Тракия 06 (Стамболийски)

BGSupporters форум

Тракия 06 (Стамболийски)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Първа група
20.08.2022 18:00 1 кръг Д Спартак (Болярци) 2:1
28.08.2022 18:00 2 кръг Г Раковски (Раковски) 1:1
03.09.2022 17:00 3 кръг Д Вихър (Белозем) 7:0
10.09.2022 17:00 4 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:2
18.09.2022 17:00 5 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 3:0
24.09.2022 17:00 6 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 1:0
03.12.2022 14:00 7 кръг Г Кричим (Кричим) 2:3
08.10.2022 16:00 8 кръг Д Дъбене (Дъбене) 0:0
16.10.2022 16:00 9 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 0:4
22.10.2022 16:00 10 кръг Г Спартак (Болярци) 0:3
29.10.2022 16:00 11 кръг Д Раковски (Раковски) 1:0
05.11.2022 14:30 12 кръг Г Вихър (Белозем) 2:2
12.11.2022 14:30 13 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:2
19.11.2022 14:30 14 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 1:1
26.11.2022 14:30 15 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:2
18.02.2023 14:00 16 кръг Д Кричим (Кричим) 3:1
26.02.2023 14:00 17 кръг Г Дъбене (Дъбене) 1:1
04.03.2023 15:00 18 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Марица 2003 (Маноле) 18 9 3 6 39:26 30
4 Спартак (Болярци) 18 9 2 7 43:31 29
5 Тракия 06 (Стамболийски) 18 7 6 5 29:23 27
6 Раковски (Раковски) 18 8 1 9 34:42 25
7 Спартак 1947 II (Пловдив) 18 6 4 8 39:38 22
Втора фаза / Втора група
11.03.2023 15:00 19 кръг Д Спартак (Болярци) 2:2
19.03.2023 15:00 20 кръг Г Тракия (Нови извор) 1:5
25.03.2023 16:00 21 кръг Д Труд (Труд) 2:1
08.04.2023 16:00 22 кръг Г Житница (Житница) 1:2
22.04.2023 17:00 23 кръг Д Раковски (Раковски) 1:1
29.04.2023 17:00 24 кръг Г Спартак (Болярци) 2:3
06.05.2023 18:00 25 кръг Д Тракия (Нови извор) 3:1
13.05.2023 18:00 26 кръг Г Труд (Труд) 2:1
20.05.2023 16:00 27 кръг Д Житница (Житница) 2:2
28.05.2023 18:00 28 кръг Г Раковски (Раковски) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Тракия (Нови извор) 10 7 0 3 25:15 21
9 Спартак (Болярци) 10 6 1 3 23:20 19
10 Тракия 06 (Стамболийски) 10 3 4 3 19:21 13
11 Раковски (Раковски) 10 2 3 5 16:27 9
12 Труд (Труд) 10 0 1 9 14:31 1

Тракия 06 (Стамболийски)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 09:00 1 кръг Г Гигант (Съединение) 2:2
10.09.2022 10:30 2 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
18.09.2022 10:00 3 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:1
23.09.2022 17:00 4 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:2
01.10.2022 10:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:3
09.10.2022 10:30 6 кръг Д Левски (Карлово) 1:1
12.10.2022 16:00 7 кръг Г Труд (Труд) 0:3
23.10.2022 12:00 8 кръг Д Старско (Хасково) 4:2
29.10.2022 10:30 9 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 1:3
06.11.2022 10:30 10 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
13.11.2022 11:30 11 кръг Г Сокол (Марково) 0:2
19.11.2022 12:00 12 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) 0:3
27.11.2022 11:00 13 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:2
05.03.2023 10:30 14 кръг Д Гигант (Съединение) 1:3
17.05.2023 16:30 15 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
19.03.2023 10:30 16 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 3:2
24.03.2023 15:00 17 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1
03.04.2023 16:00 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:2
09.04.2023 10:30 19 кръг Г Левски (Карлово) 1:3
14.04.2023 16:00 20 кръг Д Труд (Труд) 2:3
22.04.2023 12:00 21 кръг Г Старско (Хасково) 1:2
30.04.2023 10:30 22 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 4:0
07.05.2023 10:00 23 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
14.05.2023 10:00 24 кръг Д Сокол (Марково) 2:1
21.05.2023 12:00 25 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 1:0
27.05.2023 12:00 26 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Борислав 2009 (Първомай) 26 8 8 10 36:47 32
9 Левски (Карлово) 26 8 6 12 40:53 30
10 Тракия 06 (Стамболийски) 26 7 3 16 30:51 24
11 ФК Рудозем (Рудозем) 26 7 2 17 30:65 23
12 Старско (Хасково) 26 6 1 19 40:80 19

Тракия 06 (Стамболийски)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 10:15 1 кръг Г Велд (Пловдив) 2:3
17.09.2022 14:00 2 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:1
24.09.2022 15:15 3 кръг Г Беломорец (Асеновград) 0:3
01.10.2022 09:00 4 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:3
08.10.2022 10:15 5 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:1
15.10.2022 16:30 6 кръг Д Гигант (Съединение) 0:0
22.10.2022 16:30 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0
29.10.2022 09:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
05.11.2022 15:15 9 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 3:2
10.12.2022 11:30 10 кръг Г Житница (Житница) 0:1
19.11.2022 12:45 11 кръг Д Чепинец (Велинград) 0:0
26.11.2022 12:45 12 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:0
03.12.2022 09:00 13 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:0
11.03.2023 15:15 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:3
18.03.2023 16:30 15 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 6:2
25.03.2023 09:00 16 кръг Г Гигант (Съединение) 1:4
01.04.2023 16:30 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
08.04.2023 09:00 18 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:3
14.04.2023 09:00 19 кръг Г Велд (Пловдив) 1:3
22.04.2023 10:15 20 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 2:1
29.04.2023 15:15 21 кръг Г Чепинец (Велинград) 4:1
06.05.2023 11:30 22 кръг Д Житница (Житница) 1:5
13.05.2023 12:45 23 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 3:2
20.05.2023 10:15 24 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:2
27.05.2023 14:00 25 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
03.06.2023 15:15 26 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Гигант (Съединение) 24 11 4 9 66:53 37
4 Житница (Житница) 22 11 1 10 56:53 34
5 Тракия 06 (Стамболийски) 24 10 3 11 44:44 33
6 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 22 10 2 10 41:50 32
7 Родопа Смолян (Смолян) 23 9 3 11 50:56 30

Тракия 06 (Стамболийски)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 14:00 1 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 3:1
22.09.2022 16:00 2 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 2:10
25.09.2022 17:00 3 кръг Д УФК Васил Левски (Пловдив) 3:1
09.10.2022 15:00 4 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:2
16.10.2022 15:00 5 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:2
23.10.2022 15:00 6 кръг Д Реал (Пловдив) 2:4
30.10.2022 16:00 7 кръг Г Траките 2007 II (Скутаре) 2:2
01.11.2022 10:00 8 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 5:3
06.11.2022 16:00 9 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:8
13.11.2022 14:00 10 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) 2:3
20.11.2022 10:00 11 кръг Г Гигант (Съединение) 3:1
27.11.2022 12:00 12 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 2:6
04.12.2022 10:00 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 10:0
19.03.2023 18:00 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4
26.03.2023 15:00 15 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:2
- 16 кръг
почива
15.04.2023 12:00 17 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 7:6
23.04.2023 16:00 18 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 3:6
30.04.2023 16:00 19 кръг Д Гигант (Съединение) 2:2
07.05.2023 15:00 20 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 2:13
14.05.2023 14:00 21 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:3
21.05.2023 18:00 22 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 7:5
28.05.2023 17:00 23 кръг Д Беломорец (Асеновград) анл.
04.06.2023 12:00 24 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 22 14 2 6 82:50 44
4 Шипка старс 2015 (Асеновград) 21 12 2 7 87:68 38
5 Тракия 06 (Стамболийски) 22 10 4 8 71:85 34
6 Гигант (Съединение) 23 10 2 11 59:54 32
7 Асеновец 2005 (Асеновград) 21 8 5 8 68:73 29

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2023/2024 А ОФГ ПД 5 място
2022/2023 А ОФГ ПД 10 място
2021/2022 Б ОФГ ПД 2 място
2020/2021 Б ОФГ ПД 2 място
2019/2020 Б ОФГ ПД 2 място
2018/2019 А ОФГ ПД 14 място
2017/2018 А ОФГ ПД 3 място
2016/2017 А ОФГ ПД 4 място
2015/2016 А ОФГ ПД 14 място
2014/2015 А ОФГ ПД 12 място

Интернет страници

 » няма интернет страници