Светкавица Търговище (Търговище)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Основан е през лятото на 2013 г.

Хроника: След като непосредствено преди началото на сезон 2013/14 става ясно, че Светкавица 1922 няма да започне първенството в „Б” група и ще развива само детско-юношеска школа, в областния град е основан нов футболен клуб - Светкавица Търговище. Следва временно обединяване с Агроелит от близкото до Търговище село Макариополско, който към момента е придобил право да се състезава в по-горно ниво. Името на обединения клуб е Светкавица Търговище (Търговище). В началото на същия сезон Агроелит (Макариополско) възстановява самостоятелността си.

Клубни цветове: син и бял.

Прозвище: -

Адрес: Търговище 7700.
Телефон: -
E-mail: -

Клубни върхове:
-

Светкавица Търговище (Търговище)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2021 18:00 1 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:1
21.08.2021 18:00 2 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0:1
28.08.2021 18:00 3 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:0
04.09.2021 17:00 4 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 2:1
11.09.2021 17:00 5 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:2
25.09.2021 17:00 6 кръг Д Волов (Шумен) 1:0
03.10.2021 16:00 7 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:4
09.10.2021 16:00 8 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 1:2
16.10.2021 16:00 9 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 0:2
24.10.2021 15:00 10 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 1:1
06.11.2021 14:00 11 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:2
13.11.2021 14:00 12 кръг Д Устрем Д (Дончево) 5:1
20.11.2021 14:00 13 кръг Г Локомотив (Русе) 7:0
26.02.2022 14:00 14 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:3
05.03.2022 15:00 15 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 8:0
23.04.2022 17:00 16 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:1
19.03.2022 15:00 17 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 4:0
26.03.2022 16:00 18 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:0
02.04.2022 16:00 19 кръг Г Волов (Шумен) 2:2
09.04.2022 16:00 20 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 0:3
16.04.2022 16:00 21 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 0:2
30.04.2022 17:00 22 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 1:1
07.05.2022 17:00 23 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 1:0
14.05.2022 17:00 24 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:1
22.05.2022 17:00 25 кръг Г Устрем Д (Дончево) 2:0
28.05.2022 17:00 26 кръг Д Локомотив (Русе) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Черноморец (Балчик) 26 15 8 3 53:17 53
5 Септември 98 (Тервел) 26 14 9 3 49:15 51
6 Светкавица Търговище (Търговище) 26 10 7 9 44:30 37
7 Спартак 1918 II (Варна) 26 9 6 11 40:34 33
8 Ботев (Нови пазар) 26 9 6 11 23:41 33
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Първи кръг
18.09.2021 17:00 - Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 2:0
Североизточна България / Втори кръг
30.10.2021 14:00 - Д Устрем Д (Дончево) 2:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
22.01.2022 13:30 - Д Черно море /юн.ст./ (Варна) 5:3
29.01.2022 16:00 - Г Спартак 1918 II (Варна) 4:1
05.02.2022 14:00 - Д Септември 98 (Тервел) 2:0
12.02.2022 14:00 - Г Добруджа 1919 /юн.ст./ (Дч) 7:3
19.02.2022 15:00 - Г Енев (Дибич) 2:2

Светкавица Търговище (Търговище)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
24.11.2021 14:00 1 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
15.09.2021 17:00 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:2
17.11.2021 14:00 3 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 3:0
29.09.2021 16:00 4 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 1:3
06.10.2021 16:00 5 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 5:0
13.10.2021 16:00 6 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
20.10.2021 15:00 7 кръг Г Олимпик (Варна) 3:1
27.10.2021 14:00 8 кръг Д Волов (Шумен) 5:1
03.11.2021 14:00 9 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 4:0
09.03.2022 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 11 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 12 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 13 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
- 14 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 15 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 16 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 17 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 18 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 9 8 1 0 42:3 25
2 Дунав от Русе (Русе) 9 7 2 0 48:6 23
3 Светкавица Търговище (Търговище) 9 6 0 3 24:10 18
4 Волов (Шумен) 9 5 1 3 29:20 16
5 Спартак 1918 (Варна) 9 5 1 3 26:13 16

Светкавица Търговище (Търговище)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 10:00 1 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 3:0
19.09.2021 10:00 2 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 4:3
26.09.2021 10:00 3 кръг Д Локомотив (Русе) 2:0
03.10.2021 10:00 4 кръг Г Девня 2005 (Девня) 8:0
10.10.2021 10:00 5 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:2
17.10.2021 10:00 6 кръг Д Волов (Шумен) 0:1
24.10.2021 10:00 7 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:2
31.10.2021 10:00 8 кръг Д Олимпик (Варна) 3:0
07.11.2021 10:00 9 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 0:5
15.11.2021 10:00 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
22.11.2021 10:00 11 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 12 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 13 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 14 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 15 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
- 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 17 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 18 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 19 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 20 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 21 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 22 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Черно море (Варна) 7 6 0 1 25:5 18
3 Лудогорец 1945 (Разград) 6 5 1 0 26:3 16
4 Светкавица Търговище (Търговище) 9 5 1 3 23:13 16
5 Волов (Шумен) 8 5 0 3 11:6 15
6 Доростол Силистра (Силистра) 8 4 0 4 15:15 12

Светкавица Търговище (Търговище)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 11:30 1 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 1:2
19.09.2021 11:30 2 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:5
26.09.2021 11:30 3 кръг Д Локомотив (Русе) 0:2
03.10.2021 11:30 4 кръг Г Девня 2005 (Девня) 1:6
10.10.2021 11:30 5 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:7
17.10.2021 11:30 6 кръг Д Волов (Шумен) 0:2
24.10.2021 11:30 7 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:4
31.10.2021 11:30 8 кръг Д Олимпик (Варна) 2:3
07.11.2021 11:30 9 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 2:3
15.11.2021 11:30 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
22.11.2021 11:30 11 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 12 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 13 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 14 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 15 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
- 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 17 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 18 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 19 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 20 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 21 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 22 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Дунав от Русе (Русе) 9 3 0 6 10:26 9
9 Добруджа 1919 (Добрич) 8 2 0 6 11:16 6
10 Девня 2005 (Девня) 6 2 0 4 9:23 6
11 Доростол Силистра (Силистра) 8 2 0 6 9:22 6
12 Светкавица Търговище (Търговище) 9 0 0 9 8:34 0

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници