Победа 2013 (София)

BGSupporters форум

Победа 2013 (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2021 17:00 1 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 10:2
05.09.2021 17:00 2 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 5:2
11.09.2021 17:00 3 кръг Г Ферион (София) 0:5
19.09.2021 17:00 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:8
15.11.2021 11:00 5 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 3:6
03.10.2021 16:00 6 кръг Г Конкордия (София) 5:2
10.10.2021 18:00 7 кръг Д Барокко (София) 3:1
16.10.2021 14:00 8 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 3:1
24.10.2021 16:00 9 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 4:8
30.10.2021 16:00 10 кръг Д Ферион (София) 3:2
07.11.2021 16:00 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:10
06.03.2022 16:00 12 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 3:6
13.03.2022 16:00 13 кръг Д Конкордия (София) 3:2
20.03.2022 15:30 14 кръг Г Барокко (София) 4:5
26.03.2022 16:00 15 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 5:0
03.04.2022 17:00 16 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 4:4
09.04.2022 17:00 17 кръг Г Ферион (София) 1:7
17.04.2022 17:00 18 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:4
01.05.2022 17:00 19 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 3:5
08.05.2022 15:30 20 кръг Г Конкордия (София) 4:2
14.05.2022 15:30 21 кръг Д Барокко (София) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Барокко (София) 21 12 2 7 58:49 38
5 Спортист 2009 (Своге) 21 12 0 9 80:59 36
6 Победа 2013 (София) 21 9 2 10 65:82 29
7 Конкордия (София) 21 2 1 18 26:97 7
8 Сантяго Бернабеу (София) 21 0 1 20 8:146 1

Победа 2013 (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2021 11:00 1 кръг Д Национал (София) 0:9
04.09.2021 13:00 2 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:9
11.09.2021 11:00 3 кръг Г Спартак 2015 (София) 4:1
18.09.2021 11:00 4 кръг Д Септември (София) 0:5
25.09.2021 11:00 5 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
02.10.2021 09:00 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:5
09.10.2021 11:00 7 кръг Г Елит София (София) 0:1
16.10.2021 09:00 8 кръг Д Арес (София) 1:7
24.10.2021 11:00 9 кръг Г РД Спорт (София) 0:8
30.10.2021 11:00 10 кръг Г Национал (София) 0:2
07.11.2021 09:00 11 кръг Г Витоша (Бистрица) 0:4
09.11.2021 11:00 12 кръг Д Спартак 2015 (София) 1:2
20.11.2021 11:00 13 кръг Г Септември (София) 0:3
27.11.2021 11:00 14 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:3
26.02.2022 11:00 15 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:6
05.03.2022 11:00 16 кръг Д Елит София (София) 1:1
13.03.2022 13:00 17 кръг Г Арес (София) 0:7
19.03.2022 15:00 18 кръг Д РД Спорт (София) 1:9
26.03.2022 17:00 19 кръг Д Национал (София) 2:3
03.04.2022 11:00 20 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:8
09.04.2022 09:00 21 кръг Г Спартак 2015 (София) 2:1
16.04.2022 15:30 22 кръг Д Септември (София) 0:9
30.04.2022 11:00 23 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:4
07.05.2022 14:00 24 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:3
14.05.2022 09:00 25 кръг Г Елит София (София) 2:4
21.05.2022 10:00 26 кръг Д Арес (София) 2:6
28.05.2022 13:00 27 кръг Г РД Спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Национал (София) 25 9 3 13 70:71 30
7 Чавдар (Етрополе) 26 8 2 16 36:67 26
8 Елит София (София) 25 6 4 15 35:81 22
9 Победа 2013 (София) 26 2 1 23 23:122 7
10 Спартак 2015 (София) 26 2 1 23 22:118 7

Победа 2013 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
25.09.2021 11:40 1 кръг Г Барокко (София) 4:0
02.10.2021 14:30 2 кръг Д Сердика II (София) 2:0
09.10.2021 13:05 3 кръг Г Витоша 13 (София) 1:1
16.10.2021 14:30 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:1
23.10.2021 14:30 5 кръг Г Спорт за всички (София) 1:4
30.10.2021 08:50 6 кръг Г ОФК София (София) 1:0
06.11.2021 14:30 7 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 4:0
- 8 кръг
почива
22.11.2021 14:30 9 кръг Д Левски (Чепинци) 1:5
27.11.2021 08:50 10 кръг Г Левски Раковски II (София) 3:0
04.12.2021 13:05 11 кръг Д Септември (София) 0:4
04.06.2022 10:30 12 кръг Г Сердика II (София) -:-
19.03.2022 12:00 13 кръг Д Витоша 13 (София) 1:4
26.03.2022 12:00 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:0
02.04.2022 09:00 15 кръг Д ОФК София (София) 2:0
09.04.2022 13:30 16 кръг Г Спорт за всички (София) 2:1
- 17 кръг
почива
30.04.2022 15:00 18 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 2:1
отложен 19 кръг Г Ай ма3кс (София) -:-
14.05.2022 13:30 20 кръг Д Левски Раковски II (София) 3:2
21.05.2022 10:30 21 кръг Г Септември (София) -:-
28.05.2022 12:00 22 кръг Д Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша 13 (София) 17 15 1 1 81:17 46
2 Спорт за всички (София) 16 10 2 4 53:17 32
3 Победа 2013 (София) 16 10 1 5 29:23 31
4 Барокко (София) 17 9 2 6 45:39 29
5 Септември (София) 16 8 4 4 41:23 28

Победа 2013 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
26.09.2021 13:30 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:4
03.10.2021 10:30 2 кръг Д Витоша 13 (София) 0:7
10.10.2021 10:30 3 кръг Г София спорт (София) 6:1
17.10.2021 09:00 4 кръг Г Талант (София) 0:4
24.10.2021 10:30 5 кръг Д Национал II (София) 0:2
- 6 кръг
почива
07.11.2021 09:00 7 кръг Д Атлетико Артен (София) 1:7
28.11.2021 12:00 8 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:4
05.12.2021 10:30 9 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 1:4
22.05.2022 13:30 10 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
20.03.2022 12:00 11 кръг Д Витоша 13 (София) 0:10
27.03.2022 15:00 12 кръг Г София спорт (София) 0:2
отложен 13 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
10.04.2022 09:00 14 кръг Д Талант (София) 3:0
17.04.2022 10:30 15 кръг Г Национал II (София) 1:2
01.05.2022 13:30 16 кръг Д Атлетико Артен (София) 0:3
08.05.2022 12:00 17 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:9
15.05.2022 13:30 18 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 София спорт (София) 15 6 1 8 31:44 19
7 Царско село 2015 (София) 16 4 5 7 31:31 17
8 Възраждане 2020 (София) 7 4 2 1 23:6 14
9 Победа 2013 (София) 15 2 0 13 14:61 6
10 Талант (София) 16 1 0 15 13:97 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници