7
12 Дунав 2016 (Селановци) 16 2 0 14 4:38 6

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:02 сезона

Последните 10 сезона

2019/2020 Втора лига 8 място
2018/2019 Втора лига 12 място
2017/2018 Трета лига 1 място
2016/2017 Трета лига 2 място
2015/2016 "В" група 5 място
2014/2015 А ОФГ МН 1 място
2012/2013 А ОФГ МН 13 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ МН 14 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 9.524 56
октомври 2019 27.608 17
септември 2019 32.300 14
август 2019 32.859 16
май 2019 31.620 19
април 2019 19.819 26
март 2019 19.922 24
ноември 2018 25.475 19
октомври 2018 12.758 51
септември 2018 16.013 37
май 2018 13.277 37
април 2018 12.314 45
март 2018 13.416 43
ноември 2017 20.221 27
октомври 2017 14.722 37
септември 2017 10.493 58
август 2017 17.790 33
май 2017 12.073 54
април 2017 11.448 52
март 2017 8.946 63
ноември 2016 7.977 71
октомври 2016 16.178 32
септември 2016 13.197 45
август 2016 11.273 46
май 2016 8.949 54
април 2016 10.524 49
март 2016 8.337 59
ноември 2015 10.728 49
октомври 2015 9.506 52
август 2015 2.008 87
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници