Кюстендил (Кюстендил)

BGSupporters форум

Кюстендил (Кюстендил)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Гранит (Владая) 6:0
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Левски (Чепинци) 4:0
22.08.2020 18:00 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:0
29.08.2020 18:00 4 кръг Д Оборище (Панагюрище) 2:0
05.09.2020 17:00 5 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
12.09.2020 17:00 6 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 3:0
26.09.2020 17:00 8 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:1
03.10.2020 16:00 9 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
10.10.2020 16:00 10 кръг Д Вихрен (Сандански) 1:0
17.10.2020 16:00 11 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:0
24.10.2020 16:00 12 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:0
31.10.2020 15:00 13 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 1:0
07.11.2020 14:00 14 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0
14.11.2020 14:00 15 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:1
21.11.2020 14:00 16 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:0
28.11.2020 14:00 17 кръг Г Банско (Банско) 1:0
24.02.2021 14:00 18 кръг Г Гранит (Владая) 2:0
27.02.2021 14:00 19 кръг Д Левски (Чепинци) 2:1
06.03.2021 15:00 20 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:3
13.03.2021 15:00 21 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:2
20.03.2021 15:00 22 кръг Д Беласица (Петрич) 1:1
21.04.2021 17:00 23 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0
27.03.2021 15:00 24 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 3:0
07.04.2021 16:00 25 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 4:0
10.04.2021 16:00 26 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:3
17.04.2021 16:00 27 кръг Г Вихрен (Сандански) 1:0
24.04.2021 16:00 28 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:0
28.04.2021 16:00 29 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:0
08.05.2021 18:00 30 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 2:0
12.05.2021 18:00 31 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0
15.05.2021 18:00 32 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:0
22.05.2021 18:00 33 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 4:0
29.05.2021 18:00 34 кръг Д Банско (Банско) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марек 1915 (Дупница) 34 25 7 2 84:24 82
2 Кюстендил (Кюстендил) 34 26 4 4 63:14 79
3 Беласица (Петрич) 34 23 9 2 68:27 78
4 Вихрен (Сандански) 34 23 6 5 63:25 75
5 Оборище (Панагюрище) 34 18 6 10 55:41 60
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / 1/2 финали
23.09.2020 16:30 - Г Марек 1915 (Дупница) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
11.07.2020 11:00 - Г Гранит (Владая) 3:2
15.07.2020 - Д Миньор (Перник) -:-
18.07.2020 11:00 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) анл.
22.07.2020 18:00 - Д Марек 1915 (Дупница) -:-
25.07.2020 18:00 - Д Беласица (Петрич) 1:2
01.08.2020 18:00 - Д Перун 1978 (Кресна) 2:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
16.01.2021 14:00 - Д Армейци (Кюстендил) 7:0
23.01.2021 14:00 - Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
26.01.2021 14:00 - Г Септември (София) анл.
30.01.2021 15:00 - Г Септември (Симитли) 2:1
03.02.2021 13:00 - Г Царско село 2015 (София) 0:2
06.02.2021 14:00 - Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:0
13.02.2021 14:00 - Г Пирин 1941 (Разлог) 2:2

Кюстендил (Кюстендил)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 14:00 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:8
06.09.2020 14:00 2 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
13.09.2020 14:00 3 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 4:4
20.09.2020 14:00 4 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:1
05.11.2020 13:00 5 кръг Д Септември (Симитли) 2:0
04.10.2020 13:00 6 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 3:6
11.10.2020 14:00 7 кръг Д Беласица (Петрич) 0:3
18.10.2020 14:00 8 кръг Г Вихрен (Сандански) 4:8
25.10.2020 14:00 9 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:1
01.11.2020 11:00 10 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 5:0
08.11.2020 14:00 11 кръг Д Барокко (София) 6:0
15.11.2020 14:00 12 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:7
22.11.2020 14:00 13 кръг Д Левски Раковски (София) 8:2
07.03.2021 11:00 14 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:2
14.03.2021 14:00 15 кръг Г Миньор (Перник) 2:4
21.03.2021 14:00 16 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:0
04.05.2021 15:00 17 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:0
15.04.2021 15:00 18 кръг Г Септември (Симитли) 0:3
08.04.2021 15:00 19 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 5:0
11.04.2021 14:00 20 кръг Г Беласица (Петрич) 0:4
18.04.2021 14:00 21 кръг Д Вихрен (Сандански) 3:0
25.04.2021 14:00 22 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:3
29.04.2021 16:00 23 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 2:2
09.05.2021 14:00 24 кръг Г Барокко (София) 2:1
13.05.2021 14:00 25 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:0
16.05.2021 14:00 26 кръг Г Левски Раковски (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив София 1929 (София) 26 16 5 5 81:31 53
5 Септември (Симитли) 26 12 6 8 47:43 42
6 Кюстендил (Кюстендил) 26 12 4 10 67:61 40
7 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 25 12 3 10 54:40 39
8 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 26 11 1 14 48:60 34

Кюстендил (Кюстендил)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
08.10.2020 16:00 - Г Левски (София) 0:6

Кюстендил (Кюстендил)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Зона I
29.08.2020 13:00 1 кръг Д Национал (София) 4:0
05.09.2020 13:00 2 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:2
12.09.2020 13:00 3 кръг Д Септември (Симитли) 5:1
19.09.2020 13:00 4 кръг Г Банско (Банско) 0:4
26.09.2020 13:00 5 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 1:1
03.10.2020 13:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
10.10.2020 13:00 7 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
17.10.2020 13:00 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:3
- 9 кръг
почива
31.10.2020 13:00 10 кръг Д Вихрен (Сандански) 0:3
07.11.2020 13:00 11 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
14.11.2020 13:00 12 кръг Д Елит София (София) 0:3
21.11.2020 13:00 13 кръг Г Гранит (Владая) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Национал (София) 12 3 2 7 22:20 11
10 Банско (Банско) 12 3 1 8 17:41 10
11 Локомотив София 1929 (София) 12 2 3 7 13:48 9
12 Септември (Симитли) 12 1 2 9 14:40 5
13 Кюстендил (Кюстендил) 12 2 2 8 12:29 8
Втора фаза / Зона II
08.03.2021 14:00 1 кръг Г Беласица (Петрич) 0:0
- 2 кръг
почива
14.04.2021 16:00 3 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:4
27.03.2021 13:00 4 кръг Г Малеш (Микрево) 4:2
31.03.2021 14:00 5 кръг Д РД Спорт (София) 2:0
10.04.2021 13:00 6 кръг Г Септември (Симитли) 1:0
18.04.2021 11:00 7 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1
24.04.2021 13:00 8 кръг Г Гранит (Владая) 2:0
29.04.2021 13:30 9 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 4:3
08.05.2021 13:00 10 кръг Г Национал (София) 2:3
15.05.2021 13:00 11 кръг Д Банско (Банско) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 ФК ЦСКА 1948 (София) 10 8 1 1 22:3 25
16 РД Спорт (София) 10 6 2 2 28:9 20
17 Кюстендил (Кюстендил) 10 6 1 3 18:13 19
18 Беласица (Петрич) 10 6 1 3 15:10 19
19 Марек 1915 (Дупница) 10 4 5 1 19:8 17

Кюстендил (Кюстендил)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 11:00 1 кръг Д Беласица (Петрич) 2:5
05.09.2020 11:00 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
12.09.2020 11:00 3 кръг Д Национал (София) 4:0
19.09.2020 11:00 4 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:4
26.09.2020 11:00 5 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 0:3
03.10.2020 11:00 6 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 4:2
10.10.2020 11:00 7 кръг Д Левски Раковски (София) 3:0
17.10.2020 11:00 8 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
24.10.2020 11:00 9 кръг Д Металург 1957 (Перник) 4:0
31.10.2020 11:00 10 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:2
07.11.2020 11:00 11 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:0
08.03.2021 12:00 12 кръг Г Беласица (Петрич) 2:1
13.03.2021 11:00 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
20.03.2021 11:00 14 кръг Г Национал (София) 0:4
28.03.2021 11:30 15 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:1
31.03.2021 11:00 16 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:0
10.04.2021 11:00 17 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1
17.04.2021 11:00 18 кръг Г Левски Раковски (София) 0:4
24.04.2021 11:00 19 кръг Д Миньор (Перник) 1:1
28.04.2021 14:00 20 кръг Г Металург 1957 (Перник) 0:0
08.05.2021 11:00 21 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:1
15.05.2021 11:00 22 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ФК ЦСКА 1948 (София) 22 10 4 8 43:29 34
6 Левски Раковски (София) 22 8 6 8 36:32 30
7 Кюстендил (Кюстендил) 22 8 5 9 28:31 29
8 Беласица (Петрич) 22 8 3 11 40:31 27
9 Миньор (Перник) 22 7 5 10 34:36 26

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 10:30 1 кръг Г Славия 1913 (София) 0:8
04.10.2020 12:00 2 кръг Д Н спорт (София) 0:10
11.10.2020 15:00 3 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 1:0
18.10.2020 12:00 4 кръг Д ОФК София (София) 4:2
25.10.2020 12:00 5 кръг Г Левски Раковски (София) 0:2
01.11.2020 12:00 6 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:7
08.11.2020 09:00 7 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
15.11.2020 13:30 8 кръг Г Арес (София) 1:2
22.11.2020 13:30 9 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Арес (София) 8 4 0 4 15:18 12
6 Левски Раковски (София) 9 3 1 5 16:21 10
7 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 1 5 8:32 7
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 2 0 5 4:30 6
9 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 8 1 2 5 5:22 5
Втора фаза / Група "Б"
14.03.2021 12:00 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:6
11.04.2021 13:30 2 кръг Д Н спорт (София) 1:3
18.04.2021 12:00 3 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 0:1
25.04.2021 12:00 4 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:3
09.05.2021 10:30 5 кръг Г Арес (София) 3:2
16.05.2021 12:00 6 кръг Г Левски Раковски (София) 0:2
- 7 кръг
почива
30.05.2021 12:00 8 кръг Г Септември II (София) 1:2
06.06.2021 13:30 9 кръг Д София спорт (София) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 8 3 3 2 10:6 12
14 Септември II (София) 8 2 2 4 8:13 8
15 София спорт (София) 8 2 1 5 9:16 7
16 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 0 6 10:20 6
17 Левски Раковски (София) 8 1 1 6 8:19 4

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 10:30 1 кръг Г Левски II (София) 0:11
04.10.2020 12:00 2 кръг Д Н спорт (София) 3:3
11.10.2020 15:00 3 кръг Г Левски Раковски II (София) 2:1
18.10.2020 12:00 4 кръг Д Академик 1947 (София) 3:6
25.10.2020 12:00 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
01.11.2020 12:00 6 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:3
08.11.2020 09:00 7 кръг Г Развитие МФ (София) 1:4
15.11.2020 12:00 8 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 3:2
- 9 кръг
почива
отложен 10 кръг Г ЦСКА (София) -:-
отложен 11 кръг Д Атлетико Артен (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Металург 1957 (Перник) 8 4 0 4 14:16 12
7 Н спорт (София) 8 2 3 3 13:11 9
8 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 2 4 14:31 8
9 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 9 2 1 6 10:20 7
10 Развитие на млади футболисти (София) 8 2 0 6 12:37 6
Втора фаза / Група "Г"
14.03.2021 13:30 1 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 1:6
11.04.2021 12:00 2 кръг Г Левски Раковски II (София) 11:1
18.04.2021 13:30 3 кръг Д Миньор (Перник) 1:3
25.04.2021 12:00 4 кръг Г Ултраспорт академия (София) 7:1
- 5 кръг
почива
16.05.2021 12:00 6 кръг Г БАМФ (София) 4:0
23.05.2021 12:00 7 кръг Д София спорт (София) -:-
30.05.2021 13:30 8 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
05.06.2021 10:30 9 кръг Д Олимпиец (София) -:-
12.06.2021 12:00 10 кръг Г Сердика (София) -:-
19.06.2021 10:30 11 кръг Д ОФК София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
31 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 5 5 0 0 28:1 15
32 Миньор (Перник) 6 4 1 1 15:4 13
33 Кюстендил (Кюстендил) 5 3 0 2 24:11 9
34 БАМФ (София) 6 3 0 3 11:16 9
35 София спорт (София) 5 3 0 2 6:9 9

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 10:10 1 кръг Г Атлетико Артен (София) 2:1
04.10.2020 12:30 2 кръг Д Левски Раковски (София) 4:1
11.10.2020 13:40 3 кръг Г Елит София (София) 0:3
18.10.2020 12:30 4 кръг Г Талант (София) 1:2
25.10.2020 12:30 5 кръг Д Младост 2015 (София) 7:0
- 6 кръг
почива
08.11.2020 10:10 7 кръг Д Септември (София) 1:1
15.11.2020 11:20 8 кръг Г Витоша 13 (София) 3:2
22.11.2020 12:30 9 кръг Д Национал (София) 5:2
отложен 10 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
отложен 11 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Елит София (София) 8 5 3 0 27:8 18
2 Септември (София) 8 5 2 1 31:14 17
3 Кюстендил (Кюстендил) 8 5 1 2 23:12 16
4 Възраждане 2020 (София) 8 5 0 3 42:11 15
5 Атлетико Артен (София) 8 4 1 3 32:18 13
Втора фаза / Група "Б"
14.03.2021 11:20 1 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:0
11.04.2021 11:20 2 кръг Г Метал 2002 (Перник) 10:1
- 3 кръг
почива
25.04.2021 11:20 4 кръг Г Лъвчетата (София) 2:0
09.05.2021 11:20 5 кръг Д Атлетико Артен (София) 2:1
16.05.2021 12:30 6 кръг Г Академик 1947 (София) 4:3
23.05.2021 10:10 7 кръг Д Елит София (София) -:-
30.05.2021 12:30 8 кръг Д Талант (София) -:-
06.06.2021 11:20 9 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Кюстендил (Кюстендил) 5 5 0 0 21:5 15
11 Елит София (София) 6 3 2 1 14:10 11
12 Витоша 13 (София) 5 3 1 1 8:6 10
13 Академик 1947 (София) 5 2 1 2 13:11 7
14 Царско село 2015 (София) 5 2 1 2 7:9 7

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 2 място
2019/2020 Трета лига 6 място
2018/2019 А ОФГ КН 1 място
2017/2018 А ОФГ КН 1 място
2016/2017 А ОФГ КН 1 място
2015/2016 А ОФГ КН 1 място
2014/2015 А ОФГ КН 1 място
2012/2013 А ОФГ КН 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 10.254 49
октомври 2019 16.559 34
септември 2019 14.658 39
август 2019 17.843 29
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници