Победа 2013 (София)

BGSupporters форум

Победа 2013 (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2020 10:00 1 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:4
05.09.2020 09:00 2 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4:9
12.09.2020 11:30 3 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:6
19.09.2020 09:00 4 кръг Д Царско село 2015 (София) 5:4
26.09.2020 11:30 5 кръг Г София спорт (София) 7:4
03.10.2020 11:30 6 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 3:0
10.10.2020 11:30 7 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 14:1
17.10.2020 11:30 8 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 4:1
24.10.2020 11:30 9 кръг Д Левски Раковски (София) 4:0
31.10.2020 11:30 10 кръг Г Барокко (София) 0:2
07.11.2020 17:00 11 кръг Д Развитие МФ (София) 1:5
14.11.2020 11:30 12 кръг Г Ферион (София) 3:4
21.11.2020 11:30 13 кръг Д Септември (София) 2:6
- 14 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 15 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 16 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 17 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 18 кръг Д София спорт (София) -:-
- 19 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) -:-
- 20 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 21 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 22 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 23 кръг Д Барокко (София) -:-
- 24 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 25 кръг Д Ферион (София) -:-
- 26 кръг Г Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 13 8 3 2 51:18 27
6 Развитие на млади футболисти (София) 12 7 2 3 73:18 23
7 Победа 2013 (София) 13 6 0 7 51:46 18
8 Барокко (София) 13 5 2 6 34:19 17
9 София спорт (София) 13 4 2 7 39:43 14

Победа 2013 (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2020 10:00 1 кръг Г Спортист 13 (София) 2:3
05.09.2020 13:00 2 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 1:4
10.09.2020 09:30 3 кръг Г Сердика (София) анл.
17.09.2020 09:30 4 кръг Г Арес (София) 1:5
26.09.2020 15:00 5 кръг Д Елит София (София) 1:1
03.10.2020 09:00 6 кръг Г ОФК София (София) 0:5
10.10.2020 15:00 7 кръг Д София спорт (София) 7:0
17.10.2020 09:00 8 кръг Г Ферион (София) 15:1
24.10.2020 14:00 9 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 9:6
31.10.2020 09:30 10 кръг Д Спортист 13 (София) 1:6
07.11.2020 09:00 11 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 1:2
14.11.2020 09:30 12 кръг Д Сердика (София) анл.
21.11.2020 16:30 13 кръг Д Арес (София) 1:7
отложен 14 кръг Г Елит София (София) -:-
- 15 кръг Д ОФК София (София) -:-
- 16 кръг Г София спорт (София) -:-
- 17 кръг Д Ферион (София) -:-
- 18 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Банкя 2009 (Банкя) 11 8 0 3 31:16 24
5 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 10 4 0 6 48:32 12
6 Победа 2013 (София) 11 3 1 7 39:40 10
7 София спорт (София) 10 2 1 7 18:48 7
8 Елит София (София) 9 0 3 6 10:20 3

Победа 2013 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
27.09.2020 12:00 1 кръг Д Сердика (София) 5:1
04.10.2020 10:30 2 кръг Г БАМФ (София) 2:2
11.10.2020 10:30 3 кръг Д Щурче (София) 0:0
18.10.2020 15:00 4 кръг Г Гранит (Владая) 1:4
25.10.2020 09:00 5 кръг Д Спорт за всички (София) 1:2
01.11.2020 15:00 6 кръг Г ОФК София (София) 4:1
08.11.2020 10:30 7 кръг Д Левски (Чепинци) 0:4
отложен 8 кръг Г Ултраспорт академия (София) -:-
22.11.2020 09:00 9 кръг Д Ферион (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Гранит (Владая) 9 4 3 2 24:18 15
5 Щурче (София) 9 3 5 1 12:12 14
6 Победа 2013 (София) 8 2 2 4 13:17 8
7 Ултраспорт академия (София) 8 2 1 5 9:22 7
8 Сердика (София) 9 0 5 4 4:26 5

Победа 2013 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 10:10 1 кръг Д Урвич (Панчарево) 3:0
- 2 кръг
почива
10.10.2020 11:20 3 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:9
17.10.2020 09:00 4 кръг Г БАМФ (София) 0:8
24.10.2020 11:20 5 кръг Д Метал 2002 (Перник) 2:4
31.10.2020 12:30 6 кръг Д Шампион (София) 4:5
07.11.2020 10:10 7 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:5
14.11.2020 09:00 8 кръг Д Академик 1947 (София) 1:12
21.11.2020 09:00 9 кръг Г Лъвчетата (София) 1:8
отложен 10 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
отложен 11 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 3 1 3 17:29 10
8 БАМФ (София) 8 2 0 6 19:34 6
9 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 6 0 0 6 5:32 0
10 Победа 2013 (София) 7 0 0 7 13:51 0
-- Урвич (Панчарево) 1 0 0 1 0:3 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници