Светкавица Търговище (Търговище)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Основан е през лятото на 2013 г.

Хроника: След като непосредствено преди началото на сезон 2013/14 става ясно, че Светкавица 1922 няма да започне първенството в „Б” група и ще развива само детско-юношеска школа, в областния град е основан нов футболен клуб - Светкавица Търговище. Следва временно обединяване с Агроелит от близкото до Търговище село Макариополско, който към момента е придобил право да се състезава в по-горно ниво. Името на обединения клуб е Светкавица Търговище (Търговище). В началото на същия сезон Агроелит (Макариополско) възстановява самостоятелността си.

Клубни цветове: син и бял.

Прозвище: -

Адрес: Търговище 7700.
Телефон: -
E-mail: -

Клубни върхове:
-

Светкавица Търговище (Търговище)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2021 18:00 1 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:1
21.08.2021 18:00 2 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0:1
28.08.2021 18:00 3 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:0
04.09.2021 17:00 4 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 2:1
11.09.2021 17:00 5 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:2
25.09.2021 17:00 6 кръг Д Волов (Шумен) 1:0
03.10.2021 16:00 7 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:4
09.10.2021 16:00 8 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 1:2
16.10.2021 16:00 9 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 0:2
24.10.2021 15:00 10 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 1:1
06.11.2021 14:00 11 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
13.11.2021 14:00 12 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
20.11.2021 14:00 13 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 14 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 15 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 16 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 17 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 18 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 19 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 20 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 21 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
- 22 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
- 23 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
- 24 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
- 25 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
- 26 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Волов (Шумен) 10 3 2 5 10:16 11
9 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 9 3 2 4 11:14 11
10 Светкавица Търговище (Търговище) 10 2 3 5 6:14 9
11 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 10 2 1 7 7:27 7
12 Устрем Д (Дончево) 9 2 0 7 8:18 6

Светкавица Търговище (Търговище)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
15.09.2021 17:00 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:2
отложен 3 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
29.09.2021 16:00 4 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 1:3
06.10.2021 16:00 5 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 5:0
13.10.2021 16:00 6 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
20.10.2021 15:00 7 кръг Г Олимпик (Варна) 3:1
27.10.2021 14:00 8 кръг Д Волов (Шумен) -:-
03.11.2021 14:00 9 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 11 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 12 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 13 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
- 14 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 15 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 16 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 17 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 18 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Волов (Шумен) 6 4 1 1 26:11 13
4 Добруджа 1919 (Добрич) 6 3 0 3 17:23 9
5 Светкавица Търговище (Търговище) 5 3 0 2 12:7 9
6 Дунав от Русе (Русе) 4 2 2 0 10:4 8
7 Доростол Силистра (Силистра) 6 2 0 4 4:13 6

Светкавица Търговище (Търговище)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 10:00 1 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 3:0
19.09.2021 10:00 2 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 4:3
26.09.2021 10:00 3 кръг Д Локомотив (Русе) 2:0
03.10.2021 10:00 4 кръг Г Девня 2005 (Девня) 8:0
10.10.2021 10:00 5 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:2
17.10.2021 10:00 6 кръг Д Волов (Шумен) 0:1
24.10.2021 10:00 7 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
31.10.2021 10:00 8 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
07.11.2021 10:00 9 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
15.11.2021 10:00 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
22.11.2021 10:00 11 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 12 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 13 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 14 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 15 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
- 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 17 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 18 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 19 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 20 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 21 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 22 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Дунав от Русе (Русе) 7 6 1 0 21:5 19
2 Лудогорец 1945 (Разград) 5 4 1 0 16:3 13
3 Светкавица Търговище (Търговище) 6 4 0 2 18:6 12
4 Черно море (Варна) 4 3 0 1 10:1 9
5 Волов (Шумен) 5 3 0 2 6:2 9

Светкавица Търговище (Търговище)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 11:30 1 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 1:2
19.09.2021 11:30 2 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:5
26.09.2021 11:30 3 кръг Д Локомотив (Русе) 0:2
03.10.2021 11:30 4 кръг Г Девня 2005 (Девня) 1:6
10.10.2021 11:30 5 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:7
17.10.2021 11:30 6 кръг Д Волов (Шумен) 0:2
24.10.2021 11:30 7 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
31.10.2021 11:30 8 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
07.11.2021 11:30 9 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
15.11.2021 11:30 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
22.11.2021 11:30 11 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 12 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 13 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 14 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 15 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
- 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 17 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 18 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 19 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 20 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 21 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 22 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Черно море (Варна) 4 2 0 2 8:5 6
9 Добруджа 1919 (Добрич) 5 1 0 4 7:12 3
10 Девня 2005 (Девня) 4 1 0 3 7:21 3
11 Доростол Силистра (Силистра) 5 1 0 4 7:18 3
12 Светкавица Търговище (Търговище) 6 0 0 6 3:24 0

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 4 място
2019/2020 Трета лига 6 място
2018/2019 Трета лига 3 място
2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 8 място
2015/2016 "В" група 4 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 2 място
2012/2013 - -
2011/2012 - -

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници