Сините камъни 2013 (Сливен)

BGSupporters форум

Сините камъни 2013 (Сливен)

"А" ОГ Сливен
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 17:00 1 кръг Д Кортен 2012 (Кортен) 5:2
20.09.2020 17:00 2 кръг Г Левски 2018 (Младово) 6:1
26.09.2020 16:00 3 кръг Д Балкан (Твърдица) 2:1
04.10.2020 16:00 4 кръг Г Ботев (Кермен) 4:1
11.10.2020 16:00 5 кръг Д Самуил (Самуилово) 8:3
18.10.2020 16:00 6 кръг Д Аполон (кв.Речица, Сливен) 2:3
24.10.2020 16:00 7 кръг Г Паланките (Бяла паланка) 5:2
01.11.2020 15:00 8 кръг Д Червени войводи (Сливен) 1:1
08.11.2020 15:00 9 кръг Г Тунджа 2009 (Мечкарево) 2:0
21.03.2021 14:30 10 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) 0:1
14.04.2021 17:30 11 кръг Д Левски 2018 (Младово) 3:0
11.04.2021 16:00 12 кръг Г Балкан (Твърдица) 7:2
18.04.2021 16:00 13 кръг Д Ботев (Кермен) 6:1
25.04.2021 17:00 14 кръг Г Самуил (Самуилово) 7:3
01.05.2021 17:00 15 кръг Г Аполон (кв.Речица, Сливен) 5:3
09.05.2021 17:00 16 кръг Д Паланките (Бяла паланка) 11:1
16.05.2021 18:00 17 кръг Г Червени войводи (Сливен) 0:1
23.05.2021 17:00 18 кръг Д Тунджа 2009 (Мечкарево) 8:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кортен 2012 (Кортен) 18 15 0 3 69:20 45
2 Червени войводи (Сливен) 18 14 2 2 60:9 44
3 Сините камъни 2013 (Сливен) 18 14 1 3 82:28 43
4 Аполон (кв.Речица, Сливен) 18 10 2 6 52:34 32
5 Балкан (Твърдица) 18 9 1 8 50:43 28
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2021 14:30 - Г Берое /юн.ст./ (Ст.Загора) 0:2

Сините камъни 2013 (Сливен)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2020 17:00 1 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
- 2 кръг
почива
23.09.2020 17:00 3 кръг Д Вихър (Айтос) 7:3
30.09.2020 17:00 4 кръг Г Хаджи Димитър (Самуилово) 5:0
07.10.2020 16:00 5 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:1
14.10.2020 16:00 6 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:3
21.10.2020 16:00 7 кръг Д Свети Никола (Бургас) 4:2
29.10.2020 15:00 8 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:3
04.11.2020 14:30 9 кръг Д Поморие (Поморие) 1:3
12.11.2020 14:30 10 кръг Г Несебър (Несебър) 3:3
18.11.2020 14:30 11 кръг Д Созопол (Созопол) 5:0
04.03.2021 15:30 12 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:2
- 13 кръг
почива
17.03.2021 15:30 14 кръг Г Вихър (Айтос) 7:0
24.03.2021 15:30 15 кръг Д Хаджи Димитър (Самуилово) 3:0
31.03.2021 15:30 16 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:1
07.04.2021 17:00 17 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0
14.04.2021 17:00 18 кръг Г Свети Никола (Бургас) 6:0
21.04.2021 17:00 19 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 1:2
19.05.2021 18:00 20 кръг Г Поморие (Поморие) 1:3
05.05.2021 18:00 21 кръг Д Несебър (Несебър) 3:0
12.05.2021 18:00 22 кръг Г Созопол (Созопол) 9:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Сливен 2000 (Сливен) 19 17 1 1 79:15 52
3 Поморие (Поморие) 19 14 0 5 64:22 42
4 Сините камъни 2013 (Сливен) 20 11 4 5 66:28 37
5 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 20 9 2 9 45:33 29
6 Вихър (Айтос) 20 9 1 10 61:58 28

Сините камъни 2013 (Сливен)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югоизточна България / Финален бараж
14.10.2020 10:30 - Г Сокол (Марково) 2:7

Сините камъни 2013 (Сливен)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2020 09:30 1 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 1:2
27.08.2020 11:00 2 кръг Д Чавдар (Пловдив) 1:1
04.09.2020 11:00 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:0
12.09.2020 10:00 4 кръг Д Карнобат (Карнобат) 6:0
20.09.2020 17:00 5 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
26.09.2020 13:00 6 кръг Д Сокол (Марково) 0:1
03.10.2020 11:00 7 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
10.10.2020 11:30 8 кръг Д Орлета (Пазарджик) 2:2
15.10.2020 16:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:1
24.10.2020 11:00 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
31.10.2020 10:00 11 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:4
07.11.2020 13:00 12 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 0:2
15.11.2020 12:00 13 кръг Г Хасково (Хасково) 0:0
28.02.2021 10:30 14 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:1
06.03.2021 12:00 15 кръг Г Чавдар (Пловдив) 2:0
13.03.2021 10:00 16 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:0
16.05.2021 12:00 17 кръг Г Карнобат (Карнобат) 4:4
26.05.2021 17:00 18 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:2
07.04.2021 15:00 19 кръг Г Сокол (Марково) 0:2
10.04.2021 11:00 20 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
31.05.2021 16:00 21 кръг Г Орлета (Пазарджик) 0:1
24.04.2021 11:00 22 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:1
30.04.2021 11:00 23 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:6
08.05.2021 10:00 24 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:0
13.05.2021 15:30 25 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 2:1
22.05.2021 11:00 26 кръг Д Хасково (Хасково) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Сокол (Марково) 26 9 3 14 37:53 30
9 Лидер Пловдив (Ягодово) 26 8 2 16 31:50 26
10 Сините камъни 2013 (Сливен) 26 6 7 13 27:36 25
11 Спартак 1947 (Пловдив) 26 7 3 16 29:64 24
12 Димитровград 1947 (Димитровград) 26 4 11 11 23:39 23

Сините камъни 2013 (Сливен)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна група
07.08.2020 10:00 1 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
15.08.2020 09:30 2 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
19.08.2020 18:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3
23.08.2020 18:00 4 кръг Г Черно море (Варна) 0:6
27.08.2020 18:00 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:1
30.08.2020 17:00 6 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:2
12.09.2020 15:00 7 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
20.09.2020 16:30 8 кръг Г Хасково (Хасково) 0:0
29.09.2020 15:30 9 кръг Д Дунав (Русе) 0:4
04.10.2020 13:30 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:9
10.10.2020 13:30 11 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:4
18.10.2020 11:00 12 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
25.10.2020 10:00 13 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
01.11.2020 14:00 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:6
08.11.2020 13:30 15 кръг Д Черно море (Варна) 0:7
06.03.2021 11:30 16 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:1
14.03.2021 11:00 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:0
19.03.2021 13:00 18 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0
28.03.2021 14:00 19 кръг Д Хасково (Хасково) 1:0
09.04.2021 13:00 20 кръг Г Дунав (Русе) 0:1
18.04.2021 13:00 21 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
22.04.2021 14:00 22 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Черноморец 1919 (Бургас) 22 7 2 13 18:52 23
9 Добруджа 1919 (Добрич) 22 4 5 13 17:89 17
10 Сините камъни 2013 (Сливен) 22 5 2 15 12:55 17
11 Нефтохимик 1962 (Бургас) 22 1 6 15 6:43 9
12 Спартак 1918 (Варна) 22 1 6 15 7:59 9

Сините камъни 2013 (Сливен)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2020 11:00 1 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:5
29.08.2020 11:00 2 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 1:2
04.09.2020 11:00 3 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:3
13.09.2020 11:00 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
20.09.2020 10:30 5 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:4
26.09.2020 11:00 6 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 1:3
03.10.2020 13:00 7 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:3
10.10.2020 12:00 8 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 5:2
17.10.2020 12:30 9 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 0:2
04.06.2021 12:00 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3
04.11.2020 11:00 11 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:4
07.11.2020 11:00 12 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
15.11.2020 14:00 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
27.02.2021 12:00 14 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:4
05.03.2021 13:00 15 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:2
13.03.2021 12:00 16 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 0:3
21.03.2021 12:00 17 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
05.05.2021 11:00 18 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:2
06.04.2021 16:00 19 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 1:5
10.04.2021 13:00 20 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
18.04.2021 12:00 21 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:1
24.04.2021 13:00 22 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:1
30.04.2021 13:00 23 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
08.05.2021 12:00 24 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:2
15.05.2021 12:00 25 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
22.05.2021 13:00 26 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Верея (Стара Загора) 26 9 1 16 41:65 28
11 Асеновец 2005 (Асеновград) 26 8 3 15 31:57 27
12 Хебър 1918 (Пазарджик) 26 6 1 19 14:62 19
13 Арда 1924 (Кърджали) 26 3 4 19 20:79 13
14 Сините камъни 2013 (Сливен) 26 2 3 21 18:65 9

Сините камъни 2013 (Сливен)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
28.02.2021 10:00 1 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 0:3
26.09.2020 10:00 2 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 0:2
03.10.2020 10:00 3 кръг Г Розова долина (Казанлък) 6:1
10.10.2020 10:00 4 кръг Д Верея (Стара Загора) 6:0
17.10.2020 10:00 5 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:6
24.10.2020 10:00 6 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 7:1
31.10.2020 10:00 7 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
07.11.2020 10:00 8 кръг Д Верея II (Стара Загора) 6:0
14.11.2020 11:00 9 кръг Г Миньор (Раднево) 4:0
21.11.2020 10:00 10 кръг Д Минерал (Ягода) 3:0
24.02.2021 12:00 11 кръг Г Респект (Хасково) 1:0
03.03.2021 12:00 12 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 1:3
06.03.2021 10:00 13 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 1:2
13.03.2021 10:00 14 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:1
20.03.2021 10:00 15 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:3
01.05.2021 10:00 16 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 10:2
10.04.2021 10:00 17 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 4:0
17.04.2021 10:00 18 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:1
24.04.2021 10:00 19 кръг Г Верея II (Стара Загора) 5:0
08.05.2021 10:00 20 кръг Д Миньор (Раднево) 5:0
15.05.2021 10:00 21 кръг Г Минерал (Ягода) 11:0
22.05.2021 10:00 22 кръг Д Респект (Хасково) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Берое (Стара Загора) 22 18 2 2 97:9 56
3 ФК Сливен (Сливен) 22 18 0 4 117:36 54
4 Сините камъни 2013 (Сливен) 22 14 1 7 79:26 43
5 Верея (Стара Загора) 22 12 2 8 50:40 38
6 Респект (Хасково) 22 11 0 11 48:45 33

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници