Орловец 2015 (Кокаляне)

BGSupporters форум

Орловец 2015 (Кокаляне)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 18:00 1 кръг Д Железница (Железница) 2:3
05.09.2021 18:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 2:1
12.09.2021 18:00 3 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 5:2
19.09.2021 17:00 4 кръг Д Академик 1947 (София) 5:3
26.09.2021 17:00 5 кръг Г Спарта (София) 8:1
03.10.2021 16:00 6 кръг Д Урвич (Панчарево) 3:1
10.10.2021 16:00 7 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 4:3
17.10.2021 16:00 8 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) 8:1
24.10.2021 16:00 9 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 1:1
31.10.2021 16:00 10 кръг Д София спорт (София) -:-
07.11.2021 14:00 11 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
22.09.2021 17:00 12 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 1:0
21.11.2021 14:00 13 кръг Г Витоша II (Бистрица) -:-
- 14 кръг Г Железница (Железница) -:-
- 15 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 16 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
- 17 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
- 18 кръг Д Спарта (София) -:-
- 19 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
- 20 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 21 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) -:-
- 22 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 23 кръг Г София спорт (София) -:-
- 24 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 25 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 26 кръг Д Витоша II (Бистрица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша II (Бистрица) 10 10 0 0 47:11 30
2 Орловец 2015 (Кокаляне) 10 8 1 1 39:16 25
3 Левски Раковски (София) 10 8 0 2 56:11 24
4 Железница (Железница) 10 8 0 2 44:17 24
5 Обеля сити (кв.Обеля, София) 10 8 0 2 43:11 24

Орловец 2015 (Кокаляне)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2021 13:00 1 кръг Г Витоша 13 (София) 2:13
03.09.2021 11:00 2 кръг Г Олимпиец (София) 1:1
11.09.2021 15:00 3 кръг Д РД Спорт (София) 2:8
18.09.2021 13:00 4 кръг Г ОФК София (София) 0:4
25.09.2021 13:00 5 кръг Д София спорт (София) 1:3
02.10.2021 13:00 6 кръг Г Развитие МФ (София) 3:7
отложен 7 кръг Д Гранит (Владая) -:-
16.10.2021 11:00 8 кръг Д Витоша 13 (София) 0:7
23.10.2021 13:00 9 кръг Д Олимпиец (София) 1:5
30.10.2021 13:00 10 кръг Г РД Спорт (София) -:-
06.11.2021 13:00 11 кръг Д ОФК София (София) -:-
- 12 кръг Г София спорт (София) -:-
- 13 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
- 14 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 15 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 16 кръг Г Олимпиец (София) -:-
- 17 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 18 кръг Г ОФК София (София) -:-
- 19 кръг Д София спорт (София) -:-
- 20 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 21 кръг Д Гранит (Владая) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Олимпиец (София) 9 4 2 3 18:22 14
5 РД Спорт (София) 9 3 3 3 28:23 12
6 София спорт (София) 9 4 0 5 17:21 12
7 Развитие на млади футболисти (София) 9 1 0 8 11:37 3
8 Орловец 2015 (Кокаляне) 8 0 1 7 10:48 1

Орловец 2015 (Кокаляне)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 09:00 1 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:4
- 2 кръг
почива
11.09.2021 13:00 3 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 4:4
14.09.2021 09:00 4 кръг Г Сердика (София) 2:8
18.09.2021 09:00 5 кръг Д Барокко (София) 5:1
25.09.2021 09:00 6 кръг Г ОФК София (София) 3:0
02.10.2021 09:00 7 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) анл.
отложен 8 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
17.10.2021 11:00 9 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 3:5
23.10.2021 09:00 10 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 1:5
30.10.2021 09:00 11 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
06.11.2021 09:00 12 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
13.11.2021 09:00 13 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
20.11.2021 09:00 14 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
27.11.2021 09:00 15 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) -:-
- 16 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 19 кръг Д Сердика (София) -:-
- 20 кръг Г Барокко (София) -:-
- 21 кръг Д ОФК София (София) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 24 кръг Г Софияспорт 2020 (София) -:-
- 25 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 26 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 27 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) -:-
- 28 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 29 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 30 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Развитие на млади футболисти (София) 8 3 1 4 18:34 10
10 Обеля сити (кв.Обеля, София) 6 3 1 2 22:11 10
11 Орловец 2015 (Кокаляне) 7 2 1 4 19:27 7
12 Барокко (София) 8 2 0 6 6:27 6
13 Искър 1945 (Нови Искър) 8 1 0 7 12:43 3

Орловец 2015 (Кокаляне)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
26.09.2021 12:30 1 кръг Д Спорт за всички (София) 0:16
03.10.2021 11:00 2 кръг Г БАМФ (София) 1:14
- 3 кръг
почива
17.10.2021 12:30 4 кръг Г Развитие МФ (София) 0:11
24.10.2021 12:30 5 кръг Д Арес (София) 0:16
- 6 кръг Г Спартак 2015 (София) -:-
- 7 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) -:-
- 8 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 9 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) -:-
- 10 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 11 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Академия Мургаш (Нови хан) 4 1 0 3 6:16 3
8 Балкан 1929 (Ботевград) 5 1 0 4 6:21 3
9 Развитие на млади футболисти (София) 4 1 0 3 13:18 3
10 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 4 0 0 4 1:28 0
11 Орловец 2015 (Кокаляне) 4 0 0 4 1:57 0

Орловец 2015 (Кокаляне)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
26.09.2021 11:20 1 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 0:10
03.10.2021 11:20 2 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 1:7
10.10.2021 12:30 3 кръг Г ОФК София (София) 1:10
17.10.2021 10:10 4 кръг Д Барокко (София) 3:13
24.10.2021 13:40 5 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 1:5
- 6 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 7 кръг Д Тигрите (София) -:-
- 8 кръг Г Н спорт (София) -:-
- 9 кръг Д Комета (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Н спорт (София) 5 2 2 1 24:11 8
7 Академия Мургаш (Нови хан) 4 1 0 3 10:24 3
8 Тигрите (София) 5 1 0 4 14:34 3
9 Комета (София) 5 0 0 5 10:46 0
10 Орловец 2015 (Кокаляне) 5 0 0 5 6:45 0

Клубна емблема

Отбор

Орловец 2015 (Кокаляне)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ С 11 място
2019/2020 А ОФГ С 8 място
2018/2019 А ОФГ С 9 място
2017/2018 А ОФГ С 10 място
2016/2017 А ОФГ С 9 място
2015/2016 А ОФГ С 12 място
2014/2015 - -

Интернет страници