Траките 2007 (Скутаре)

BGSupporters форум

Траките 2007 (Скутаре)

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2021 17:00 1 кръг Г Вихър (Войводиново) 1:2
26.09.2021 17:00 2 кръг Д Ботев (Рогош) 4:0
02.10.2021 16:00 3 кръг Г Сокол (Буково) 1:0
10.10.2021 16:00 4 кръг Д Тракиец 2001 (Калековец) 5:0
отложен 5 кръг Г Марица 2009 (Градина) -:-
24.10.2021 16:00 6 кръг Д Светкавица (Манолско Конаре) 3:0
31.10.2021 14:30 7 кръг Г Марица (Ясно поле) 1:0
07.11.2021 14:30 8 кръг Д Вихър (Белозем) 0:1
14.11.2021 14:30 9 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) -:-
- 10 кръг Д Вихър (Войводиново) -:-
- 11 кръг Г Ботев (Рогош) -:-
- 12 кръг Д Сокол (Буково) -:-
- 13 кръг Г Тракиец 2001 (Калековец) -:-
- 14 кръг Д Марица 2009 (Градина) -:-
- 15 кръг Г Светкавица (Манолско Конаре) -:-
- 16 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
- 17 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 18 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Вихър (Белозем) 7 6 1 0 23:6 19
3 Марица 2009 (Градина) 6 5 0 1 28:10 15
4 Траките 2007 (Скутаре) 7 5 0 2 15:3 15
5 Марица (Ясно поле) 8 4 1 3 22:19 13
6 Ботев (Рогош) 7 3 1 3 17:22 10

Траките 2007 II (Скутаре)

"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2021 17:00 1 кръг Д Царацово 2020 (Царацово) 1:0
12.09.2021 17:00 2 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:2
18.09.2021 17:00 3 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:2
26.09.2021 17:00 4 кръг Г Белащица (Белащица) 2:3
02.10.2021 16:00 5 кръг Д Брестовица (Брестовица) 3:3
отложен 6 кръг Г Бенковски 1959 (Куртово Конаре) -:-
отложен 7 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
23.10.2021 16:00 8 кръг Д Вето (Цалапица) 4:0
31.10.2021 14:30 9 кръг Г Костиево (Костиево) 1:1
06.11.2021 14:30 10 кръг Д Лидер (Ягодово) 1:3
14.11.2021 14:30 11 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
21.11.2021 14:30 12 кръг Д Марица (Цалапица) -:-
28.11.2021 14:30 13 кръг Г Спартак 1971 (Ново село) -:-
- 14 кръг Г Царацово 2020 (Царацово) -:-
- 15 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 17 кръг Д Белащица (Белащица) -:-
- 18 кръг Г Брестовица (Брестовица) -:-
- 19 кръг Д Бенковски 1959 (Куртово Конаре) -:-
- 20 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 21 кръг Г Вето (Цалапица) -:-
- 22 кръг Д Костиево (Костиево) -:-
- 23 кръг Г Лидер (Ягодово) -:-
- 24 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Марица (Цалапица) -:-
- 26 кръг Д Спартак 1971 (Ново село) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Спартак 1971 (Ново село) 8 4 1 3 20:15 13
9 Царацово 2020 (Царацово) 10 4 1 5 19:19 13
10 Траките 2007 II (Скутаре) 8 2 3 3 14:14 9
11 Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 9 2 0 7 6:32 6
12 Костиево (Костиево) 9 1 1 7 8:36 4

Траките 2007 (Скутаре)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 10:00 1 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
отложен 2 кръг Д Сокол (Марково) -:-
25.09.2021 10:00 3 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:1
05.10.2021 16:00 4 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 2:3
отложен 5 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
отложен 6 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
20.10.2021 15:00 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:7
29.10.2021 12:00 8 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:7
09.11.2021 14:00 9 кръг Д Тунджа (Павел баня) анл.
11.11.2021 14:00 10 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
23.11.2021 14:00 11 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 12 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 14 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 15 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 16 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 17 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 18 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 22 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Атлетик (Куклен) 6 1 1 4 3:16 4
9 Арсенал 2000 (Казанлък) 7 1 1 5 8:23 4
10 Траките 2007 (Скутаре) 5 0 1 4 3:21 1
11 Металик 1938 (Сопот) 4 0 0 4 0:16 0
-- Тунджа (Павел баня) - 0 0 0 0:0 -

Траките 2007 (Скутаре)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2021 10:30 1 кръг Д Осанна (Пловдив) анл.
03.10.2021 10:30 2 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 1:2
отложен 3 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
отложен 4 кръг Д Девин (Девин) -:-
отложен 5 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
31.10.2021 10:30 6 кръг Д Сокол (Марково) 0:0
07.11.2021 10:30 7 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 10 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 11 кръг Г Девин (Девин) -:-
- 12 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
- 13 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 14 кръг Д Левски (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Сокол (Марково) 4 2 1 1 6:7 7
4 Девин (Девин) 4 1 2 1 7:3 5
5 Траките 2007 (Скутаре) 2 0 1 1 1:2 1
6 Реал (Пловдив) 3 0 1 2 5:7 1
7 Беломорец (Асеновград) 2 0 0 2 1:13 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Б ОФГ ПД 2 място
2019/2020 Б ОФГ ПД 3 място
2018/2019 Б ОФГ ПД 4 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 5 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 4 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 6 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 9 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници