ОФК София (София)

BGSupporters форум

ОФК София (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
22.09.2019 10:30 1 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:0
29.09.2019 10:30 2 кръг Д София спорт (София) 4:2
06.10.2019 12:00 3 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 4:0
13.10.2019 09:00 4 кръг Д Конкордия (София) 12:0
20.10.2019 13:30 5 кръг Г Ултраспорт академия (София) 4:1
17.11.2019 12:00 6 кръг Г Ферион (София) 5:0
10.11.2019 13:30 7 кръг Д Арес (София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК София (София) 7 7 0 0 34:3 21
2 Арес (София) 7 5 1 1 25:7 16
3 Надежда (Доброславци) 7 4 1 2 29:8 13
4 Ултраспорт академия (София) 7 4 1 2 31:17 13
5 София спорт (София) 7 2 2 3 16:13 8
Втора фаза / Група "А"
21.03.2020 10:30 1 кръг Г Национал (София) анл.
28.03.2020 13:30 2 кръг Д Витоша 13 (София) анл.
04.04.2020 15:00 3 кръг Г Левски (София) анл.
11.04.2020 10:30 4 кръг Д Славия 1913 (София) анл.
25.04.2020 12:00 5 кръг Г Н спорт (София) анл.
17.05.2020 15:00 6 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
09.05.2020 12:00 7 кръг Г Царско село 2015 (София) анл.
16.05.2020 09:00 8 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) анл.
23.05.2020 10:30 9 кръг Д ЦСКА (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Н спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Национал (София) - 0 0 0 0:0 0
1 ОФК София (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Славия 1913 (София) - 0 0 0 0:0 0
1 ФК ЦСКА 1948 (София) - 0 0 0 0:0 0

ОФК София (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Д"
21.09.2019 12:00 1 кръг Г Миньор (Перник) 2:2
28.09.2019 13:30 2 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 0:1
05.10.2019 12:00 3 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:3
12.10.2019 12:00 4 кръг Г Мрамор (Мрамор) 4:2
19.10.2019 09:00 5 кръг Д ДАФ (София) 7:2
16.11.2019 13:30 6 кръг Г София 2010 (София) 8:0
09.11.2019 12:00 7 кръг Д Младост 2015 (София) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Балкан 1929 (Ботевград) 7 6 0 1 36:4 18
3 Банкя 2009 (Банкя) 7 5 0 2 25:5 15
4 ОФК София (София) 7 4 1 2 26:12 13
5 Мрамор (Мрамор) 7 3 0 4 15:22 9
6 Младост 2015 (София) 7 1 0 6 15:31 3
Втора фаза / Група "В"
21.03.2020 10:30 1 кръг Г Олимпия ФК (София) анл.
28.03.2020 12:00 2 кръг Д Витоша 13 (София) анл.
04.04.2020 09:00 3 кръг Г Лъвчетата (София) анл.
11.04.2020 10:30 4 кръг Г София спорт (София) анл.
25.04.2020 12:00 5 кръг Д Сердика (София) анл.
02.05.2020 09:00 6 кръг Г Барокко (София) анл.
09.05.2020 12:00 7 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
21 Кюстендил (Кюстендил) - 0 0 0 0:0 0
21 Лъвчетата (София) - 0 0 0 0:0 0
21 ОФК София (София) - 0 0 0 0:0 0
21 Олимпия ФК (София) - 0 0 0 0:0 0
21 Сердика (София) - 0 0 0 0:0 0

ОФК София (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
22.09.2019 12:30 1 кръг Д РД Спорт (София) 4:2
29.09.2019 11:20 2 кръг Г Олимпиец (София) 3:2
06.10.2019 09:00 3 кръг Д Спорт за всички (София) 0:6
13.10.2019 11:20 4 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:1
20.10.2019 10:10 5 кръг Г Витоша 13 (София) 0:2
17.11.2019 11:20 6 кръг Д Победа 2013 (София) 3:3
10.11.2019 11:20 7 кръг Г Сердика (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Победа 2013 (София) 7 5 2 0 18:8 17
2 Спорт за всички (София) 7 5 1 1 24:11 16
3 ОФК София (София) 7 4 1 2 15:17 13
4 Сердика (София) 7 4 0 3 14:8 12
5 Витоша 13 (София) 7 4 0 3 18:6 12
Втора фаза / Група "Б"
08.03.2020 14:50 1 кръг Д Спортист 13 (София) анл.
15.03.2020 10:10 2 кръг Г Витоша 13 (София) анл.
22.03.2020 13:40 3 кръг Д Сердика (София) анл.
29.03.2020 11:20 4 кръг Г Спорт за всички (София) анл.
05.04.2020 12:30 5 кръг Д Ферион (София) анл.
12.04.2020 10:10 6 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) анл.
26.04.2020 12:30 7 кръг Д Левски Раковски II (София) анл.
03.05.2020 13:40 8 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) анл.
10.05.2020 10:10 9 кръг Д Миньор (Перник) анл.
17.05.2020 14:50 10 кръг Г Развитие МФ (София) анл.
24.05.2020 09:00 11 кръг Д Ком 98 (Годеч) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 Левски Раковски II (София) - 0 0 0 0:0 0
15 Миньор (Перник) - 0 0 0 0:0 0
15 ОФК София (София) - 0 0 0 0:0 0
15 Развитие на млади футболисти (София) - 0 0 0 0:0 0
15 Сердика (София) - 0 0 0 0:0 0

ОФК София (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 09:00 1 кръг Г Левски (София) 3:0
28.09.2019 10:00 2 кръг Д Лъвчетата (София) 0:1
05.10.2019 10:00 3 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
- 4 кръг
почива
19.10.2019 12:00 5 кръг Г Шампион (София) 6:1
30.11.2019 11:00 6 кръг Д София спорт (София) 2:2
09.11.2019 09:00 7 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:2
16.11.2019 10:00 8 кръг Д Спорт за всички (София) 4:1
23.11.2019 10:00 9 кръг Г Арес (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Славия 1913 (София) 8 5 2 1 28:12 17
3 Лъвчетата (София) 8 5 0 3 20:13 15
4 ОФК София (София) 8 4 2 2 19:10 14
5 ФК ЦСКА 1948 (София) 8 3 2 3 23:23 11
6 Левски (София) 8 3 0 5 21:21 9
Втора фаза / Група "А"
28.03.2020 10:00 1 кръг Г Вива (София) анл.
04.04.2020 09:00 2 кръг Г ЦСКА (София) анл.
11.04.2020 11:00 3 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
25.04.2020 11:00 4 кръг Г Талант (София) анл.
02.05.2020 11:00 5 кръг Д Славия 1913 (София) анл.
09.05.2020 10:00 6 кръг Г Лъвчетата (София) анл.
16.05.2020 10:00 7 кръг Д Арес (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вива (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Лъвчетата (София) - 0 0 0 0:0 0
1 ОФК София (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Славия 1913 (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Талант (София) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници