Лион (Пловдив)

BGSupporters форум

Лион (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 17:30 1 кръг Г УФК Васил Левски (Пловдив) 3:0
28.09.2019 16:15 2 кръг Д ФА Пловдив II (Пловдив) 1:4
05.10.2019 16:15 3 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:4
12.10.2019 15:00 4 кръг Д Палас (Рудозем) 0:1
23.11.2019 5 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 5:2
- 6 кръг
почива
16.11.2019 16:15 7 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 1:4
28.03.2020 20:15 8 кръг Д УФК Васил Левски (Пловдив) анл.
04.04.2020 19:00 9 кръг Г ФА Пловдив II (Пловдив) анл.
11.04.2020 19:00 10 кръг Д Пълдин (Пловдив) анл.
16.04.2020 16:30 11 кръг Г Палас (Рудозем) анл.
25.04.2020 20:15 12 кръг Д Юнайтед (Пловдив) анл.
02.05.2020 17:45 13 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) анл.
09.05.2020 19:00 14 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Пълдин (Пловдив) 6 4 0 2 25:13 12
4 Палас (Рудозем) 6 2 2 2 13:12 8
5 Лион (Пловдив) 6 2 0 4 10:15 6
6 Юнайтед (Пловдив) 6 1 1 4 13:22 4
7 Асеновец 2005 (Асеновград) - 0 0 0 0:0 0

Лион (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 11:30 1 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
21.09.2019 09:00 2 кръг Д Чико Бунара (Бяга) 2:0
28.09.2019 14:00 3 кръг Г Левски (Карлово) 0:0
- 4 кръг
почива
12.10.2019 14:00 5 кръг Г Велд (Пловдив) 3:2
19.10.2019 14:00 6 кръг Г Родопа 1927 (Смолян) анл.
30.11.2019 11:30 7 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) 3:2
19.10.2019 14:00 8 кръг Г Беломорец (Асеновград) 3:1
09.11.2019 12:45 9 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:4
16.11.2019 09:00 10 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 3:0
23.11.2019 11:30 11 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:2
14.03.2020 12:45 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
21.03.2020 09:00 13 кръг Г Чико Бунара (Бяга) анл.
28.03.2020 14:00 14 кръг Д Левски (Карлово) анл.
- 15 кръг
почива
11.04.2020 12:45 16 кръг Д Велд (Пловдив) анл.
16.04.2020 14:00 17 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) анл.
25.04.2020 11:30 18 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) анл.
02.05.2020 09:00 19 кръг Д Беломорец (Асеновград) анл.
09.05.2020 11:30 20 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) анл.
16.05.2020 09:00 21 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) анл.
23.05.2020 12:45 22 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Родопа Смолян (Смолян) 9 6 3 0 35:11 21
2 ФК Хасково 1957 (Хасково) 9 6 2 1 20:7 20
3 Лион (Пловдив) 9 6 1 2 16:11 19
4 Чико Бунара (Бяга) 9 5 1 3 32:17 16
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 9 5 1 3 24:13 16

Лион (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 09:00 1 кръг Д Велд (Пловдив) 1:2
21.09.2019 11:00 2 кръг Г Велд II (Пловдив) 3:1
28.09.2019 13:00 3 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:7
05.10.2019 11:00 4 кръг Г Реал (Пловдив) 3:1
12.10.2019 13:00 5 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 2:6
19.10.2019 12:00 6 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 4:4
30.11.2019 14:00 7 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 0:1
07.12.2019 11:00 8 кръг Д Кричим (Кричим) 1:3
09.11.2019 12:00 9 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:4
16.11.2019 12:00 10 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 1:4
08.12.2019 11 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 0:5
14.03.2020 09:00 12 кръг Г Велд (Пловдив) анл.
21.03.2020 10:00 13 кръг Д Велд II (Пловдив) анл.
28.03.2020 12:00 14 кръг Г Атлетик (Куклен) анл.
04.04.2020 13:00 15 кръг Д Реал (Пловдив) анл.
11.04.2020 11:00 16 кръг Г ФА Карлово (Карлово) анл.
16.04.2020 12:00 17 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) анл.
25.04.2020 12:00 18 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) анл.
02.05.2020 13:00 19 кръг Г Кричим (Кричим) анл.
09.05.2020 10:00 20 кръг Д Юнайтед (Пловдив) анл.
16.05.2020 13:00 21 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) анл.
23.05.2020 14:00 22 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Реал (Пловдив) 11 3 0 8 25:41 9
10 Юнайтед (Пловдив) 11 2 1 8 22:47 7
11 Лион (Пловдив) 11 2 1 8 18:38 7
12 Секирово (кв.Секирово, Раковски) - 0 0 0 0:0 0
13 Велд II (Пловдив) 11 0 0 11 10:52 0

Лион (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 12:00 1 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:3
22.09.2019 10:00 2 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:2
29.09.2019 09:00 3 кръг Г Труд (Труд) 2:1
06.10.2019 09:00 4 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:4
13.10.2019 09:00 5 кръг Г ФА Спартак (Пловдив) 1:1
20.10.2019 11:00 6 кръг Д Шампион (Стара Загора) 3:2
09.11.2019 12:00 7 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 0:0
17.11.2019 13:00 8 кръг Г Вихър (Белозем) 1:5
10.11.2019 10:00 9 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:4
22.03.2020 12:00 11 кръг Г Труд (Труд) анл.
29.03.2020 09:00 12 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) анл.
05.04.2020 09:00 13 кръг Г ФА Спартак (Пловдив) анл.
12.04.2020 11:00 14 кръг Д Шампион (Стара Загора) анл.
17.04.2020 14:00 15 кръг Г ФА Карлово (Карлово) анл.
26.04.2020 13:00 16 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) анл.
03.05.2020 14:00 17 кръг Д Вихър (Белозем) анл.
09.05.2020 10:00 18 кръг Г Житница (Житница) анл.
10.05.2020 13:00 19 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
16.05.2020 13:00 20 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
17.05.2020 12:00 21 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Пловдив сити (Пловдив) 9 5 1 3 27:23 16
5 Спартак 1947 (Пловдив) 9 4 3 2 21:25 15
6 Лион (Пловдив) 9 2 2 5 12:22 8
7 Шампион (Стара Загора) 9 2 1 6 15:22 7
8 ФА Карлово (Карлово) 9 2 1 6 13:32 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници