ОФК Костенец (Костенец)

BGSupporters форум

ОФК Костенец (Костенец)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Г Рилец (Говедарци) 1:1
19.09.2020 17:00 2 кръг Д Спортист (Нови хан) 3:1
26.09.2020 16:00 3 кръг Г Ракитин (Трудовец) 1:3
03.10.2020 16:00 4 кръг Д Мътивир (Ихтиман) 4:0
11.10.2020 16:00 5 кръг Г Козаро (Ботевград) 1:0
18.10.2020 16:00 6 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 4:0
24.10.2020 16:00 7 кръг Г Левски (Долна баня) 2:1
01.11.2020 11:00 8 кръг Д Звездец (Горна Малина) 3:0
08.11.2020 15:00 9 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) анл.
13.03.2021 15:00 10 кръг Д Рилец (Говедарци) 1:0
20.03.2021 15:00 11 кръг Г Спортист (Нови хан) 11:0
27.03.2021 15:00 12 кръг Д Ракитин (Трудовец) 2:0
10.04.2021 16:00 13 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 4:1
18.04.2021 11:00 14 кръг Д Козаро (Ботевград) 4:0
24.04.2021 16:00 15 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 0:0
08.05.2021 17:00 16 кръг Д Левски (Долна баня) 1:0
15.05.2021 17:00 17 кръг Г Звездец (Горна Малина) 5:2
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Костенец (Костенец) 16 13 2 1 47:9 41
2 Ракитин (Трудовец) 15 8 5 2 41:13 29
3 Козаро (Ботевград) 15 8 4 3 33:19 28
4 Левски 1923 (Елин Пелин) 15 6 5 4 20:18 23
5 Левски (Долна баня) 15 6 4 5 27:21 22
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/4 финали
30.09.2020 16:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:2

ОФК Костенец (Костенец)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2020 17:00 1 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 6:1
24.09.2020 17:00 2 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:2
01.10.2020 16:00 3 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:0
08.10.2020 16:00 4 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 2:5
- 5 кръг
почива
22.10.2020 16:00 6 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:2
29.10.2020 16:00 7 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 5:5
05.11.2020 15:00 8 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:3
12.11.2020 15:00 9 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:1
18.03.2021 16:00 10 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:1
25.03.2021 16:00 11 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 1:0
- 12 кръг
почива
08.04.2021 16:00 13 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:9
15.04.2021 16:00 14 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 5:2
22.04.2021 16:00 15 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:6
11.05.2021 17:00 16 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:3
07.05.2021 17:00 17 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:3
13.05.2021 17:00 18 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) -:-
- 19 кръг
почива
27.05.2021 18:00 20 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
06.06.2021 18:00 21 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Средногорец 2016 (Златица) 13 9 2 2 47:20 29
2 Струмска слава 1927 (Радомир) 14 7 2 5 36:24 23
3 ОФК Костенец (Костенец) 15 6 3 6 36:43 21
4 Сливнишки герой (Сливница) 14 6 2 6 30:27 20
5 Спортист 2009 (Своге) 13 5 2 6 35:31 17

ОФК Костенец (Костенец)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 11:00 1 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 4:1
27.09.2020 11:00 2 кръг Г Козаро (Ботевград) 7:0
03.10.2020 11:00 3 кръг Д Левски (Долна баня) 5:0
10.10.2020 11:00 4 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 0:2
18.10.2020 11:00 5 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 11:1
25.10.2020 11:00 6 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 1:3
31.10.2020 11:00 7 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:5
07.11.2020 11:00 8 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 10:0
14.11.2020 11:00 9 кръг Д Козаро (Ботевград) 5:1
06.03.2021 11:00 10 кръг Г Левски (Долна баня) 4:0
03.04.2021 11:00 11 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 1:3
19.05.2021 17:00 12 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
28.03.2021 11:00 13 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 1:6
11.04.2021 11:00 14 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:5
18.04.2021 11:00 15 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 11:1
24.04.2021 11:00 16 кръг Г Козаро (Ботевград) 1:0
30.04.2021 11:00 17 кръг Г Левски (Долна баня) 3:0
09.05.2021 15:00 18 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 2:7
16.05.2021 11:00 19 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
22.05.2021 15:00 20 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
29.05.2021 11:00 21 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Средногорец 2016 (Златица) 19 15 0 4 87:24 45
3 ФК Рилски спортист (Самоков) 18 14 0 4 72:32 42
4 ОФК Костенец (Костенец) 17 10 0 7 69:35 30
5 Козаро (Ботевград) 17 6 1 10 29:60 19
6 Пирдоп (Пирдоп) 17 4 2 11 27:84 14

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници