"А" ОГ Пловдив | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Първа фаза / Първа група | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.08.2023 18:00 | 1 кръг | Г | Спартак (Болярци) | 0:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.08.2023 18:00 | 2 кръг | Д | Марица 2003 (Маноле) | 1:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.09.2023 17:00 | 3 кръг | Г | Дълго поле (Дълго поле) | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.09.2023 17:00 | 4 кръг | Г | Житница (Житница) | 1:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.09.2023 17:00 | 5 кръг | Д | Спартак 1947 II (Пловдив) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.09.2023 17:00 | 6 кръг | Г | Чернозем (Черноземен) | 2:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.10.2023 16:00 | 7 кръг | Д | Марица 2009 (Градина) | 2:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.10.2023 16:00 | 8 кръг | Г | Труд (Труд) | 4:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.10.2023 16:00 | 9 кръг | Д | Тракия (Нови извор) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.10.2023 16:00 | 10 кръг | Д | Спартак (Болярци) | 1:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.12.2023 14:00 | 11 кръг | Г | Марица 2003 (Маноле) | 0:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 13:30 | 12 кръг | Д | Дълго поле (Дълго поле) | 3:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.11.2023 15:00 | 13 кръг | Д | Житница (Житница) | 2:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.11.2023 14:30 | 14 кръг | Г | Спартак 1947 II (Пловдив) | 0:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.12.2023 14:30 | 15 кръг | Д | Чернозем (Черноземен) | 0:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 14:00 | 16 кръг | Г | Марица 2009 (Градина) | 3:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.02.2024 14:00 | 17 кръг | Д | Труд (Труд) | 2:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.03.2024 15:00 | 18 кръг | Г | Тракия (Нови извор) | 5:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Втора фаза / Трета група | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 19 кръг | Д | Кричим (Кричим) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 15:00 | 20 кръг | Г | Труд (Труд) | 1:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 15:00 | 21 кръг | Д | Дъбене (Дъбене) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.03.2024 15:00 | 22 кръг | Г | Царацово 2020 (Царацово) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.04.2024 17:00 | 23 кръг | Д | Спортист 1948 (Голям чардак) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.04.2024 17:00 | 24 кръг | Г | Марица 2009 (Градина) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.04.2024 17:00 | 25 кръг | Д | Тракия (Нови извор) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.04.2024 17:00 | 26 кръг | Г | Кричим (Кричим) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 18:00 | 27 кръг | Д | Труд (Труд) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.05.2024 18:00 | 28 кръг | Г | Дъбене (Дъбене) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.05.2024 18:00 | 29 кръг | Д | Царацово 2020 (Царацово) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.05.2024 18:00 | 30 кръг | Г | Спортист 1948 (Голям чардак) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.06.2024 18:00 | 31 кръг | Д | Марица 2009 (Градина) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.06.2024 18:00 | 32 кръг | Г | Тракия (Нови извор) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Купа на България (квалификации) | |||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||
Област Пловдив / 1/4 финали | |||||
15.08.2023 18:00 | - | Д | Асеновец 2005 (Асеновград) | 0:4 |
Приятелски срещи: Зима-пролет | |||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||
13.01.2024 13:00 | - | Г | Атлетик (Куклен) | 2:4 | |
03.02.2024 14:00 | - | Г | Левски (Карлово) | 0:2 |
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.09.2023 11:30 | 1 кръг | Г | Борислав 2009 (Първомай) | 0:8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.09.2023 11:30 | 2 кръг | Д | Локомотив 1926 (Пловдив) | 0:17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.10.2023 11:30 | 3 кръг | Г | Реал (Пловдив) | 0:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.10.2023 12:45 | 4 кръг | Д | Пловдив сити (Пловдив) | 1:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.10.2023 11:30 | 5 кръг | Г | Марица (Ясно поле) | 0:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.10.2023 11:30 | 6 кръг | Г | Юнайтед (Пловдив) | 5:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.10.2023 10:15 | 7 кръг | Д | Беломорец (Асеновград) | 3:10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.11.2023 10:15 | 8 кръг | Г | Траките 2007 (Скутаре) | 1:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 16:30 | 9 кръг | Д | Тракия 2004 (Пловдив) | 0:7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.11.2023 10:15 | 10 кръг | Г | Сокол (Марково) | 1:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 11 кръг | Д | Чепинец (Велинград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.12.2023 11:30 | 12 кръг | Г | Чепинец II (Велинград) | 1:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.12.2023 11:30 | 13 кръг | Д | ФА Карлово (Карлово) | 0:10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 14 кръг | Д | Борислав 2009 (Първомай) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 15 кръг | Г | Локомотив 1926 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 16 кръг | Д | Реал (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 17 кръг | Г | Пловдив сити (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 18 кръг | Д | Марица (Ясно поле) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 19 кръг | Д | Юнайтед (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 20 кръг | Г | Беломорец (Асеновград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 21 кръг | Д | Траките 2007 (Скутаре) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 22 кръг | Г | Тракия 2004 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 23 кръг | Д | Сокол (Марково) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 24 кръг | Г | Чепинец (Велинград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 25 кръг | Д | Чепинец II (Велинград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 26 кръг | Г | ФА Карлово (Карлово) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А" | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 12:00 | 1 кръг | Д | Лидер Пловдив (Ягодово) | 7:9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 13:00 | 2 кръг | Г | Кронос 2016 (Пловдив) | 0:8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.10.2023 11:00 | 3 кръг | Д | Беломорец (Асеновград) | 3:8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 13:00 | 4 кръг | Г | ФА Карлово (Карлово) | 0:13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 12:00 | 5 кръг | Д | ФК Арда 1924 (Кърджали) | 4:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 12:00 | 6 кръг | Г | Орлета (Пазарджик) | 3:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 7 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 13:00 | 8 кръг | Д | Пловдив сити (Пловдив) | 1:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.11.2023 12:00 | 9 кръг | Г | Ботев (Пловдив) | 1:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.11.2023 10:00 | 10 кръг | Д | Хебър 1918 (Пазарджик) | 0:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.12.2023 13:00 | 11 кръг | Г | Ботев 2002 (Пловдив) | 3:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 12 кръг | Г | Лидер Пловдив (Ягодово) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 13 кръг | Д | Кронос 2016 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 14 кръг | Г | Беломорец (Асеновград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 15 кръг | Д | ФА Карлово (Карлово) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 16 кръг | Г | ФК Арда 1924 (Кърджали) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 17 кръг | Д | Орлета (Пазарджик) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 18 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 19 кръг | Г | Пловдив сити (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 20 кръг | Д | Ботев (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 21 кръг | Г | Хебър 1918 (Пазарджик) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 22 кръг | Д | Ботев 2002 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Г" | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 09:00 | 1 кръг | Г | Академия Канарче (Браниполе) | 1:13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 11:00 | 2 кръг | Д | Спартак (Първенец) | 2:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.10.2023 13:00 | 3 кръг | Г | Реал (Пловдив) | 1:13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 10:00 | 4 кръг | Д | Брестник 1948 (Брестник) | 1:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 10:00 | 5 кръг | Г | Академия Лион (Пловдив) | 3:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 10:00 | 6 кръг | Д | Траките 2007 (Скутаре) | 1:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.12.2023 12:00 | 7 кръг | Г | ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) | 3:8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 11:00 | 8 кръг | Г | Атлетик (Куклен) | 4:7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.11.2023 14:00 | 9 кръг | Д | Тракия 2004 (Пловдив) | 0:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.11.2023 12:00 | 10 кръг | Г | ФК Хасково 1924 (Хасково) | 1:9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.12.2023 11:00 | 11 кръг | Д | СФК Спартак 1947 (Пловдив) | 1:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 12 кръг | Д | Академия Канарче (Браниполе) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 13 кръг | Г | Спартак (Първенец) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 14 кръг | Д | Реал (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 15 кръг | Г | Брестник 1948 (Брестник) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 16 кръг | Д | Академия Лион (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 17 кръг | Г | Траките 2007 (Скутаре) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 18 кръг | Д | ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 19 кръг | Д | Атлетик (Куклен) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 20 кръг | Г | Тракия 2004 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 21 кръг | Д | ФК Хасково 1924 (Хасково) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 22 кръг | Г | СФК Спартак 1947 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Нац. дивизия: | - |
"А" група: | - |
"Б" група: | - |
2022/2023 | А ОФГ ПД | 11 място |
2021/2022 | Б ОФГ ПД | 3 място |
2020/2021 | А ОФГ ПД | 15 място |
2019/2020 | А ОФГ ПД | 13 място |
2018/2019 | А ОФГ ПД | 6 място |
2017/2018 | Б ОФГ ПД | 1 място |
2016/2017 | Б ОФГ ПД | 4 място |
2015/2016 | Б ОФГ ПД | 4 място |
2014/2015 | Б ОФГ ПД | 2 място |
» няма интернет страници