Неврокоп (Гоце Делчев)

BGSupporters форум

Неврокоп (Гоце Делчев)

Деца: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 11:00 1 кръг Д Стрела 2003 (Вълкосел) 4:1
14.09.2019 11:00 2 кръг Г Септември (Симитли) 2:0
- 3 кръг
почива
28.09.2019 11:00 4 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:0
05.10.2019 11:00 5 кръг Д Банско (Банско) 2:2
12.10.2019 11:00 6 кръг Г Места (Хаджидимово) 3:0
19.10.2019 11:00 7 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:1
14.12.2019 11:00 8 кръг Г Перун 1978 (Кресна) анл.
09.11.2019 11:00 9 кръг Д Мечетата (Петрич) 1:2
16.11.2019 11:00 10 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:2
23.11.2019 11:00 11 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:3
30.11.2019 11:00 12 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 2:1
07.12.2019 11:00 13 кръг Г Беласица (Петрич) 0:2
14.03.2020 11:00 14 кръг Г Стрела 2003 (Вълкосел) анл.
21.03.2020 11:00 15 кръг Д Септември (Симитли) анл.
- 16 кръг
почива
04.04.2020 11:00 17 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) анл.
11.04.2020 11:00 18 кръг Г Банско (Банско) анл.
15.04.2020 11:00 19 кръг Д Места (Хаджидимово) анл.
18.04.2020 11:00 20 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) анл.
25.04.2020 11:00 21 кръг Д Перун 1978 (Кресна) анл.
02.05.2020 11:00 22 кръг Г Мечетата (Петрич) анл.
09.05.2020 11:00 23 кръг Г Пирин (Благоевград) анл.
16.05.2020 11:00 24 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) анл.
23.05.2020 11:00 25 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) анл.
30.05.2020 11:00 26 кръг Д Беласица (Петрич) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Беласица (Петрич) 11 7 1 3 22:14 22
4 Мечетата (Петрич) 10 7 1 2 31:13 22
5 Неврокоп (Гоце Делчев) 11 6 2 3 20:14 20
6 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 10 5 3 2 28:9 18
7 Стрела 2003 (Вълкосел) 11 4 1 6 23:32 13

Неврокоп (Гоце Делчев)

ДПГ13: Благоевград - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.10.2019 11:00 1 кръг Д Лъвчетата (Дебрен) 3:0
13.10.2019 11:00 2 кръг Г Пирин сити (Разлог) 4:2
20.10.2019 11:00 3 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:7
01.12.2019 11:00 4 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:4
10.11.2019 11:00 5 кръг Д Малеш (Микрево) 2:0
17.11.2019 11:00 6 кръг Г Лъвчетата (Дебрен) 0:2
24.11.2019 11:00 7 кръг Д Пирин сити (Разлог) 4:1
29.03.2020 11:00 8 кръг Г Пирин (Благоевград) анл.
05.04.2020 11:00 9 кръг Д Марек 1915 (Дупница) анл.
12.04.2020 11:00 10 кръг Г Малеш (Микрево) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Пирин (Благоевград) 6 6 0 0 41:7 18
2 Марек 1915 (Дупница) 6 4 1 1 35:12 13
3 Неврокоп (Гоце Делчев) 7 4 0 3 14:16 12
4 Лъвчетата (Дебрен) 6 2 1 3 11:17 7
5 Малеш (Микрево) 6 1 0 5 4:24 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2012/2013 А ОФГ БЛ 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници