Сините камъни 2013 (Сливен)

BGSupporters форум

Сините камъни 2013 (Сливен)

"А" ОГ Сливен
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2021 17:00 1 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) 0:2
18.09.2021 17:00 2 кръг Г Ботев (Кермен) 0:3
25.09.2021 16:00 3 кръг Д Буря (Градско) 8:2
03.10.2021 16:00 4 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 1:3
10.10.2021 16:00 5 кръг Д Левски 2018 (Младово) 2:2
12.12.2021 14:00 6 кръг Г Аполон (кв.Речица, Сливен) 6:3
24.10.2021 15:00 7 кръг Д Паланките (Бяла паланка) 3:0
30.10.2021 15:00 8 кръг Д Самуил (Самуилово) 3:1
06.11.2021 14:30 9 кръг Г Тунджа 2009 (Мечкарево) 2:3
28.11.2021 14:00 10 кръг Д Червени войводи (Сливен) 1:3
05.12.2021 14:00 11 кръг Г Балкан (Твърдица) 1:1
06.03.2022 12 кръг Д Кортен 2012 (Кортен) -:-
- 13 кръг Д Ботев (Кермен) -:-
- 14 кръг Г Буря (Градско) -:-
- 15 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
- 16 кръг Г Левски 2018 (Младово) -:-
- 17 кръг Д Аполон (кв.Речица, Сливен) -:-
- 18 кръг Г Паланките (Бяла паланка) -:-
- 19 кръг Г Самуил (Самуилово) -:-
- 20 кръг Д Тунджа 2009 (Мечкарево) -:-
- 21 кръг Г Червени войводи (Сливен) -:-
- 22 кръг Д Балкан (Твърдица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Аполон (кв.Речица, Сливен) 11 8 2 1 47:18 26
5 Тунджа 2009 (Мечкарево) 11 4 2 5 33:38 14
6 Сините камъни 2013 (Сливен) 11 4 2 5 27:23 14
7 Левски 2018 (Младово) 11 4 1 6 23:34 13
8 Самуил (Самуилово) 11 4 1 6 26:28 13

Сините камъни 2013 (Сливен)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 11:00 1 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 7:0
01.09.2021 10:00 2 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:2
05.09.2021 11:30 3 кръг Д Сокол (Марково) 3:2
10.09.2021 17:00 4 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:0
17.09.2021 16:00 5 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:1
22.09.2021 11:00 6 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 0:1
12.10.2021 16:00 7 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 2:1
06.10.2021 11:30 8 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 2:0
09.10.2021 11:00 9 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:2
17.10.2021 11:30 10 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 2:0
23.10.2021 11:00 11 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 1:1
отложен 12 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
05.11.2021 15:00 13 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
14.11.2021 11:00 14 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
20.11.2021 10:00 15 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
28.11.2021 11:00 16 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
04.12.2021 11:00 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 19 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 20 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 21 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 23 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 24 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
- 26 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 27 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 28 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 29 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
- 30 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 31 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 32 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 33 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 34 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Пловдив) 11 9 1 1 33:9 28
2 Сините камъни 2013 (Сливен) 11 8 1 2 24:10 25
3 Локомотив 1926 (Пловдив) 8 7 0 1 26:5 21
4 Пловдив 2015 (Пловдив) 12 7 0 5 33:25 21
5 Берое (Стара Загора) 11 6 3 2 13:8 21

Сините камъни 2013 (Сливен)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2021 13:00 1-ви мач Г Марица 1921 (Пловдив) 2:2
28.10.2021 13:00 реванш Д Марица 1921 (Пловдив) 2:2

Сините камъни 2013 (Сливен)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2021 17:00 1 кръг Д ФК Арда 999 (Кърджали) 9:0
отложен 2 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
03.09.2021 13:00 3 кръг Д Велд (Пловдив) 5:1
10.09.2021 15:00 4 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:0
19.09.2021 12:00 5 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 2:2
25.09.2021 13:00 6 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 1:1
02.10.2021 15:00 7 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:1
отложен 8 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
10.10.2021 10:00 9 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 5:0
17.10.2021 11:00 10 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 1:1
23.10.2021 11:30 11 кръг Г Академик (Пловдив) 7:0
31.10.2021 10:00 12 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:0
06.11.2021 12:00 13 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
14.11.2021 13:00 14 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
20.11.2021 12:00 15 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
28.11.2021 13:00 16 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
04.12.2021 13:00 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г ФК Арда 999 (Кърджали) -:-
- 19 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 20 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 23 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 24 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 26 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 27 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 28 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
- 29 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 30 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
- 31 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 32 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 33 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 34 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Пловдив 2015 II (Пловдив) 10 6 3 1 23:9 21
5 Пловдив 2015 (Пловдив) 12 6 2 4 20:9 20
6 Сините камъни 2013 (Сливен) 10 5 4 1 32:6 19
7 Ботев (Пловдив) 11 5 4 2 34:10 19
8 Берое (Стара Загора) 9 4 3 2 16:9 15

Сините камъни 2013 (Сливен)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2021 15:00 1-ви мач Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
28.10.2021 11:00 реванш Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници