Стралджа (Стралджа)

BGSupporters форум

Стралджа (Стралджа)

"А" ОГ Ямбол
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
26.09.2020 17:00 2 кръг Д Червена звезда (Каменец) 1:2
03.10.2020 16:00 3 кръг Г Елхово (Елхово) 0:1
10.10.2020 16:00 4 кръг Д Ботев (Болярово) 2:0
18.10.2020 16:00 5 кръг Г Тракиец (Кукорево) 2:2
24.10.2020 16:00 6 кръг Д Христо Ботев (Генерал Инзово) 4:0
01.11.2020 14:30 7 кръг Г Искра (Симеоново) 5:2
07.11.2020 14:30 8 кръг Д Межда (Межда) 0:1
15.11.2020 14:30 9 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) 2:1
- 10 кръг
почива
21.03.2021 14:00 11 кръг Г Червена звезда (Каменец) 0:0
27.03.2021 15:00 12 кръг Д Елхово (Елхово) 0:1
10.04.2021 17:00 13 кръг Г Ботев (Болярово) 0:2
17.04.2021 17:00 14 кръг Д Тракиец (Кукорево) 1:5
25.04.2021 17:00 15 кръг Г Христо Ботев (Генерал Инзово) 3:0
08.05.2021 18:00 16 кръг Д Искра (Симеоново) 7:1
15.05.2021 17:00 17 кръг Г Межда (Межда) 1:2
22.05.2021 18:00 18 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Елхово (Елхово) 16 11 2 3 36:12 35
4 Тракиец (Кукорево) 16 8 3 5 45:25 27
5 Стралджа (Стралджа) 16 7 2 7 31:20 23
6 Априлец 2017 (Бояджик) 16 7 1 8 26:33 22
7 Ботев (Болярово) 16 6 2 8 24:25 20

Стралджа (Стралджа)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 10:00 1 кръг Г Поморие (Поморие) 2:1
03.10.2020 10:00 2 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 3:1
10.10.2020 11:30 3 кръг Г Созопол (Созопол) 2:2
17.10.2020 10:00 4 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
24.10.2020 11:00 5 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) 5:2
31.10.2020 10:00 6 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:2
07.11.2020 10:00 7 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 6:1
20.03.2021 11:30 8 кръг Д Поморие (Поморие) 1:1
28.03.2021 10:00 9 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 0:3
10.04.2021 11:30 10 кръг Д Созопол (Созопол) 5:2
17.04.2021 11:30 11 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:2
24.04.2021 11:00 12 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 3:0
08.05.2021 11:30 13 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:7
15.05.2021 11:00 14 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Черноморец 1919 (Бургас) 14 11 1 2 62:11 34
3 Бургас спорт (Бургас) 14 8 1 5 43:28 25
4 Стралджа (Стралджа) 14 7 4 3 38:27 25
5 Созопол (Созопол) 14 6 1 7 23:36 19
6 Поморие (Поморие) 14 4 3 7 25:27 15

Стралджа (Стралджа)

Деца: Ямбол - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 10:30 1 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 1:2
03.10.2020 10:30 2 кръг Г Елхово (Елхово) 0:2
10.10.2020 10:30 3 кръг Д Ника 1 (Сливен) 6:1
16.10.2020 16:30 4 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:4
25.10.2020 10:30 5 кръг Г Бакаджик (Чарган) 2:4
03.04.2021 10:30 6 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:2
07.11.2020 10:30 7 кръг Д Елхово (Елхово) 1:1
22.05.2021 10:30 8 кръг Г Ника 1 (Сливен) 5:1
28.03.2021 11:00 9 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:2
29.05.2021 10:30 10 кръг Д Бакаджик (Чарган) 0:3
18.04.2021 11:00 11 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 2:0
24.04.2021 10:00 12 кръг Г Елхово (Елхово) 2:0
01.05.2021 11:00 13 кръг Д Ника 1 (Сливен) 8:0
09.05.2021 10:30 14 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:7
16.05.2021 10:30 15 кръг Г Бакаджик (Чарган) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Елхово (Елхово) 15 9 3 3 29:11 30
3 Сливен 2000 (Сливен) 15 6 4 5 29:24 22
4 Стралджа (Стралджа) 15 6 1 8 37:29 19
5 Бакаджик (Чарган) 15 4 1 10 25:48 13
6 Ника 1 (Сливен) 15 2 0 13 17:72 6

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ ЯБ 5 място
2019/2020 А ОФГ ЯБ 2 място
2018/2019 А ОФГ ЯБ 3 място
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 А ОФГ ЯБ 12 място
2014/2015 А ОФГ ЯБ 4 място
2013/2014 "В" група 17 място
2012/2013 А ОФГ ЯБ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ЯБ 2 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2014 2.235 88
април 2014 7.127 71
март 2014 5.121 81
ноември 2013 5.689 81
септември 2013 2.453 92
август 2013 2.210 89
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници