Олимпиец (София)

BGSupporters форум

Олимпиец (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 11:30 1 кръг Д Барокко (София) 1:2
16.09.2018 11:30 2 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:0
21.09.2018 12:00 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
30.09.2018 11:30 4 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:0
- 5 кръг
почива
14.10.2018 13:30 6 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:1
21.10.2018 11:30 7 кръг Г Левски Раковски (София) 1:0
28.10.2018 11:30 8 кръг Д Септември (София) 0:4
04.11.2018 11:30 9 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
11.11.2018 11:30 10 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:1
18.11.2018 11:30 11 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
03.03.2019 09:30 12 кръг Г Барокко (София) 0:0
10.03.2019 11:00 13 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:1
15.03.2019 15:00 14 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:1
24.03.2019 11:30 15 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:0
- 16 кръг
почива
07.04.2019 15:00 17 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:1
14.04.2019 13:30 18 кръг Д Левски Раковски (София) 2:1
21.04.2019 11:30 19 кръг Г Септември (София) 0:2
05.05.2019 15:00 20 кръг Д ЦСКА (София) 1:4
12.05.2019 11:30 21 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:5
19.05.2019 11:30 22 кръг Д Славия 1913 (София) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски Раковски (София) 20 9 1 10 24:25 28
6 Чавдар (Етрополе) 20 8 2 10 33:40 26
7 Олимпиец (София) 20 8 2 10 20:33 26
8 Марек 1915 (Дупница) 20 6 2 12 24:32 20
9 Струмска слава 1927 (Радомир) 20 4 4 12 30:58 16
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал за 13-то място
22.05.2019 17:00 1-ви мач Г Ботев 57 СОУ (София) 1:3
30.05.2019 14:30 реванш Д Ботев 57 СОУ (София) 2:0

Олимпиец (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 09:30 1 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:2
08.09.2018 11:30 2 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:2
12.09.2018 11:30 3 кръг Д Надежда (Доброславци) 4:1
15.09.2018 13:30 4 кръг Д Барокко (София) 4:1
22.09.2018 11:30 5 кръг Г Гранит (Владая) 5:0
29.09.2018 09:30 6 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:2
06.10.2018 13:30 7 кръг Г Елит София (София) 3:4
13.10.2018 09:30 8 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:0
20.10.2018 11:30 9 кръг Г Конкордия (София) 4:3
27.10.2018 14:30 10 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:5
03.11.2018 13:30 11 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:1
10.11.2018 11:30 12 кръг Г Надежда (Доброславци) 4:0
17.11.2018 11:30 13 кръг Г Барокко (София) 3:0
24.11.2018 13:30 14 кръг Д Гранит (Владая) 3:0
02.03.2019 11:30 15 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:2
09.03.2019 13:30 16 кръг Д Елит София (София) 4:0
16.03.2019 11:30 17 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:2
23.03.2019 13:30 18 кръг Д Конкордия (София) 4:0
30.03.2019 09:30 19 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:1
06.04.2019 09:30 20 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:0
13.04.2019 14:00 21 кръг Г Локомотив 1929 (София) 3:3
20.04.2019 09:30 22 кръг Д Елит София (София) 2:1
04.05.2019 11:30 23 кръг Г Конкордия (София) 9:0
11.05.2019 10:00 24 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:2
18.05.2019 09:30 25 кръг Д Гранит (Владая) 6:0
23.05.2019 18:00 26 кръг Г Надежда (Доброславци) 6:1
01.06.2019 11:30 27 кръг Д Барокко (София) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Царско село 2015 (София) 27 19 2 6 80:33 59
3 Чавдар (Етрополе) 27 17 5 5 81:36 56
4 Олимпиец (София) 27 17 5 5 88:33 56
5 Елит София (София) 27 12 3 12 63:58 39
6 Надежда (Доброславци) 27 10 2 15 54:81 32

Олимпиец (София)

Деца: София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 11:30 1 кръг Д Левски (София) 1:12
11.09.2018 09:30 2 кръг Г София спорт (София) 1:6
16.09.2018 09:30 3 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:4
22.09.2018 10:00 4 кръг Г Славия 1913 (София) 1:6
30.09.2018 09:30 5 кръг Д Елит София (София) 1:3
07.10.2018 09:30 6 кръг Г ЦСКА (София) 2:3
14.10.2018 09:30 7 кръг Д Витоша 13 (София) 2:5
21.10.2018 09:30 8 кръг Г Национал (София) 2:9
27.10.2018 09:30 9 кръг Д Септември (София) 0:7
04.11.2018 09:30 10 кръг Г Левски Раковски (София) 3:1
11.11.2018 09:00 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:3
18.11.2018 09:30 12 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:5
22.11.2018 11:30 13 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:2
02.03.2019 09:30 14 кръг Г Левски (София) 0:9
10.03.2019 09:00 15 кръг Д София спорт (София) 1:2
15.03.2019 12:30 16 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 3:1
24.03.2019 09:30 17 кръг Д Славия 1913 (София) 0:10
31.03.2019 09:30 18 кръг Г Елит София (София) 1:2
07.04.2019 09:30 19 кръг Д ЦСКА (София) 0:5
14.04.2019 09:30 20 кръг Г Витоша 13 (София) 0:5
22.04.2019 09:30 21 кръг Д Национал (София) 0:4
04.05.2019 09:30 22 кръг Г Септември (София) 3:2
12.05.2019 09:30 23 кръг Д Левски Раковски (София) 1:1
19.05.2019 09:30 24 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:5
24.05.2019 09:30 25 кръг Д Локомотив 1929 (София) 3:2
02.06.2019 10:00 26 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Елит София (София) 26 7 2 17 21:55 23
11 Чавдар (Етрополе) 26 6 2 18 18:93 20
12 Олимпиец (София) 26 5 1 20 34:116 16
13 Ботев 57 СОУ (София) 26 4 1 21 21:84 13
14 Левски Раковски (София) 26 3 3 20 23:70 12

Олимпиец (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
- 1 кръг
почива
22.09.2018 15:00 2 кръг Г Национал (София) 1:8
29.09.2018 09:00 3 кръг Д Левски (София) 2:12
06.10.2018 13:30 4 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:3
13.10.2018 10:30 5 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:8
20.10.2018 12:00 6 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:3
27.10.2018 15:00 7 кръг Г София спорт (София) 0:4
03.11.2018 12:00 8 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 1:3
10.11.2018 10:30 9 кръг Г Септември (София) 0:5
17.11.2018 10:30 10 кръг Д Витоша 13 (София) 0:5
24.11.2018 15:00 11 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ЦСКА 1948 (София) 10 4 0 6 21:34 12
8 Царско село 2015 (София) 10 3 0 7 8:23 9
9 София спорт (София) 10 1 1 8 10:36 4
10 Рилски спортист 2011 (Самоков) 10 1 1 8 3:65 4
11 Олимпиец (София) 10 0 0 10 5:53 0
Втора фаза / Група "В"
16.03.2019 15:00 1 кръг Г Ферион (София) 0:3
23.03.2019 12:00 2 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:2
30.03.2019 12:00 3 кръг Г Сердика (София) 0:0
13.04.2019 12:00 4 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 2:2
20.04.2019 15:00 5 кръг Г Н спорт (София) 2:4
04.05.2019 10:30 6 кръг Г Елит София (София) 1:4
11.05.2019 12:00 7 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 1:2
18.05.2019 09:00 8 кръг Г Талант (София) 1:2
24.05.2019 13:30 9 кръг Д Спортист 13 (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
27 Средногорец 2016 (Златица) 9 3 2 4 13:17 11
28 Талант (София) 9 2 3 4 10:17 9
29 Спортист 13 (София) 9 2 2 5 8:16 8
30 Олимпиец (София) 9 1 2 6 9:19 5
31 Орловец 2015 (Кокаляне) 9 0 3 6 6:24 3

Олимпиец (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
16.09.2018 09:00 1 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:5
23.09.2018 15:00 2 кръг Д Витоша 13 (София) 0:3
30.09.2018 09:00 3 кръг Г Левски (София) 0:10
07.10.2018 12:00 4 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:6
14.10.2018 09:00 5 кръг Г Н спорт (София) 0:14
21.10.2018 15:00 6 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:13
28.10.2018 13:30 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:14
04.11.2018 09:00 8 кръг Д Левски Раковски (София) 0:19
11.11.2018 10:30 9 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:15
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Олимпия ФК (София) 9 4 1 4 25:16 13
7 Марек 1915 (Дупница) 9 3 0 6 30:32 9
8 Ком 98 (Годеч) 9 2 0 7 17:40 6
9 Кюстендил (Кюстендил) 9 1 0 8 8:67 3
10 Олимпиец (София) 9 0 0 9 1:99 0
Втора фаза / Група "В"
16.03.2019 13:30 1 кръг Г Сердика (София) 0:12
23.03.2019 12:00 2 кръг Д Интернационал (София) 1:8
30.03.2019 13:30 3 кръг Г София спорт (София) 3:12
13.04.2019 13:30 4 кръг Д ОФК София (София) 2:11
20.04.2019 13:30 5 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:9
- 6 кръг
почива
11.05.2019 13:30 7 кръг Д Ултраспорт академия (София) 3:7
18.05.2019 13:30 8 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:10
24.05.2019 13:30 9 кръг Д Спортист 13 (София) 2:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
25 София спорт (София) 8 4 1 3 23:14 13
26 Спортист 13 (София) 8 3 1 4 15:10 10
27 Ултраспорт академия (София) 8 3 0 5 19:23 9
28 Интернационал (София) 8 1 2 5 14:21 5
29 Олимпиец (София) 8 0 0 8 12:77 0

Олимпиец (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
16.09.2018 11:20 1 кръг Д Метал 2002 (Перник) 0:0
23.09.2018 11:20 2 кръг Г Металург 1957 (Перник) 7:0
- 3 кръг
почива
07.10.2018 09:00 4 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 11:1
14.10.2018 10:10 5 кръг Д ДАФ (София) 8:0
21.10.2018 12:30 6 кръг Г Сердика (София) 5:0
28.10.2018 10:10 7 кръг Д Спортист 13 (София) 11:1
04.11.2018 12:30 8 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 2:0
11.11.2018 10:10 9 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 10:2
18.11.2018 09:00 10 кръг Д Н спорт (София) 2:2
25.11.2018 13:40 11 кръг Г Арес (София) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Н спорт (София) 10 9 1 0 45:9 28
2 Олимпиец (София) 10 8 2 0 62:6 26
3 Метал 2002 (Перник) 10 8 1 1 31:6 25
4 Арес (София) 10 5 2 3 17:13 17
5 Банкя 2009 (Банкя) 10 5 1 4 28:13 16
Втора фаза / Група "А"
02.03.2019 10:10 1 кръг Д Левски Раковски (София) 3:3
09.03.2019 09:00 2 кръг Г ЦСКА (София) 1:2
16.03.2019 09:00 3 кръг Д Септември (София) 2:1
23.03.2019 11:20 4 кръг Д Левски (София) 1:1
30.03.2019 11:20 5 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 3:4
21.05.2019 13:30 6 кръг Д Национал (София) 3:5
13.04.2019 11:20 7 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:0
20.04.2019 16:00 8 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
04.05.2019 11:20 9 кръг Г Лъвчетата (София) 4:0
11.05.2019 11:20 10 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 2:3
18.05.2019 11:20 11 кръг Г Академик 1947 (София) 3:0
24.05.2019 11:20 12 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:0
01.06.2019 11:20 13 кръг Г Миньор (Перник) 8:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Славия 1913 (София) 13 8 1 4 27:16 25
5 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 13 8 1 4 26:15 25
6 Олимпиец (София) 13 7 2 4 35:21 23
7 ЦСКА (София) 13 7 0 6 24:18 21
8 Царско село 2015 (София) 13 6 1 6 37:30 19

Олимпиец (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
15.09.2018 12:30 1 кръг Д Локомотив 1929 (София) 3:1
22.09.2018 13:40 2 кръг Г София спорт (София) 9:0
06.10.2018 11:20 3 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:3
13.10.2018 09:00 4 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:0
20.10.2018 10:10 5 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
27.10.2018 10:10 6 кръг Г Н спорт (София) 1:2
03.11.2018 09:00 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:2
10.11.2018 12:30 8 кръг Г Левски Раковски (София) 0:1
17.11.2018 10:10 9 кръг Д Спартак 2015 (София) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Локомотив 1929 (София) 9 5 3 1 35:8 18
4 Левски Раковски (София) 9 5 2 2 33:10 17
5 Олимпиец (София) 9 4 2 3 22:10 14
6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 9 4 1 4 22:27 13
7 Царско село 2015 (София) 9 3 3 3 16:20 12
Втора фаза / Група "Б"
17.03.2019 10:30 1 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:3
24.03.2019 15:10 2 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
31.03.2019 11:40 3 кръг Г София спорт (София) 5:0
14.04.2019 14:00 4 кръг Д Атлетико Артен (София) 1:0
21.04.2019 12:50 5 кръг Г ЦСКА (София) 3:0
05.05.2019 12:50 6 кръг Д Левски (Чепинци) 0:2
12.05.2019 14:00 7 кръг Г Септември (София) 2:0
19.05.2019 11:40 8 кръг Д Щурче (София) 4:1
23.05.2019 13:40 9 кръг Г Витоша 13 (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Левски (Чепинци) 9 6 2 1 24:10 20
12 Олимпиец (София) 9 6 1 2 19:8 19
13 Септември (София) 9 6 1 2 26:18 19
14 Атлетико Артен (София) 9 5 2 2 24:13 17
15 Царско село 2015 (София) 9 5 1 3 30:15 16

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници