Тракия 06 (Стамболийски)

BGSupporters форум

Тракия 06 (Стамболийски)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Първа група
20.08.2022 18:00 1 кръг Д Спартак (Болярци) 2:1
28.08.2022 18:00 2 кръг Г Раковски (Раковски) 1:1
03.09.2022 17:00 3 кръг Д Вихър (Белозем) 7:0
10.09.2022 17:00 4 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:2
18.09.2022 17:00 5 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 3:0
24.09.2022 17:00 6 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 1:0
03.12.2022 14:00 7 кръг Г Кричим (Кричим) 2:3
08.10.2022 16:00 8 кръг Д Дъбене (Дъбене) 0:0
16.10.2022 16:00 9 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 0:4
22.10.2022 16:00 10 кръг Г Спартак (Болярци) 0:3
29.10.2022 16:00 11 кръг Д Раковски (Раковски) 1:0
05.11.2022 14:30 12 кръг Г Вихър (Белозем) 2:2
12.11.2022 14:30 13 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:2
19.11.2022 14:30 14 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 1:1
26.11.2022 14:30 15 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:2
18.02.2023 14:00 16 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
26.02.2023 14:00 17 кръг Г Дъбене (Дъбене) -:-
04.03.2023 15:00 18 кръг Д Марица 2003 (Маноле) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Марица 2003 (Маноле) 14 7 2 5 33:22 23
4 Спартак (Болярци) 14 7 2 5 34:26 23
5 Тракия 06 (Стамболийски) 15 6 4 5 25:21 22
6 Раковски (Раковски) 15 7 1 7 30:35 22
7 Кричим (Кричим) 15 5 5 5 36:53 20

Тракия 06 (Стамболийски)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 09:00 1 кръг Г Гигант (Съединение) 2:2
10.09.2022 10:30 2 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
18.09.2022 10:00 3 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:1
23.09.2022 17:00 4 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:2
01.10.2022 10:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:3
09.10.2022 10:30 6 кръг Д Левски (Карлово) 1:1
12.10.2022 16:00 7 кръг Г Труд (Труд) 0:3
23.10.2022 12:00 8 кръг Д Старско (Хасково) 4:2
29.10.2022 10:30 9 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 1:3
06.11.2022 10:30 10 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
13.11.2022 11:30 11 кръг Г Сокол (Марково) 0:2
отложен 12 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) -:-
27.11.2022 11:00 13 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:2
- 14 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 15 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 16 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 20 кръг Д Труд (Труд) -:-
- 21 кръг Г Старско (Хасково) -:-
- 22 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 23 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 25 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) -:-
- 26 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Левски (Карлово) 13 4 3 6 20:23 15
10 Старско (Хасково) 13 4 1 8 31:44 13
11 Тракия 06 (Стамболийски) 12 2 3 7 13:25 9
12 Юнайтед (Пловдив) 13 3 0 10 30:64 9
13 Сокол (Марково) 13 2 0 11 12:41 6

Тракия 06 (Стамболийски)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 10:15 1 кръг Г Велд (Пловдив) 2:3
17.09.2022 14:00 2 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:1
24.09.2022 15:15 3 кръг Г Беломорец (Асеновград) 0:3
01.10.2022 09:00 4 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:3
08.10.2022 10:15 5 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:1
15.10.2022 16:30 6 кръг Д Гигант (Съединение) 0:0
22.10.2022 16:30 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0
29.10.2022 09:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
05.11.2022 15:15 9 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 3:2
10.12.2022 11:30 10 кръг Г Житница (Житница) 0:1
19.11.2022 12:45 11 кръг Д Чепинец (Велинград) 0:0
26.11.2022 12:45 12 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:0
03.12.2022 09:00 13 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:0
- 14 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 16 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
- 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 19 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 20 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 23 кръг Д Житница (Житница) -:-
- 24 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
- 25 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 26 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Шипка старс 2015 (Асеновград) 12 8 1 3 31:19 25
4 Велд (Пловдив) 11 7 1 3 35:15 22
5 Тракия 06 (Стамболийски) 13 6 2 5 20:16 20
6 ФА Карлово (Карлово) 12 6 1 5 24:24 19
7 Марица 1921 (Пловдив) 12 6 0 6 25:28 18

Тракия 06 (Стамболийски)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 14:00 1 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 3:1
22.09.2022 16:00 2 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 2:10
25.09.2022 17:00 3 кръг Д УФК Васил Левски (Пловдив) 3:1
09.10.2022 15:00 4 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:2
16.10.2022 15:00 5 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:2
23.10.2022 15:00 6 кръг Д Реал (Пловдив) 2:4
30.10.2022 16:00 7 кръг Г Траките 2007 II (Скутаре) 2:2
01.11.2022 10:00 8 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 5:3
06.11.2022 16:00 9 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:8
13.11.2022 14:00 10 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) 2:3
20.11.2022 10:00 11 кръг Г Гигант (Съединение) 3:1
27.11.2022 12:00 12 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 2:6
04.12.2022 10:00 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 10:0
- 14 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 15 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г УФК Васил Левски (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 18 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 19 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Траките 2007 II (Скутаре) -:-
- 21 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 22 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 23 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 24 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 25 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 26 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 13 8 0 5 58:37 24
6 Траките 2007 (Скутаре) 12 8 0 4 71:34 24
7 Тракия 06 (Стамболийски) 13 7 1 5 41:43 22
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 12 6 1 5 45:46 19
9 Шипка старс 2015 II (Асеновград) 12 5 1 6 38:44 16

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Б ОФГ ПД 2 място
2020/2021 Б ОФГ ПД 2 място
2019/2020 Б ОФГ ПД 2 място
2018/2019 А ОФГ ПД 14 място
2017/2018 А ОФГ ПД 3 място
2016/2017 А ОФГ ПД 4 място
2015/2016 А ОФГ ПД 14 място
2014/2015 А ОФГ ПД 12 място
2012/2013 А ОФГ ПД 15 място
2011/2012 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници