Обеля (кв.Обеля, София)

BGSupporters форум

Обеля (кв.Обеля, София)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 18:00 1 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:2
05.09.2021 17:00 2 кръг Г Академик 1947 (София) 3:1
12.09.2021 18:00 3 кръг Г Спарта (София) 2:1
19.09.2021 17:00 4 кръг Д Урвич (Панчарево) 4:2
26.09.2021 17:00 5 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 3:1
03.10.2021 16:00 6 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) 14:0
10.10.2021 16:00 7 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 2:3
17.10.2021 16:00 8 кръг Д София спорт (София) 3:1
24.10.2021 16:00 9 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:2
31.10.2021 15:00 10 кръг Г Железница (Железница) 0:0
07.11.2021 14:00 11 кръг Д Витоша II (Бистрица) 1:3
22.09.2021 17:00 12 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 0:1
28.11.2021 14:00 13 кръг Д Левски Раковски (София) 3:6
27.02.2022 14 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
- 15 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
- 16 кръг Д Спарта (София) -:-
- 17 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
- 18 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 19 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) -:-
- 20 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 21 кръг Г София спорт (София) -:-
- 22 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 23 кръг Д Железница (Железница) -:-
- 24 кръг Г Витоша II (Бистрица) -:-
- 25 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 26 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Орловец 2015 (Кокаляне) 13 10 1 2 44:20 31
5 Обеля сити (кв.Обеля, София) 13 9 1 3 46:13 28
6 Обеля (кв.Обеля, София) 13 6 1 6 36:23 19
7 Ботев 57 СУ (София) 12 4 4 4 30:23 16
8 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 13 3 6 4 16:29 15

Обеля (кв.Обеля, София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
25.09.2021 12:00 1 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 0:5
02.10.2021 13:30 2 кръг Д Спортист 13 (София) 0:3
отложен 3 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
16.10.2021 12:00 4 кръг Д РД Спорт (София) 0:3
23.10.2021 15:00 5 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:5
30.10.2021 09:00 6 кръг Г Септември II (София) 4:0
06.11.2021 10:30 7 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:2
- 8 кръг
почива
20.11.2021 13:30 9 кръг Д Арес (София) 0:2
27.11.2021 10:30 10 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 4:0
04.12.2021 15:00 11 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 0:4
04.06.2022 12:00 12 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
19.03.2022 13:30 13 кръг Г Спортист 13 (София) 0:7
26.03.2022 13:30 14 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:5
02.04.2022 12:00 15 кръг Г РД Спорт (София) 2:3
09.04.2022 12:00 16 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:8
16.04.2022 09:00 17 кръг Д Септември II (София) 0:8
30.04.2022 09:00 18 кръг Г Металург 1957 (Перник) 0:7
- 19 кръг
почива
14.05.2022 13:30 20 кръг Г Арес (София) 1:2
21.05.2022 10:30 21 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 1:4
28.05.2022 15:00 22 кръг Г Ферион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 9 5 0 4 23:7 15
9 Септември II (София) 17 4 3 10 24:35 15
10 Ботев 57 СУ (София) 17 3 1 13 17:61 10
11 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 17 2 0 15 15:92 6
12 Обеля (кв.Обеля, София) 17 2 0 15 15:68 6

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Обеля"

Стадион "Обеля"
(в кв. “Обеля”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ С 5 място
2019/2020 А ОФГ С 9 място
2018/2019 А ОФГ С 5 място
2017/2018 А ОФГ С 9 място
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -

Интернет страници