Сините камъни 2013 (Сливен)

BGSupporters форум

Сините камъни 2013 (Сливен)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 11:00 1 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 3:0
15.09.2019 13:00 2 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 1:2
18.09.2019 11:00 3 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:5
22.09.2019 10:00 4 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 1:3
25.09.2019 11:00 5 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:6
28.09.2019 13:00 6 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:1
04.10.2019 11:00 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:3
12.10.2019 14:00 8 кръг Д Чавдар (Пловдив) 2:1
20.10.2019 12:00 9 кръг Г Сокол (Марково) 5:5
29.10.2019 16:00 10 кръг Д Арена (Ямбол) 2:1
05.11.2019 13:00 11 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:3
10.11.2019 10:00 12 кръг Д Карнобат (Карнобат) 5:0
16.11.2019 11:00 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:7
23.11.2019 14:30 14 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:0
30.11.2019 12:00 15 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:3
22.02.2020 13:00 16 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 1:0
29.02.2020 12:00 17 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 1:4
07.03.2020 12:00 18 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) анл.
14.03.2020 10:30 19 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) анл.
22.03.2020 11:00 20 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
29.03.2020 12:00 21 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) анл.
05.04.2020 11:00 22 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) анл.
11.04.2020 12:00 23 кръг Г Чавдар (Пловдив) анл.
15.04.2020 11:00 24 кръг Д Сокол (Марково) анл.
19.04.2020 10:30 25 кръг Г Арена (Ямбол) анл.
26.04.2020 11:00 26 кръг Д Пълдин (Пловдив) анл.
03.05.2020 10:30 27 кръг Г Карнобат (Карнобат) анл.
10.05.2020 11:00 28 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
16.05.2020 10:00 29 кръг Г Берое (Стара Загора) анл.
24.05.2020 10:30 30 кръг Д Верея (Стара Загора) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Марица 1921 (Пловдив) 17 6 3 8 35:39 21
10 Сливен 2000 (Сливен) 17 6 3 8 29:33 21
11 Сините камъни 2013 (Сливен) 17 6 1 10 24:44 19
12 Сокол (Марково) 16 5 4 7 29:36 19
13 Чавдар (Пловдив) 16 4 1 11 23:47 13

Сините камъни 2013 (Сливен)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 11:00 1 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 3:0
15.09.2019 11:00 2 кръг Д Ботев II (Пловдив) 3:0
18.09.2019 13:00 3 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
22.09.2019 12:00 4 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 2:0
25.09.2019 17:00 5 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:4
29.09.2019 11:00 6 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:3
05.10.2019 11:00 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:1
13.10.2019 11:00 8 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 1:0
20.10.2019 12:00 9 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 3:1
29.10.2019 12:00 10 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 4:0
06.12.2019 14:30 11 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:1
10.11.2019 12:00 12 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1
16.11.2019 13:00 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3
24.11.2019 12:00 14 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:0
30.11.2019 10:00 15 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:0
22.02.2020 11:00 16 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 4:1
28.02.2020 13:00 17 кръг Г Ботев II (Пловдив) 1:0
08.03.2020 13:00 18 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) анл.
14.03.2020 12:30 19 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) анл.
22.03.2020 13:00 20 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
29.03.2020 11:00 21 кръг Г Розова долина (Казанлък) анл.
05.04.2020 13:00 22 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) анл.
12.04.2020 12:00 23 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) анл.
15.04.2020 13:00 24 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) анл.
19.04.2020 11:00 25 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) анл.
26.04.2020 13:00 26 кръг Д Ботев (Пловдив) анл.
03.05.2020 11:00 27 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) анл.
10.05.2020 13:00 28 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
16.05.2020 12:00 29 кръг Г Берое (Стара Загора) анл.
24.05.2020 12:30 30 кръг Д Верея (Стара Загора) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ФА Пловдив (Пловдив) 17 10 3 4 36:14 33
5 Ботев (Пловдив) 17 10 3 4 30:10 33
6 Сините камъни 2013 (Сливен) 17 11 0 6 31:15 33
7 Спартак 1947 (Пловдив) 16 10 2 4 33:20 32
8 Берое (Стара Загора) 16 8 3 5 28:17 27

Сините камъни 2013 (Сливен)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 12:00 1 кръг Г Арена (Ямбол) 2:1
28.09.2019 12:00 2 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 1:0
05.10.2019 12:00 3 кръг Г Миньор (Раднево) 3:1
12.10.2019 12:00 4 кръг Д Ботев (Гълъбово) 4:0
19.10.2019 12:00 5 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) 1:4
06.11.2019 12:00 6 кръг Г Ника (Сливен) 6:3
02.11.2019 12:00 7 кръг Д Арсенал (Казанлък) 2:3
09.11.2019 12:00 8 кръг Г Респект (Хасково) анл.
16.11.2019 12:00 9 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:1
07.12.2019 12:00 10 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:2
30.11.2019 12:00 11 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 5:0
07.03.2020 11:00 12 кръг Д Арена (Ямбол) анл.
14.03.2020 11:00 13 кръг Г Локомотив (Стара Загора) анл.
21.03.2020 11:00 14 кръг Д Миньор (Раднево) анл.
28.03.2020 11:00 15 кръг Г Ботев (Гълъбово) анл.
04.04.2020 11:00 16 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) анл.
11.04.2020 11:00 17 кръг Д Ника (Сливен) анл.
25.04.2020 11:00 18 кръг Г Арсенал (Казанлък) анл.
02.05.2020 11:00 19 кръг Д Респект (Хасково) анл.
09.05.2020 11:00 20 кръг Г Загорец (Нова Загора) анл.
16.05.2020 11:00 21 кръг Д Розова долина (Казанлък) анл.
23.05.2020 11:00 22 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Свиленград 1921 (Свиленград) 11 8 2 1 45:16 26
2 Респект (Хасково) 9 7 1 1 35:11 22
3 Сините камъни 2013 (Сливен) 10 7 0 3 26:15 21
4 Арена (Ямбол) 9 7 0 2 31:11 21
5 Арсенал (Казанлък) 10 5 2 3 33:26 17

Сините камъни 2013 (Сливен)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 10:00 1 кръг Г Арена (Ямбол) 2:1
28.09.2019 10:00 2 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:0
05.10.2019 10:00 3 кръг Г Миньор (Раднево) 6:0
12.10.2019 10:00 4 кръг Д Ботев (Гълъбово) 8:0
19.10.2019 10:00 5 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:1
06.11.2019 10:00 6 кръг Г Ника (Сливен) 17:0
20.11.2019 7 кръг Д Верея (Стара Загора) 7:0
09.11.2019 10:00 8 кръг Г Респект (Хасково) 5:0
- 9 кръг
почива
07.12.2019 10:00 10 кръг Г Розова долина (Казанлък) 3:2
30.11.2019 10:00 11 кръг Д Чирпан (Чирпан) 3:0
07.03.2020 10:00 12 кръг Д Арена (Ямбол) анл.
14.03.2020 10:00 13 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
21.03.2020 10:00 14 кръг Д Миньор (Раднево) анл.
28.03.2020 10:00 15 кръг Г Ботев (Гълъбово) анл.
04.04.2020 10:00 16 кръг Д Берое (Стара Загора) анл.
11.04.2020 10:00 17 кръг Д Ника (Сливен) анл.
25.04.2020 10:00 18 кръг Г Верея (Стара Загора) анл.
02.05.2020 10:00 19 кръг Д Респект (Хасково) анл.
- 20 кръг
почива
16.05.2020 10:00 21 кръг Д Розова долина (Казанлък) анл.
23.05.2020 10:00 22 кръг Г Чирпан (Чирпан) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сините камъни 2013 (Сливен) 10 10 0 0 57:4 30
2 Берое (Стара Загора) 10 9 0 1 54:6 27
3 Розова долина (Казанлък) 9 7 0 2 40:6 21
4 Респект (Хасково) 9 6 0 3 46:11 18
5 Димитровград 1947 (Димитровград) 9 5 0 4 31:22 15

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници