Победа 2013 (София)

BGSupporters форум

Победа 2013 (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 09:30 1 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 3:0
11.09.2016 09:30 2 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 7:2
18.09.2016 09:30 3 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 7:0
25.09.2016 09:30 4 кръг Г Левски (Чепинци) 3:3
02.10.2016 09:30 5 кръг Д ЕСФА (София) 0:4
09.10.2016 11:00 6 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:0
16.10.2016 09:30 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:3
23.10.2016 09:30 8 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:1
30.10.2016 09:30 9 кръг Д БМ Спорт (София) 1:1
07.11.2016 18:00 10 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 0:3
14.11.2016 11:00 11 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 2:1
20.11.2016 09:30 12 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 4:3
27.11.2016 09:30 13 кръг Д Левски (Чепинци) 2:2
04.12.2016 13:00 14 кръг Г ЕСФА (София) 0:5
05.03.2017 09:30 15 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 11:1
12.03.2017 13:30 16 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:5
19.03.2017 09:30 17 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:2
27.03.2017 09:30 18 кръг Г БМ Спорт (София) 0:3
02.04.2017 09:30 19 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 1:0
09.04.2017 09:30 20 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 3:1
23.04.2017 11:00 21 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:3
30.04.2017 14:00 22 кръг Г Левски (Чепинци) 4:1
07.05.2017 11:00 23 кръг Д ЕСФА (София) 1:2
14.05.2017 11:00 24 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:0
21.05.2017 11:00 25 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:12
28.05.2017 09:30 26 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:2
04.06.2017 11:00 27 кръг Д БМ Спорт (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Витоша (Бистрица) 27 17 3 7 79:32 54
4 БМ Спорт (София) 27 16 5 6 91:40 53
5 Победа 2013 (София) 27 13 4 10 68:62 43
6 Конелиано 2005 (Герман) 27 13 3 11 72:49 42
7 Ботев 57 СОУ (София) 27 7 2 18 48:106 23

Победа 2013 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
02.10.2016 14:20 1 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:7
07.10.2016 13:00 2 кръг Д ЦСКА (София) 1:7
15.10.2016 13:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 0:6
23.10.2016 09:00 4 кръг Д Лъвчетата (София) 1:2
28.10.2016 13:00 5 кръг Г Спортист 13 (София) 1:6
- 6 кръг
почива
14.11.2016 13:00 7 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:5
18.11.2016 15:20 8 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:0
26.11.2016 13:00 9 кръг Д Славия 1913 (София) 0:16
04.12.2016 11:40 10 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:4
09.12.2016 13:00 11 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Спортист 13 (София) 10 4 0 6 17:20 12
8 Лъвчетата (София) 10 3 1 6 13:30 10
9 Победа 2013 (София) 10 2 0 8 9:54 6
10 Орловец 2015 (Кокаляне) 10 1 0 9 9:61 3
11 Витоша (Бистрица) 10 0 0 10 1:53 0
Втора фаза / Група "Б"
05.03.2017 10:50 1 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:1
12.03.2017 15:30 2 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:7
19.03.2017 09:40 3 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 6:4
27.03.2017 14:50 4 кръг Д Младост 2015 (София) 3:4
30.03.2017 12:30 5 кръг Г РД Спорт (София) 1:1
02.04.2017 17:10 6 кръг Д Ферион (София) 0:9
09.04.2017 13:40 7 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:2
13.04.2017 12:30 8 кръг Д Щурче (София) 4:0
23.04.2017 13:40 9 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 0:1
30.04.2017 17:10 10 кръг Д Елит София (София) 2:1
07.05.2017 10:10 11 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:3
14.05.2017 17:10 12 кръг Д Спортист 13 (София) 2:1
21.05.2017 14:50 13 кръг Г Лъвчетата (София) 0:0
25.05.2017 09:00 14 кръг Г Витоша (Бистрица) 5:1
28.05.2017 14:50 15 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
23 Ферион (София) 15 9 0 6 49:29 27
24 Ком 98 (Годеч) 15 8 1 6 47:24 25
25 Победа 2013 (София) 15 5 3 7 26:38 18
26 Щурче (София) 15 6 0 9 33:55 18
27 Лъвчетата (София) 15 4 4 7 15:17 16

Победа 2013 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
02.10.2016 10:40 1 кръг Д София спорт (София) 5:0
07.10.2016 09:30 2 кръг Г Левски (София) 1:5
16.10.2016 09:30 3 кръг Д Щурче (София) 3:1
23.10.2016 14:10 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:5
30.10.2016 14:10 5 кръг Г Национал (София) 0:5
07.11.2016 14:10 6 кръг Д Урвич (Панчарево) 3:3
14.11.2016 10:40 7 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:1
20.11.2016 14:10 8 кръг Д РД Спорт (София) 2:3
27.11.2016 11:50 9 кръг Г Лъвчетата (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Сливнишки герой (Сливница) 9 4 1 4 18:17 13
6 РД Спорт (София) 9 4 1 4 20:18 13
7 Победа 2013 (София) 9 2 3 4 17:25 9
8 София спорт (София) 9 2 0 7 5:45 6
9 Урвич (Панчарево) 9 0 2 7 6:40 2
Втора фаза / Група "Б"
12.03.2017 13:00 1 кръг Д ДАФ (София) 2:1
19.03.2017 13:00 2 кръг Г Сердика (София) 2:1
25.03.2017 17:10 3 кръг Д Шампиони (София) 1:2
02.04.2017 14:10 4 кръг Г Витоша 13 (София) 1:2
09.04.2017 15:20 5 кръг Д Септември (София) 0:4
23.04.2017 15:20 6 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:8
30.04.2017 09:30 7 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 4:0
07.05.2017 15:20 8 кръг Д София спорт (София) 1:0
14.05.2017 10:40 9 кръг Г Урвич (Панчарево) 4:1
21.05.2017 15:20 10 кръг Д Щурче (София) 5:1
28.05.2017 09:30 11 кръг Г Младост 2015 (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
17 Локомотив 1929 (София) 11 7 2 2 45:13 23
18 Сердика (София) 11 7 2 2 26:13 23
19 Победа 2013 (София) 11 6 0 5 21:23 18
20 Септември (София) 11 5 1 5 36:25 16
21 Шампиони (София) 11 4 2 5 22:22 14

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници