Сините камъни 2013 (Сливен)

BGSupporters форум

Сините камъни 2013 (Сливен)

Квалификации за Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Югоизточна България / Първи предварителен кръг
27.05.2019 17:30 - Г Верея (Стара Загора) 3:1
Югоизточна България / Втори предварителен кръг
30.05.2019 17:00 - Д Сливен 2000 (Сливен) 5:2
Югоизточна България / Трети предварителен кръг
02.06.2019 10:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2018 10:00 1 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 8:1
30.09.2018 10:00 2 кръг Д Миньор (Раднево) 6:2
07.10.2018 10:00 3 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 4:1
14.10.2018 10:00 4 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:0
21.10.2018 10:00 5 кръг Г Хасково (Хасково) 1:1
28.10.2018 10:00 6 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 14:0
01.11.2018 14:00 7 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
- 8 кръг
почива
11.11.2018 10:00 9 кръг Д Асти АБ (Хасково) 5:1
18.11.2018 10:00 10 кръг Г Ботев (Гълъбово) 7:3
25.11.2018 10:00 11 кръг Д Чирпан (Чирпан) 6:0
02.12.2018 10:00 12 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:1
09.12.2018 10:00 13 кръг Д Арсенал (Казанлък) 3:2
03.03.2019 11:00 14 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 12:0
10.03.2019 11:00 15 кръг Г Миньор (Раднево) 3:0
17.03.2019 11:00 16 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 6:1
24.03.2019 11:00 17 кръг Г Розова долина (Казанлък) 3:0
31.03.2019 11:00 18 кръг Д Хасково (Хасково) 2:1
04.04.2019 11:00 19 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
07.04.2019 11:00 20 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:5
- 21 кръг
почива
21.04.2019 11:00 22 кръг Г Асти АБ (Хасково) 3:3
05.05.2019 11:00 23 кръг Д Ботев (Гълъбово) 3:0
12.05.2019 11:00 24 кръг Г Чирпан (Чирпан) 2:2
19.05.2019 11:00 25 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:4
24.05.2019 11:00 26 кръг Г Арсенал (Казанлък) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Берое (Стара Загора) 24 23 1 0 115:10 70
2 Сините камъни 2013 (Сливен) 24 17 4 3 101:32 55
3 Хасково (Хасково) 24 17 2 5 72:25 53
4 Верея (Стара Загора) 24 15 5 4 87:19 50
5 Миньор (Раднево) 24 13 2 9 55:42 41

Сините камъни 2013 (Сливен)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:00 1 кръг Д Загорец (Нова Загора) 4:3
- 2 кръг
почива
- 3 кръг
почива
13.10.2018 10:00 4 кръг Г Ботев (Гълъбово) 5:1
20.10.2018 10:00 5 кръг Д Арсенал (Казанлък) 7:1
27.10.2018 10:00 6 кръг Г Чирпан (Чирпан) 2:1
- 7 кръг
почива
03.11.2018 10:00 8 кръг Д Респект (Хасково) 5:0
10.11.2018 10:00 9 кръг Г Миньор (Раднево) 7:0
17.11.2018 10:00 10 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:0
24.11.2018 11:00 11 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 5:1
01.12.2018 10:00 12 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
08.12.2018 10:00 13 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:2
02.03.2019 12:00 14 кръг Г Загорец (Нова Загора) 4:2
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
23.03.2019 12:00 17 кръг Д Ботев (Гълъбово) 12:0
30.03.2019 12:00 18 кръг Г Арсенал (Казанлък) 3:1
03.04.2019 12:00 19 кръг Д Чирпан (Чирпан) 3:0
- 20 кръг
почива
13.04.2019 12:00 21 кръг Г Респект (Хасково) 2:0
20.04.2019 12:00 22 кръг Д Миньор (Раднево) 4:1
04.05.2019 12:00 23 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:2
11.05.2019 12:00 24 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 2:2
18.05.2019 12:00 25 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:0
24.05.2019 12:00 26 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Розова долина (Казанлък) 20 17 2 1 69:14 53
2 Сините камъни 2013 (Сливен) 20 16 3 1 75:20 51
3 Респект (Хасково) 20 16 1 3 76:19 49
4 Верея (Стара Загора) 20 12 0 8 43:34 36
5 Олимпия спорт (Стара Загора) 20 10 2 8 62:41 32

Сините камъни 2013 (Сливен)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 12:00 1 кръг Д Берое II (Стара Загора) 4:2
29.09.2018 12:00 2 кръг Г Яворов (Чирпан) 6:0
06.10.2018 12:00 3 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 6:0
13.10.2018 12:00 4 кръг Г Ботев (Гълъбово) 9:0
20.10.2018 12:00 5 кръг Д Единство (Гурково) 3:0
27.10.2018 12:00 6 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
01.11.2018 12:00 7 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 6:1
03.11.2018 12:00 8 кръг Д Респект (Хасково) 2:0
10.11.2018 12:00 9 кръг Г Миньор (Раднево) 10:0
17.11.2018 12:00 10 кръг Д Верея (Стара Загора) 5:0
24.11.2018 12:00 11 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 2:0
01.12.2018 12:00 12 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
08.12.2018 12:00 13 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:1
02.03.2019 10:00 14 кръг Г Берое II (Стара Загора) 2:0
09.03.2019 10:00 15 кръг Д Яворов (Чирпан) 3:0
16.03.2019 10:00 16 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 5:2
23.03.2019 10:00 17 кръг Д Ботев (Гълъбово) 8:0
30.03.2019 10:00 18 кръг Г Единство (Гурково) 2:0
28.05.2019 17:30 19 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:2
06.04.2019 10:00 20 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
13.04.2019 10:00 21 кръг Г Респект (Хасково) 0:0
20.04.2019 10:00 22 кръг Д Миньор (Раднево) 9:0
04.05.2019 10:00 23 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:0
11.05.2019 10:00 24 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 4:1
18.05.2019 10:00 25 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
25.05.2019 10:00 26 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Берое (Стара Загора) 26 24 2 0 190:5 74
2 Сините камъни 2013 (Сливен) 26 20 5 1 96:12 65
3 Димитровград 1947 (Димитровград) 26 21 1 4 96:24 64
4 Берое II (Стара Загора) 26 17 3 6 94:25 54
5 Розова долина (Казанлък) 26 13 8 5 54:21 47

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници