ОФК София (София)

BGSupporters форум

ОФК София (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 09:30 1 кръг Г Ферион (София) 11:1
05.09.2020 09:30 2 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:2
12.09.2020 09:30 3 кръг Г Спортист 13 (София) 0:2
19.09.2020 09:30 4 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 3:1
26.09.2020 09:30 5 кръг Г Сердика (София) анл.
03.10.2020 09:00 6 кръг Д Победа 2013 (София) 5:0
10.10.2020 09:30 7 кръг Г Елит София (София) 3:1
17.10.2020 13:30 8 кръг Г Арес (София) 1:2
24.10.2020 09:30 9 кръг Д София спорт (София) 4:0
31.10.2020 09:30 10 кръг Д Ферион (София) 9:0
07.11.2020 09:30 11 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:2
14.11.2020 09:30 12 кръг Д Спортист 13 (София) 2:0
21.11.2020 09:30 13 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 1:2
28.11.2020 09:30 14 кръг Д Сердика (София) анл.
27.02.2021 09:00 15 кръг Г Победа 2013 (София) 4:0
06.03.2021 09:00 16 кръг Д Елит София (София) 3:0
13.03.2021 09:00 17 кръг Д Арес (София) 0:1
20.03.2021 11:00 18 кръг Г София спорт (София) 1:0
27.03.2021 09:00 19 кръг Г Ферион (София) 7:0
06.04.2021 09:00 20 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
10.04.2021 09:00 21 кръг Г Спортист 13 (София) 0:0
17.04.2021 09:00 22 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 23 кръг
почива
05.05.2021 09:00 24 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
08.05.2021 15:00 25 кръг Г Елит София (София) -:-
15.05.2021 09:00 26 кръг Г Арес (София) -:-
22.05.2021 09:00 27 кръг Д София спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арес (София) 17 17 0 0 93:18 51
2 ОФК София (София) 19 14 1 4 65:14 43
3 Банкя 2009 (Банкя) 17 13 0 4 52:21 39
4 Спортист 13 (София) 19 12 2 5 59:18 38
5 Елит София (София) 19 7 3 9 54:37 24

ОФК София (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 15:00 1 кръг Д Левски Раковски (София) 1:6
04.10.2020 10:30 2 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:12
11.10.2020 12:00 3 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
18.10.2020 12:00 4 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:4
25.10.2020 10:30 5 кръг Д ЦСКА (София) 0:13
01.11.2020 10:30 6 кръг Г Славия 1913 (София) 0:6
08.11.2020 10:30 7 кръг Д Н спорт (София) 1:8
15.11.2020 15:00 8 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 1:2
22.11.2020 09:00 9 кръг Д Арес (София) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски Раковски (София) 9 3 1 5 16:21 10
7 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 1 5 8:32 7
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 2 0 5 4:30 6
9 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 8 1 2 5 5:22 5
10 ОФК София (София) 9 0 0 9 7:56 0
Втора фаза / Група "В"
отложен 1 кръг Д Елит София (София) -:-
10.04.2021 13:30 2 кръг Д Миньор (Перник) 2:2
17.04.2021 12:00 3 кръг Г Локомотив София 1929 II (София) -:-
- 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 5 кръг Г Сердика (София) -:-
- 6 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 7 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 8 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 9 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
20 Витоша 13 (София) 1 1 0 0 3:2 3
21 Миньор (Перник) 1 0 1 0 2:2 1
21 ОФК София (София) 1 0 1 0 2:2 1
23 Локомотив София 1929 II (София) - 0 0 0 0:0 0
24 Балкан 1929 (Ботевград) 1 0 0 1 4:5 0

ОФК София (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
27.09.2020 10:30 1 кръг Д Гранит (Владая) 0:6
04.10.2020 15:00 2 кръг Г Спорт за всички (София) 2:4
11.10.2020 09:00 3 кръг Д Ферион (София) 2:4
18.10.2020 12:00 4 кръг Д Левски (Чепинци) 0:13
25.10.2020 10:30 5 кръг Г Ултраспорт академия (София) 0:4
01.11.2020 15:00 6 кръг Д Победа 2013 (София) 1:4
08.11.2020 15:00 7 кръг Г Сердика (София) 0:0
15.11.2020 15:00 8 кръг Д БАМФ (София) 2:1
22.11.2020 13:30 9 кръг Г Щурче (София) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Победа 2013 (София) 8 2 2 4 13:17 8
7 Ултраспорт академия (София) 8 2 1 5 9:22 7
8 Сердика (София) 9 0 5 4 4:26 5
9 ОФК София (София) 9 1 1 7 7:37 4
10 БАМФ (София) 9 0 2 7 7:25 2
Втора фаза / Група "Г"
14.03.2021 09:00 1 кръг Г БАМФ (София) 4:0
11.04.2021 09:00 2 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 10:0
18.04.2021 09:00 3 кръг Г София спорт (София) -:-
- 4 кръг Д Левски Раковски II (София) -:-
- 5 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 6 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 7 кръг Г Олимпиец (София) -:-
- 8 кръг Д Ултраспорт академия (София) -:-
- 9 кръг Г Сердика (София) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
31 ОФК София (София) 2 2 0 0 14:0 6
32 Миньор (Перник) 2 1 1 0 3:1 4
32 Сердика (София) 2 1 1 0 3:1 4
34 Ултраспорт академия (София) 2 1 1 0 5:4 4
35 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 2 1 0 1 6:11 3

ОФК София (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 12:00 1 кръг Г София спорт (София) 2:7
03.10.2020 10:00 2 кръг Д Н спорт (София) 1:4
10.10.2020 13:00 3 кръг Г Барокко (София) 2:11
17.10.2020 09:00 4 кръг Г ЦСКА (София) 0:13
24.10.2020 12:00 5 кръг Д Лъвчетата (София) 1:5
31.10.2020 10:00 6 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 1:2
07.11.2020 11:00 7 кръг Д Славия 1913 (София) 0:8
14.11.2020 11:00 8 кръг Г Младост 2015 (София) анл.
21.11.2020 10:00 9 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 2:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ботев 57 СУ (София) 8 4 0 4 28:25 12
7 Лъвчетата (София) 8 2 0 6 19:44 6
8 Левски Спартак 1962 (София) 8 1 0 7 5:58 3
9 ОФК София (София) 8 0 0 8 9:55 0
-- Младост 2015 (София) - 0 0 0 0:0 -
Втора фаза / Група "Б"
13.03.2021 12:00 1 кръг Г Атлетико Артен (София) 3:2
10.04.2021 11:00 2 кръг Д Козаро (Ботевград) 8:2
17.04.2021 12:00 3 кръг Г Софияспорт 2020 (София) -:-
- 4 кръг Г Елит София (София) -:-
- 5 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) -:-
- 6 кръг
почива
- 7 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
- 8 кръг Г Барокко (София) -:-
- 9 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 ОФК София (София) 2 2 0 0 11:4 6
11 Атлетико Артен (София) 2 1 0 1 7:6 3
12 Козаро (Ботевград) 2 1 0 1 6:11 3
13 Барокко (София) 1 1 0 0 3:2 3
14 Софияспорт 2020 (София) 2 1 0 1 7:7 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници