Заря 2006 (Цар Самуил)

BGSupporters форум

Заря 2006 (Цар Самуил)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3
19.09.2020 17:00 2 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:8
26.09.2020 17:00 3 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:3
04.10.2020 16:00 4 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:3
10.10.2020 16:00 5 кръг Д Айдемир (Айдемир) 8:1
17.10.2020 16:00 6 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:3
24.10.2020 15:00 7 кръг Д Добруджа (Искра) 1:3
01.11.2020 15:00 8 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
07.11.2020 14:30 9 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:1
20.03.2021 15:30 10 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3
27.03.2021 15:30 11 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:4
10.04.2021 16:30 12 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
18.04.2021 16:30 13 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
24.04.2021 16:30 14 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
01.05.2021 17:30 15 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
08.05.2021 17:30 16 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 17 кръг
почива
22.05.2021 17:30 18 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски 96 (Главиница) 10 3 1 6 14:30 10
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 9 2 0 7 6:23 6
8 Заря 2006 (Цар Самуил) 10 1 0 9 9:32 3
9 Айдемир (Айдемир) 10 0 0 10 7:53 0
-- Трансмариска 2013 (Тутракан) 3 0 0 3 0:9 -

Заря 2006 (Цар Самуил)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 15:00 1 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
19.09.2020 15:00 2 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:3
26.09.2020 15:00 3 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:5
04.10.2020 14:00 4 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:3
10.10.2020 14:00 5 кръг Д Айдемир (Айдемир) 2:2
17.10.2020 14:00 6 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:3
24.10.2020 13:00 7 кръг Д Добруджа (Искра) 4:1
01.11.2020 13:00 8 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
07.11.2020 13:00 9 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:3
20.03.2021 14:00 10 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3
27.03.2021 14:00 11 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:6
10.04.2021 15:00 12 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
18.04.2021 15:00 13 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
24.04.2021 15:00 14 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
01.05.2021 16:00 15 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
08.05.2021 16:00 16 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 17 кръг
почива
22.05.2021 16:00 18 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Раковски 2005 (Калипетрово) 9 3 1 5 9:22 10
6 Добруджа (Искра) 10 3 0 7 14:34 9
7 Заря 2006 (Цар Самуил) 10 2 1 7 10:29 7
8 Ботев 1936 (Професор Иширково) 9 2 0 7 12:35 6
9 Айдемир (Айдемир) 10 1 2 7 10:39 5

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 10 място
2018/2019 А ОФГ СС 8 място
2017/2018 А ОФГ СС 10 място
2016/2017 А ОФГ СС 11 място
2015/2016 А ОФГ СС 7 място
2014/2015 А ОФГ СС 5 място
2013/2014 А ОФГ СС 6 място
2012/2013 А ОФГ СС 8 място
2011/2012 А ОФГ СС 9 място
2010/2011 А ОФГ СС 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници