Олимпиец (София)

BGSupporters форум

Олимпиец (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2019 18:30 1 кръг Г Национал (София) 1:5
12.09.2019 17:00 2 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:2
08.09.2019 09:30 3 кръг Г ЦСКА (София) 1:7
15.09.2019 11:30 4 кръг Д Витоша 13 (София) 0:6
22.09.2019 11:30 5 кръг Г Левски (София) 0:5
29.09.2019 11:30 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:5
06.10.2019 11:30 7 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:0
13.10.2019 11:30 8 кръг Д Септември (София) 3:1
20.10.2019 11:00 9 кръг Г Барокко (София) 3:2
07.11.2019 11:30 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:4
14.11.2019 11:30 11 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:2
10.11.2019 11:30 12 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
17.11.2019 11:30 13 кръг Г Левски Раковски (София) 4:0
24.11.2019 11:30 14 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:0
01.12.2019 11:30 15 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1
26.02.2020 14:00 16 кръг Д Национал (София) 1:4
01.03.2020 11:00 17 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:4
08.03.2020 11:30 18 кръг Д ЦСКА (София) анл.
15.03.2020 11:30 19 кръг Г Витоша 13 (София) анл.
22.03.2020 11:30 20 кръг Д Левски (София) анл.
29.03.2020 11:30 21 кръг Г Локомотив София 1929 (София) анл.
05.04.2020 11:30 22 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) анл.
09.04.2020 16:00 23 кръг Г Септември (София) анл.
12.04.2020 11:30 24 кръг Д Барокко (София) анл.
23.04.2020 14:00 25 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
25.04.2020 11:30 26 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
03.05.2020 11:30 27 кръг Г Славия 1913 (София) анл.
10.05.2020 11:30 28 кръг Д Левски Раковски (София) анл.
17.05.2020 14:00 29 кръг Д Оборище (Панагюрище) анл.
24.05.2020 11:30 30 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Ботев 57 СОУ (София) 16 7 2 7 26:19 23
11 Хебър 1918 (Пазарджик) 17 4 3 10 23:44 15
12 Олимпиец (София) 17 4 3 10 21:49 15
13 Левски Раковски (София) 17 4 0 13 16:65 12
14 Барокко (София) 17 2 1 14 13:85 7

Олимпиец (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 11:30 1 кръг Д РД Спорт (София) 2:5
11.09.2019 17:30 2 кръг Г Елит София (София) 0:2
14.09.2019 11:30 3 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
21.09.2019 11:30 4 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:1
28.09.2019 11:30 5 кръг Д Септември (София) 0:1
02.10.2019 09:30 6 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:4
- 7 кръг
почива
12.10.2019 11:30 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:2
17.10.2019 17:00 9 кръг Г Миньор (Перник) 1:7
24.10.2019 14:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 5:0
06.11.2019 11:30 11 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:9
09.11.2019 11:30 12 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:0
16.11.2019 11:30 13 кръг Г Левски Раковски (София) 0:5
23.11.2019 11:30 14 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1
30.11.2019 11:30 15 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:0
03.03.2020 15:30 16 кръг Г РД Спорт (София) анл.
29.02.2020 09:30 17 кръг Д Елит София (София) 0:3
07.03.2020 11:30 18 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
14.03.2020 11:30 19 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) анл.
21.03.2020 09:30 20 кръг Г Септември (София) анл.
28.03.2020 11:30 21 кръг Г Царско село 2015 (София) анл.
- 22 кръг
почива
11.04.2020 11:30 23 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) анл.
22.04.2020 15:00 24 кръг Д Миньор (Перник) анл.
25.04.2020 11:30 25 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
02.05.2020 12:00 26 кръг Д Пирин (Благоевград) анл.
09.05.2020 11:30 27 кръг Г Марек 1915 (Дупница) анл.
16.05.2020 11:30 28 кръг Д Левски Раковски (София) анл.
23.05.2020 11:30 29 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
30.05.2020 11:30 30 кръг Д Метал 2002 (Перник) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Кюстендил (Кюстендил) 16 4 2 10 19:36 14
12 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 15 3 3 9 16:30 12
13 Олимпиец (София) 15 2 3 10 15:41 9
14 Марек 1915 (Дупница) 15 2 1 12 16:69 7
15 Хебър 1918 (Пазарджик) 16 1 2 13 12:55 5

Олимпиец (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
21.09.2019 13:30 1 кръг Г Победа 2013 (София) 0:11
28.09.2019 09:00 2 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:4
05.10.2019 13:30 3 кръг Д Спортист 13 (София) 1:4
12.10.2019 10:30 4 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:1
19.10.2019 12:00 5 кръг Д Миньор (Перник) 0:3
16.11.2019 12:00 6 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:10
09.11.2019 10:30 7 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Миньор (Перник) 7 3 0 4 11:11 9
5 Победа 2013 (София) 7 3 0 4 18:21 9
6 Спортист 13 (София) 7 2 1 4 7:15 7
7 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7 2 0 5 6:35 6
8 Олимпиец (София) 7 0 0 7 3:39 0
Втора фаза / Група "Г"
22.03.2020 13:30 1 кръг Д Младост 2015 (София) анл.
29.03.2020 10:30 2 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) анл.
05.04.2020 12:00 3 кръг Д Конкордия (София) анл.
12.04.2020 09:00 4 кръг Г Победа 2013 (София) анл.
26.04.2020 12:00 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
03.05.2020 13:30 6 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) анл.
10.05.2020 10:30 7 кръг Д Ферион (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
27 Младост 2015 (София) - 0 0 0 0:0 0
27 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - 0 0 0 0:0 0
27 Олимпиец (София) - 0 0 0 0:0 0
27 Победа 2013 (София) - 0 0 0 0:0 0
27 Ферион (София) - 0 0 0 0:0 0

Олимпиец (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 13:30 1 кръг Г ЦСКА (София) 0:8
29.09.2019 13:30 2 кръг Д Олимпия ФК (София) 4:0
06.10.2019 13:30 3 кръг Г Метал 2002 (Перник) 1:0
13.10.2019 15:00 4 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:2
20.10.2019 15:00 5 кръг Г Витоша 13 (София) 4:2
01.12.2019 10:30 6 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) анл.
10.11.2019 15:00 7 кръг Д Металург 1957 (Перник) 3:2
17.11.2019 13:30 8 кръг Г Национал (София) 1:0
24.11.2019 13:30 9 кръг Д Левски II (София) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 9 9 0 0 58:2 27
2 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 8 7 0 1 22:6 21
3 Олимпиец (София) 8 7 0 1 20:16 21
4 Левски II (София) 9 5 1 3 30:15 16
5 Национал (София) 9 4 1 4 18:17 13
Втора фаза / Група "Б"
22.03.2020 10:30 1 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
29.03.2020 10:30 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) анл.
05.04.2020 10:30 3 кръг Г Метал 2002 (Перник) анл.
12.04.2020 13:30 4 кръг Д Арес (София) анл.
26.04.2020 10:30 5 кръг Г Атлетико Артен (София) анл.
03.05.2020 09:00 6 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) анл.
10.05.2020 10:30 7 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) анл.
17.05.2020 09:00 8 кръг Г Металург 1957 (Перник) анл.
24.05.2020 10:30 9 кръг Д Левски Раковски (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Локомотив София 1929 (София) - 0 0 0 0:0 0
11 Метал 2002 (Перник) - 0 0 0 0:0 0
11 Металург 1957 (Перник) - 0 0 0 0:0 0
11 Олимпиец (София) - 0 0 0 0:0 0
11 Орловец 2015 (Кокаляне) - 0 0 0 0:0 0

Олимпиец (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
22.09.2019 09:00 1 кръг Д Спорт за всички (София) 9:0
29.09.2019 11:20 2 кръг Д ОФК София (София) 2:3
06.10.2019 10:10 3 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:4
13.10.2019 10:10 4 кръг Д Витоша 13 (София) 0:5
20.10.2019 11:20 5 кръг Г Победа 2013 (София) 0:3
17.11.2019 10:10 6 кръг Д Сердика (София) 0:3
10.11.2019 12:30 7 кръг Г РД Спорт (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Сердика (София) 7 4 0 3 14:8 12
5 Витоша 13 (София) 7 4 0 3 18:6 12
6 Олимпия ФК (София) 7 2 0 5 10:31 6
7 РД Спорт (София) 7 1 0 6 9:20 3
8 Олимпиец (София) 7 1 0 6 13:20 3
Втора фаза / Група "В"
22.03.2020 09:00 1 кръг Д Академик 1947 (София) анл.
05.04.2020 10:10 2 кръг Д Ултраспорт академия (София) анл.
12.04.2020 11:20 3 кръг Г РД Спорт (София) анл.
26.04.2020 11:20 4 кръг Д Олимпия ФК (София) анл.
03.05.2020 09:00 5 кръг Г Арес (София) анл.
10.05.2020 12:30 6 кръг Д София спорт (София) анл.
17.05.2020 11:20 7 кръг Г Барокко (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
27 Арес (София) - 0 0 0 0:0 0
27 Барокко (София) - 0 0 0 0:0 0
27 Олимпиец (София) - 0 0 0 0:0 0
27 Олимпия ФК (София) - 0 0 0 0:0 0
27 РД Спорт (София) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници