Металик 1938 (Сопот)

BGSupporters форум

Металик 1938 (Сопот)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
23.08.2020 18:00 1 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:3
26.08.2020 18:00 2 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
30.08.2020 18:00 3 кръг Г Чернозем (Черноземен) 1:1
05.09.2020 17:00 4 кръг Д Тракия (Нови извор) 3:0
12.09.2020 17:00 5 кръг Г Садово (Садово) 1:1
19.09.2020 17:00 6 кръг Д Вихър (Белозем) 6:1
26.09.2020 17:00 7 кръг Г Житница (Житница) 1:4
03.10.2020 16:00 8 кръг Г Кричим (Кричим) 2:1
10.10.2020 16:00 9 кръг Д Марица (Милево) 2:5
18.10.2020 16:00 10 кръг Г Раковски (Раковски) 3:2
24.10.2020 16:00 11 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 3:0
01.11.2020 14:30 12 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 5:0
07.11.2020 14:30 13 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:2
15.11.2020 14:30 14 кръг Г Марица (Цалапица) 7:0
21.11.2020 14:30 15 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 3:0
29.11.2020 14:30 16 кръг Г Вихър (Войсил) 4:1
- 17 кръг
почива
отложен 18 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
27.02.2021 14:00 19 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
06.03.2021 15:00 20 кръг Д Чернозем (Черноземен) -:-
14.03.2021 15:00 21 кръг Г Тракия (Нови извор) -:-
20.03.2021 15:00 22 кръг Д Садово (Садово) -:-
27.03.2021 15:00 23 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
03.04.2021 17:00 24 кръг Д Житница (Житница) -:-
10.04.2021 17:00 25 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
17.04.2021 17:00 26 кръг Г Марица (Милево) -:-
24.04.2021 17:00 27 кръг Д Раковски (Раковски) -:-
30.04.2021 17:00 28 кръг Г Марица 2003 (Маноле) -:-
04.05.2021 18:00 29 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) -:-
08.05.2021 18:00 30 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
12.05.2021 18:00 31 кръг Д Марица (Цалапица) -:-
16.05.2021 18:00 32 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
22.05.2021 18:00 33 кръг Д Вихър (Войсил) -:-
- 34 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Асеновец 2005 (Асеновград) 16 13 1 2 42:8 40
3 Марица 2003 (Маноле) 17 11 0 6 48:26 33
4 Металик 1938 (Сопот) 16 10 2 4 43:21 32
5 Марица (Милево) 14 10 1 3 53:16 31
6 Чернозем (Черноземен) 17 9 3 5 40:33 30

Металик 1938 (Сопот)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 10:00 1 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 4:5
22.09.2020 10:30 2 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:1
28.09.2020 15:00 3 кръг Г Кричим (Кричим) 6:1
04.10.2020 12:00 4 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:3
27.10.2020 15:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:0
19.10.2020 16:00 6 кръг Д Труд (Труд) 0:3
21.10.2020 14:00 7 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:2
31.10.2020 10:30 8 кръг Г Марица 2003 (Маноле) анл.
08.11.2020 10:30 9 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 0:1
13.11.2020 14:30 10 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 2:4
19.11.2020 14:00 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
14.03.2021 10:30 12 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
19.03.2021 15:00 13 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 14 кръг
почива
02.04.2021 16:00 15 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
10.04.2021 10:30 16 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
16.04.2021 16:00 17 кръг Г Труд (Труд) -:-
24.04.2021 10:30 18 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 19 кръг
почива
08.05.2021 10:30 20 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
16.05.2021 10:30 21 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
21.05.2021 18:00 22 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Асеновец 2005 (Асеновград) 9 3 1 5 10:33 10
7 Брестник 1948 (Брестник) 9 2 0 7 10:33 6
8 Металик 1938 (Сопот) 9 1 3 5 13:20 6
9 Марица 1921 (Пловдив) 9 4 3 2 26:9 15
10 Юнайтед (Пловдив) 9 0 1 8 6:48 1

Металик 1938 (Сопот)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 10:00 1 кръг Г Реал (Пловдив) 0:4
26.09.2020 10:00 2 кръг Д Гигант II (Съединение) 2:1
03.10.2020 09:00 3 кръг Г УФК Васил Левски (Пловдив) 15:0
11.10.2020 10:30 4 кръг Д Реал II (Пловдив) 3:0
17.10.2020 13:00 5 кръг Г Девин (Девин) 0:3
- 6 кръг
почива
01.11.2020 10:30 7 кръг Д Гигант (Съединение) 3:0
21.11.2020 10:30 8 кръг Г Чавдар (Пловдив) 5:1
14.11.2020 09:30 9 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:1
21.03.2021 10:30 10 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 11 кръг Г Гигант II (Съединение) -:-
- 12 кръг Д УФК Васил Левски (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Реал II (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Девин (Девин) -:-
- 15 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 16 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 17 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Реал (Пловдив) 8 6 1 1 23:3 19
2 Марица 1921 (Пловдив) 8 6 1 1 33:3 19
3 Металик 1938 (Сопот) 8 6 0 2 30:10 18
4 Гигант II (Съединение) 8 6 0 2 25:6 18
5 Девин (Девин) 8 4 0 4 21:15 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ПД 9 място
2018/2019 А ОФГ ПД 9 място
2017/2018 А ОФГ ПД 5 място
2016/2017 А ОФГ ПД 7 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 1 място
2014/2015 А ОФГ ПД 16 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 "В" група 16 място

Интернет страници

 » няма интернет страници