ОФК Костенец (Костенец)

BGSupporters форум

ОФК Костенец (Костенец)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Г Рилец (Говедарци) 1:1
19.09.2020 17:00 2 кръг Д Спортист (Нови хан) 3:1
26.09.2020 16:00 3 кръг Г Ракитин (Трудовец) 1:3
03.10.2020 16:00 4 кръг Д Мътивир (Ихтиман) 4:0
11.10.2020 16:00 5 кръг Г Козаро (Ботевград) 1:0
18.10.2020 16:00 6 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 4:0
24.10.2020 16:00 7 кръг Г Левски (Долна баня) 2:1
01.11.2020 11:00 8 кръг Д Звездец (Горна Малина) 3:0
08.11.2020 15:00 9 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) анл.
- 10 кръг Д Рилец (Говедарци) -:-
- 11 кръг Г Спортист (Нови хан) -:-
- 12 кръг Д Ракитин (Трудовец) -:-
- 13 кръг Г Мътивир (Ихтиман) -:-
- 14 кръг Д Козаро (Ботевград) -:-
- 15 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) -:-
- 16 кръг Д Левски (Долна баня) -:-
- 17 кръг Г Звездец (Горна Малина) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Костенец (Костенец) 8 6 1 1 19:6 19
2 Козаро (Ботевград) 8 5 1 2 22:10 16
3 Ракитин (Трудовец) 8 4 4 0 21:8 16
4 Рилец (Говедарци) 8 4 2 2 14:11 14
5 Левски 1923 (Елин Пелин) 8 3 3 2 9:12 12
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/4 финали
30.09.2020 16:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:2

ОФК Костенец (Костенец)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2020 17:00 1 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 6:1
24.09.2020 17:00 2 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:2
01.10.2020 16:00 3 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:0
08.10.2020 16:00 4 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 2:5
- 5 кръг
почива
22.10.2020 16:00 6 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:2
29.10.2020 16:00 7 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 5:5
05.11.2020 15:00 8 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:3
12.11.2020 15:00 9 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:1
- 10 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 11 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 14 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Средногорец 2016 (Златица) 8 7 0 1 35:10 21
2 Струмска слава 1927 (Радомир) 8 5 1 2 21:9 16
3 ОФК Костенец (Костенец) 8 3 3 2 22:19 12
4 Ботев 1937 (Ихтиман) 7 3 2 2 20:25 11
5 Сливнишки герой (Сливница) 7 2 1 4 15:15 7

ОФК Костенец (Костенец)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 11:00 1 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 4:1
27.09.2020 11:00 2 кръг Г Козаро (Ботевград) 7:0
03.10.2020 11:00 3 кръг Д Левски (Долна баня) 5:0
10.10.2020 11:00 4 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 0:2
18.10.2020 11:00 5 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 11:1
25.10.2020 11:00 6 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 1:3
31.10.2020 11:00 7 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:5
07.11.2020 11:00 8 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 10:0
14.11.2020 11:00 9 кръг Д Козаро (Ботевград) 5:1
отложен 10 кръг Г Левски (Долна баня) -:-
- 11 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) -:-
- 12 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 13 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
- 14 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ФК Рилски спортист (Самоков) 10 8 0 2 41:17 24
3 Средногорец 2016 (Златица) 9 6 0 3 34:13 18
4 ОФК Костенец (Костенец) 9 6 0 3 45:13 18
5 Ботев 1937 (Ихтиман) 9 3 0 6 16:43 9
6 Козаро (Ботевград) 10 2 1 7 9:47 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници