Черно море-Рудник (кв.Рудник, Бургас)

BGSupporters форум

Черно море-Рудник (кв.Рудник, Бургас)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:5
13.09.2020 17:00 2 кръг Д Камено (Камено) 2:4
20.09.2020 17:00 3 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) 0:3
07.10.2020 16:00 4 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 3:7
26.09.2020 17:00 5 кръг Г Вихър (Айтос) 1:7
04.10.2020 16:00 6 кръг Д Ропотамо (Приморско) 2:2
11.10.2020 16:00 7 кръг Г Липа (Череша) анл.
18.10.2020 16:00 8 кръг Д Русокастро (Русокастро) 1:3
24.10.2020 14:30 9 кръг Г Атлетик 2018 (Каблешково) 0:4
31.10.2020 14:30 10 кръг Г Устрем (Тънково) 0:7
08.11.2020 14:30 11 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) 3:5
15.11.2020 14:30 12 кръг Г Странджанец (Царево) 2:3
22.11.2020 14:30 13 кръг Д Звезденбург (Бургас) 0:3
29.11.2020 14:30 14 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) -:-
06.12.2020 14:30 15 кръг Д Свети Никола (Бургас) -:-
- 16 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 17 кръг Г Камено (Камено) -:-
- 18 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) -:-
- 19 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
- 20 кръг Д Вихър (Айтос) -:-
- 21 кръг Г Ропотамо (Приморско) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Г Русокастро (Русокастро) -:-
- 24 кръг Д Атлетик 2018 (Каблешково) -:-
- 25 кръг Д Устрем (Тънково) -:-
- 26 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) -:-
- 27 кръг Д Странджанец (Царево) -:-
- 28 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 29 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) -:-
- 30 кръг Г Свети Никола (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Звезденбург (Бургас) 11 3 1 7 28:48 10
13 Русокастро (Русокастро) 12 3 1 8 21:40 7
14 Атлетик 2018 (Каблешково) 12 2 1 9 24:53 7
15 Черно море-Рудник (кв.Рудник, Бургас) 12 0 1 11 14:53 1
-- Липа (Череша) - 0 0 0 0:0 -
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
01.10.2020 17:00 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници