Олимпиец (София)

BGSupporters форум

Олимпиец (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2020 09:30 1 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 1:7
09.09.2020 17:00 2 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:9
13.09.2020 11:30 3 кръг Д Конкордия (София) 3:2
17.09.2020 15:30 4 кръг Г София спорт (София) 1:10
27.09.2020 11:30 5 кръг Д Развитие МФ (София) 0:10
04.10.2020 11:30 6 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:10
11.10.2020 15:00 7 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:4
18.10.2020 11:30 8 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 1:3
25.10.2020 13:30 9 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:10
01.11.2020 11:30 10 кръг Д Гранит (Владая) 0:4
03.03.2021 15:30 11 кръг Г РД Спорт (София) 0:4
15.11.2020 11:30 12 кръг Д Сердика (София) 2:10
22.11.2020 11:30 13 кръг Г Спортист 13 (София) 1:4
28.02.2021 11:00 14 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 1:3
07.03.2021 09:00 15 кръг Д Спартак 2015 (София) 5:0
14.03.2021 16:30 16 кръг Г Конкордия (София) 2:2
21.03.2021 11:00 17 кръг Д София спорт (София) 1:2
30.03.2021 14:30 18 кръг Г Развитие МФ (София) 0:7
05.04.2021 15:00 19 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:3
11.04.2021 11:00 20 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:4
отложен 21 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
25.04.2021 11:00 22 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:3
29.04.2021 09:00 23 кръг Г Гранит (Владая) 3:1
09.05.2021 11:00 24 кръг Д РД Спорт (София) 2:2
16.05.2021 13:00 25 кръг Г Сердика (София) 2:5
23.05.2021 11:00 26 кръг Д Спортист 13 (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Орловец 2015 (Кокаляне) 25 5 3 17 32:82 18
11 Спартак 2015 (София) 26 6 0 20 41:88 18
12 Гранит (Владая) 26 4 2 20 24:96 14
13 Конкордия (София) 26 3 4 19 44:151 13
14 Олимпиец (София) 25 3 2 20 29:123 11

Олимпиец (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 09:00 1 кръг Д Елит София (София) 0:4
03.10.2020 15:00 2 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:6
10.10.2020 10:30 3 кръг Г Арес (София) 1:3
17.10.2020 13:30 4 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 5:0
24.10.2020 10:30 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:1
отложен 6 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) -:-
07.11.2020 13:30 7 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:3
14.11.2020 10:30 8 кръг Д София спорт (София) 1:1
21.11.2020 15:00 9 кръг Г РД Спорт (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Локомотив София 1929 (София) 9 5 0 4 21:10 15
6 Марек 1915 (Дупница) 9 4 0 5 31:24 12
7 Олимпиец (София) 8 3 1 4 13:18 10
8 РД Спорт (София) 7 3 0 4 18:21 9
9 Ботев 57 СУ (София) 9 1 0 8 7:76 3
Втора фаза / Група "Г"
14.03.2021 12:00 1 кръг Д Миньор (Перник) 0:2
11.04.2021 13:30 2 кръг Г Ултраспорт академия (София) 2:3
- 3 кръг
почива
25.04.2021 13:30 4 кръг Г БАМФ (София) 5:0
09.05.2021 10:30 5 кръг Д София спорт (София) 1:2
16.05.2021 15:00 6 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 3:2
23.05.2021 09:00 7 кръг Д ОФК София (София) -:-
30.05.2021 15:00 8 кръг Д Сердика (София) -:-
05.06.2021 10:30 9 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
12.06.2021 15:00 10 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) -:-
19.06.2021 12:00 11 кръг Г Левски Раковски II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
37 Ултраспорт академия (София) 6 1 3 2 8:19 6
38 ОФК София (София) 6 2 0 4 8:26 6
39 Олимпиец (София) 5 2 0 3 11:9 6
40 Левски Раковски II (София) 6 1 1 4 6:20 4
41 Ботев 57 СУ (София) 5 0 1 4 9:14 1

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници