Враждебна (кв.Враждебна, София)

BGSupporters форум

Враждебна (кв.Враждебна, София)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 0:1
13.09.2020 11:00 2 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 3:3
20.09.2020 17:00 3 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 4:0
27.09.2020 11:00 4 кръг Д Мрамор (Мрамор) 3:3
04.10.2020 16:00 5 кръг Г Сокол (Негован) 1:7
11.10.2020 16:00 6 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 1:3
18.10.2020 16:00 7 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 6:3
25.10.2020 15:00 8 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 1:1
01.11.2020 15:00 9 кръг Г Житен (Житен) 0:6
08.11.2020 14:00 10 кръг Д Световрачене (Световрачене) анл.
15.11.2020 14:00 11 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 0:0
- 12 кръг
почива
29.11.2020 14:00 13 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 1:2
28.02.2021 16:00 14 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 4:3
07.03.2021 16:00 15 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 3:2
14.03.2021 16:00 16 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 2:0
отложен 17 кръг Г Мрамор (Мрамор) -:-
28.03.2021 16:00 18 кръг Д Сокол (Негован) 0:1
08.04.2021 18:00 19 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 1:3
11.04.2021 17:00 20 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 4:2
18.04.2021 17:00 21 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
25.04.2021 17:00 22 кръг Д Житен (Житен) -:-
- 23 кръг
почива
09.05.2021 18:00 24 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 25 кръг
почива
23.05.2021 18:00 26 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Сокол (Негован) 17 8 2 7 47:31 26
7 Искър 1945 (Нови Искър) 16 7 2 7 35:29 23
8 Враждебна (кв.Враждебна, София) 17 6 4 7 34:40 22
9 Въстаник 26 (Войнеговци) 17 3 4 10 14:45 13
10 Банкя 2009 (Банкя) 15 4 0 11 36:50 12
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
26.07.2020 14:30 - Г Железница (Железница) 2:4
01.08.2020 18:00 - Д Драгоман (Драгоман) 1:4
08.08.2020 11:00 - Д Обеля (кв.Обеля, София) 2:3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници