Шампион (Стара Загора)

BGSupporters форум

Шампион (Стара Загора)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 13:00 1 кръг Г Бригада (Димитровград) 5:2
22.09.2019 13:00 2 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:2
29.09.2019 13:00 3 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
06.10.2019 13:00 4 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 2:5
13.10.2019 13:00 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:6
20.10.2019 13:00 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:4
01.12.2019 13:00 7 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 7:3
08.12.2019 13:00 8 кръг Д УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 1:5
10.11.2019 13:00 9 кръг Г Беломорец (Асеновград) 5:0
17.11.2019 14:00 10 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 3:2
24.11.2019 13:00 11 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 0:3
15.03.2020 13:00 12 кръг Д Бригада (Димитровград) анл.
22.03.2020 12:00 13 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
29.03.2020 13:00 14 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
05.04.2020 13:00 15 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) анл.
12.04.2020 13:00 16 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
17.04.2020 13:00 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
26.04.2020 14:00 18 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) анл.
03.05.2020 14:00 19 кръг Г УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) анл.
10.05.2020 13:00 20 кръг Д Беломорец (Асеновград) анл.
17.05.2020 14:00 21 кръг Д ФА Карлово (Карлово) анл.
24.05.2020 13:00 22 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Марица 1921 (Пловдив) 11 6 2 3 45:31 20
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 11 5 3 3 28:23 18
5 Шампион (Стара Загора) 11 5 1 5 33:34 16
6 Беломорец (Асеновград) 11 4 3 4 28:36 15
7 Кронос 2016 (Пловдив) 11 4 2 5 30:36 14

Шампион (Стара Загора)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 11:00 1 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2
22.09.2019 11:00 2 кръг Д Супер старс (Пловдив) анл.
29.09.2019 11:00 3 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:6
- 4 кръг
почива
13.10.2019 10:00 5 кръг Д Велд (Пловдив) 2:3
20.10.2019 13:00 6 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 6:3
26.10.2019 11:00 7 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:8
17.11.2019 13:00 8 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:6
10.11.2019 13:00 9 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:3
17.11.2019 10:00 10 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 0:5
24.11.2019 12:00 11 кръг Д Чавдар (Пловдив) 1:2
22.03.2020 11:00 12 кръг Г Супер старс (Пловдив) анл.
29.03.2020 11:00 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) анл.
05.04.2020 10:00 14 кръг Д Велд (Пловдив) анл.
12.04.2020 10:00 15 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) анл.
17.04.2020 11:00 16 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) анл.
26.04.2020 11:00 17 кръг Г Чавдар (Пловдив) анл.
03.05.2020 11:00 18 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Велд (Пловдив) 9 3 0 6 21:42 9
8 Чавдар (Пловдив) 9 2 0 7 17:45 6
9 Шампион (Стара Загора) 9 2 0 7 14:38 6
10 Супер старс (Пловдив) 1 0 0 1 1:7 0
11 Ботев 2002 (Пловдив) 9 0 0 9 14:55 0

Шампион (Стара Загора)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 11:00 1 кръг Г Труд (Труд) 1:3
22.09.2019 11:00 2 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:3
29.09.2019 11:00 3 кръг Г ФА Спартак (Пловдив) 1:3
20.10.2019 09:00 4 кръг Г Вихър (Белозем) 0:3
13.10.2019 11:00 5 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 4:2
20.10.2019 11:00 6 кръг Г Лион (Пловдив) 2:3
24.11.2019 13:00 7 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
17.11.2019 11:00 8 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:0
10.11.2019 11:00 9 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 2:4
22.03.2020 11:00 11 кръг Г ФА Спартак (Пловдив) анл.
29.03.2020 11:00 12 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) анл.
05.04.2020 11:00 13 кръг Д ФА Карлово (Карлово) анл.
12.04.2020 11:00 14 кръг Г Лион (Пловдив) анл.
17.04.2020 11:00 15 кръг Д Вихър (Белозем) анл.
26.04.2020 11:00 16 кръг Г Житница (Житница) анл.
03.05.2020 11:00 17 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
09.05.2020 11:00 18 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
10.05.2020 11:00 19 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
16.05.2020 11:00 20 кръг Г Труд (Труд) анл.
17.05.2020 11:00 21 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спартак 1947 (Пловдив) 9 4 3 2 21:25 15
6 Лион (Пловдив) 9 2 2 5 12:22 8
7 Шампион (Стара Загора) 9 2 1 6 15:22 7
8 ФА Карлово (Карлово) 9 2 1 6 13:32 7
9 Труд (Труд) 9 2 0 7 16:32 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници