ОФК София (София)

BGSupporters форум

ОФК София (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
08.09.2021 16:00 - Д Славия 1913 (София) 1:7
ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 13:00 1 кръг Г Развитие МФ (София) 2:1
04.09.2021 13:00 2 кръг Д Гранит (Владая) 4:2
12.09.2021 13:00 3 кръг Г Витоша 13 (София) 0:3
18.09.2021 13:00 4 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0
25.09.2021 15:00 5 кръг Г РД Спорт (София) 1:1
02.10.2021 13:00 6 кръг Г Олимпиец (София) 2:3
09.10.2021 13:00 7 кръг Д София спорт (София) 5:1
16.10.2021 13:00 8 кръг Д Развитие МФ (София) 5:0
23.10.2021 11:30 9 кръг Г Гранит (Владая) 0:3
30.10.2021 13:00 10 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
06.11.2021 13:00 11 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 12 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 13 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 14 кръг Г София спорт (София) -:-
- 15 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 16 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 17 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 18 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 19 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 20 кръг Г Олимпиец (София) -:-
- 21 кръг Д София спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша 13 (София) 9 8 0 1 49:9 24
2 Гранит (Владая) 8 6 1 1 31:13 19
3 ОФК София (София) 9 5 1 3 23:14 16
4 Олимпиец (София) 9 4 2 3 18:22 14
5 РД Спорт (София) 9 3 3 3 28:23 12

ОФК София (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 09:00 1 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 0:7
04.09.2021 09:00 2 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 3:0
11.09.2021 09:00 3 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:4
14.09.2021 09:00 4 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 7:0
18.09.2021 09:00 5 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:0
25.09.2021 09:00 6 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 0:3
02.10.2021 15:00 7 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:1
отложен 8 кръг Д Сердика (София) -:-
16.10.2021 09:00 9 кръг Г Барокко (София) 0:1
- 10 кръг
почива
30.10.2021 09:00 11 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) анл.
06.11.2021 09:00 12 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
13.11.2021 09:00 13 кръг Д Софияспорт 2020 (София) -:-
20.11.2021 09:00 14 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
27.11.2021 09:00 15 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
- 16 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) -:-
- 17 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 18 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 19 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) -:-
- 20 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 21 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 22 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 23 кръг Г Сердика (София) -:-
- 24 кръг Д Барокко (София) -:-
- 25 кръг
почива
- 26 кръг
почива
- 27 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 28 кръг Г Софияспорт 2020 (София) -:-
- 29 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 30 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Ботев 57 СУ (София) 8 4 1 3 25:27 13
6 Сердика (София) 7 4 0 3 20:16 12
7 ОФК София (София) 8 4 0 4 16:16 12
8 Софияспорт 2020 (София) 8 3 1 4 25:30 10
9 Развитие на млади футболисти (София) 8 3 1 4 18:34 10

ОФК София (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
25.09.2021 08:50 1 кръг Г Левски (Чепинци) 0:6
02.10.2021 08:50 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:2
09.10.2021 08:50 3 кръг Г Левски Раковски II (София) 4:1
16.10.2021 08:50 4 кръг Д Спорт за всички (София) 0:4
23.10.2021 08:50 5 кръг Г Септември (София) 0:0
30.10.2021 08:50 6 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
06.11.2021 08:50 7 кръг Г Барокко (София) -:-
15.11.2021 08:50 8 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
22.11.2021 13:05 9 кръг Г Сердика II (София) -:-
- 10 кръг
почива
04.12.2021 08:50 11 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Витоша 13 (София) 4 3 1 0 19:3 10
4 Септември (София) 4 2 1 1 13:8 7
5 ОФК София (София) 5 2 1 2 7:13 7
6 Победа 2013 (София) 5 2 1 2 8:6 7
7 Барокко (София) 4 2 0 2 8:13 6

ОФК София (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
- 1 кръг
почива
02.10.2021 13:00 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:6
09.10.2021 09:30 3 кръг Д Атлетико Артен (София) 1:7
16.10.2021 13:00 4 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:6
23.10.2021 11:50 5 кръг Г Левски Раковски (София) 1:16
- 6 кръг Д Софияспорт 2020 (София) -:-
- 7 кръг Г Н спорт (София) -:-
- 8 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 9 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски Раковски (София) 3 2 1 0 32:2 7
6 Царско село 2015 (София) 4 2 0 2 11:11 6
7 Софияспорт 2020 (София) 4 1 0 3 12:19 3
8 ОФК София (София) 4 0 0 4 4:35 0
9 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 5 0 0 5 2:66 0

ОФК София (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
26.09.2021 13:40 1 кръг Д Барокко (София) 0:8
03.10.2021 10:10 2 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 2:0
10.10.2021 12:30 3 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 10:1
17.10.2021 11:20 4 кръг Г Тигрите (София) 6:0
24.10.2021 11:20 5 кръг Д Н спорт (София) 3:1
- 6 кръг Г Комета (София) -:-
- 7 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
- 8 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
- 9 кръг Д Гранит (Владая) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Барокко (София) 5 5 0 0 46:9 15
2 ОФК София (София) 5 4 0 1 21:10 12
3 Левски Спартак 1962 (София) 4 3 1 0 37:7 10
4 ФК Рилски спортист (Самоков) 5 3 1 1 24:10 10
5 Гранит (Владая) 5 3 0 2 23:19 9

ОФК София (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
25.09.2021 11:05 1 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 4:9
02.10.2021 11:05 2 кръг Д Лъвчетата (София) 3:3
09.10.2021 12:00 3 кръг Г Възраждане 2020 (София) 5:1
16.10.2021 10:05 4 кръг Д Левски (София) 4:4
23.10.2021 12:00 5 кръг Г Спорт за всички (София) 4:1
- 6 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 7 кръг Д Национал (София) -:-
- 8 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 9 кръг Д София спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Марек 1915 (Дупница) 5 3 1 1 29:14 10
3 Славия 1913 (София) 3 3 0 0 22:2 9
4 ОФК София (София) 5 2 2 1 20:18 8
5 София спорт (София) 5 2 1 2 11:7 7
6 Левски (София) 5 2 1 2 22:21 7

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници