Областни групи

Областни групи

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив Разград Русе Силистра Сливен Смолян София град София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол

Карта на българия

ОГ Благоевград - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Авангард (Бачево) "А" ОГ Благоевград да
Балкан (Добринище) "А" ОГ Благоевград не
Белица 2015 (Белица) "А" ОГ Благоевград да
Граничар (Копривлен) "А" ОГ Благоевград да
Левски 2008 (Крупник) "А" ОГ Благоевград не
Малеш (Микрево) "А" ОГ Благоевград да
Места 1929 (Хаджидимово) "А" ОГ Благоевград да
Огняново (Огняново) "А" ОГ Благоевград не
Пирин (Брезница) "А" ОГ Благоевград не
Планинец (Годлево) "А" ОГ Благоевград не
Стрела 2003 (Вълкосел) "А" ОГ Благоевград не
Ураган 1970 (Горно Драглище) "А" ОГ Благоевград не
Ветрен (Полена) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 не
Градешница (Долна Градешница) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 да
Долно Осеново (Долно Осеново) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 да
Еделвайс Цветанов (Поленица) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 да
Изтребител (Ново Делчево) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 да
Левуново 2014 (Левуново) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 не
Локомотив (Дамяница) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 не
Орел (Лебница) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 не
Рилци 2006 (Рилци) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 не
Спартак (Склаве) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 да
Спортист (Падеш) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 да
Спортист (Струма) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 не
Беласица 08 (Беласица) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Вихър (Кавракирово) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Граничар (Кулата) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Калабак (Самуилово) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Локомотив (Генерал Тодоров) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Огражден 1955 (Първомай) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 да
Огражденец (Кърналово) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Подгорец (Коларово) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 да
Светкавица (Митино) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Стрела (Петрич) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Струма (Марикостиново) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 да
Ураган (Михнево) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Яворница (Яворница) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Граничар (Туховища) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток не
Дебрен (Дебрен) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток не
Канина (Гърмен) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток не
Кочан (Кочан) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток не
Плетена (Плетена) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток не
Родопа (Рибново) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток да
Слащен 2007 (Слащен) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток не
Буйна Места ММ (Мосомище) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад не
Корница (Корница) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад не
Краище 2018 (Краище) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад да
Ореляк 1974 (Лъжница) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад да
Садово (Садово, обл.Благоевград) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад да
Червено знаме (Кочан) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад не
Юнак 2015 (Баня) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад не
горе

ОГ Бургас - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Атлетик 2018 (Каблешково) "А" ОГ Бургас не
Балкан 1980 (Планиница) "А" ОГ Бургас да
Бургас спорт (Бургас) "А" ОГ Бургас да
Бяла река 1 (Зайчар) "А" ОГ Бургас да
Вихър (Айтос) "А" ОГ Бургас да
Звезденбург (Бургас) "А" ОГ Бургас да
Камено (Камено) "А" ОГ Бургас не
Липа (Череша) "А" ОГ Бургас да
Ропотамо (Приморско) "А" ОГ Бургас да
Русокастро (Русокастро) "А" ОГ Бургас да
Свети Никола (Бургас) "А" ОГ Бургас да
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) "А" ОГ Бургас да
Странджанец (Царево) "А" ОГ Бургас да
Устрем (Тънково) "А" ОГ Бургас да
Черно море-Рудник (кв.Рудник, Бургас) "А" ОГ Бургас не
Черноморски спортист (Обзор) "А" ОГ Бургас да
Ахелой (Ахелой) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа да
Банево (кв.Банево, Бургас) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа да
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа да
Долно Езерово (кв.Долно Езерово, Бургас) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа да
Кошарица (Кошарица) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа да
Равда (Равда) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа да
Равнец 2011 (Равнец) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа да
Свети Влас (Свети Влас) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа да
Черноморец (Несебър) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа да
Алтай (Карагеоргиево) "Б" ОГ Бургас - централна подгрупа да
Българово 1948 (Българово) "Б" ОГ Бургас - централна подгрупа да
Бяла река (Тополица) "Б" ОГ Бургас - централна подгрупа да
Манолич (Манолич) "Б" ОГ Бургас - централна подгрупа да
Просеник 2019 (Просеник) "Б" ОГ Бургас - централна подгрупа да
Сокол 2008 (Ябълчево) "Б" ОГ Бургас - централна подгрупа да
Барселона (Просеник) "Б" ОГ Бургас - западна подгрупа да
горе

ОГ Варна - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Аксаково (Аксаково) "А" ОГ Варна да
Атлетик (Провадия) "А" ОГ Варна да
Белослав 1918 (Белослав) "А" ОГ Варна не
Ботев (Брестак) "А" ОГ Варна не
Вихър 2016 (Вълчи дол) "А" ОГ Варна не
Девня 2005 (Девня) "А" ОГ Варна да
Камчиец 1945 (Дългопол) "А" ОГ Варна не
Моряк 16 (Старо Оряхово) "А" ОГ Варна да
Провадия (Провадия) "А" ОГ Варна да
Суворово 1 (Суворово) "А" ОГ Варна да
Устрем (Караманите) "А" ОГ Варна да
Черноморец 1946 (Чернево) "А" ОГ Варна не
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) "А" ОГ Варна да
Факел 1935 (Гроздьово) "А" ОГ Варна - подгрупа А2 не
Бабушки орли Радиян (Момчилово) "Б" ОГ Варна не
Сини вир (Цонево) "Б" ОГ Варна не
Спортист (Михалич) "Б" ОГ Варна не
Спринт (Белоградец) "Б" ОГ Варна да
горе

ОГ Велико Търново - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Изгрев 93 (Царевец) "А" ОГ Велико Търново не
Левски (Лясковец) "А" ОГ Велико Търново да
Левски 1986 (Стражица) "А" ОГ Велико Търново да
Лозен 1924 (Сухиндол) "А" ОГ Велико Търново не
Недан (Недан) "А" ОГ Велико Търново не
Ресен 2012 (Ресен) "А" ОГ Велико Търново да
Удар (Бяла черква) "А" ОГ Велико Търново да
Чумерна (Елена) "А" ОГ Велико Търново да
Атлетик (Свищов) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа не
Бенковски БС (Българско Сливово) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа не
Бъдеще 2010 (Бутово) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа не
Вихър (Раданово) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа да
Земеделец 93 (Козловец) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа да
Пробив 2015 (Овча могила) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа не
Светкавица (Михалци) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа да
Стрела (Ореш) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа не
Устрем (Масларево) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа не
Челси (Вързулица) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа не
Ботев (Горско ново село) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа не
Ботев (Дебелец) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа да
Вихър (Добри дял) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа не
Владислав 2004 (Джулюница) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа да
Олимпиакос 2018 (Никюп) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа да
Победа (Кесарево) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа не
Първомайци 2020 (Първомайци) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа не
Росица (Поликраище) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа не
Рудановски 1922 (Константин) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа не
Спортист (Козаревец) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа не
Янтра (Драганово) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа да
горе

ОГ Видин - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Балкан (Белоградчик) "А" ОГ Видин да
Ботев (Грамада) "А" ОГ Видин не
Дуло (Видин) "А" ОГ Видин да
Дунав (Дунавци) "А" ОГ Видин не
Кула 04 (Кула) "А" ОГ Видин не
Партизани (Макреш) "А" ОГ Видин не
Пластик (Старопатица) "А" ОГ Видин да
Рациария (Арчар) "А" ОГ Видин не
Ружинци (Ружинци) "А" ОГ Видин да
Тимок (Брегово) "А" ОГ Видин не
горе

ОГ Враца - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Академия Ботев (Враца) "А" ОГ Враца да
Атлетик (Козлодуй) "А" ОГ Враца не
Ботев (Рогозен) "А" ОГ Враца не
Ботев 2013 (Криводол) "А" ОГ Враца да
Ботев 2013 (Попица) "А" ОГ Враца не
Ботевъ (Брусен) "А" ОГ Враца не
Бутан (Бутан) "А" ОГ Враца да
Дунав 2016 (Селановци) "А" ОГ Враца да
Искър 1923 (Роман) "А" ОГ Враца да
Любимец (Търнава) "А" ОГ Враца не
Манастирище 2020 (Манастирище) "А" ОГ Враца не
Миньор 2017 (Згориград) "А" ОГ Враца не
Монолит (Бяла Слатина) "А" ОГ Враца не
Огоста (Хайредин) "А" ОГ Враца не
Септември 98 (Гложене) "А" ОГ Враца да
Скала 2015 (Оселна) "А" ОГ Враца не
Строител (Кунино) "А" ОГ Враца да
Торпедо 2004 (Борован) "А" ОГ Враца да
горе

ОГ Габрово - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Ангел Кънчев (Трявна) "А" ОГ Габрово не
Балкан (Плачковци) "А" ОГ Габрово да
Боруна (Царева ливада) "А" ОГ Габрово не
Видима (Душево) "А" ОГ Габрово не
Вихър 1962 (Ряховците) "А" ОГ Габрово не
Дан Колов (Сенник) "А" ОГ Габрово да
Спортист (Петко Славейков) "А" ОГ Габрово не
Стрела 2006 (Шумата) "А" ОГ Габрово не
Чардафон 1919 (Габрово) "А" ОГ Габрово да
Юнак 2006 (Кормянско) "А" ОГ Габрово да
горе

ОГ Добрич - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Добруджанец (Овчарово) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа не
Дружба (Люляково) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа да
Заря 2006 (Крушари) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа да
Лозенец 2015 (Лозенец) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа не
Орловец 2008 (Победа) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа да
Партизан (Василево) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа не
Рилци (кв.Рилци, Добрич) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа не
Стрела 2020 (Присад) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа не
ФК Калиакра 1 (Каварна) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа не
Христо Ботев 1946 (Стожер) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа не
Вихър (Жегларци) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа не
Вихър 2013 (Бранище) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа не
Добруджански спортист (Стефан Караджа) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа да
Дружба (Безмер) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа не
Искра 41 (Бенковски) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа не
Сокол 2012 (Соколово) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа не
Спартак (Зърнево) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа не
Спортист (Стефаново) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа не
Стрела 2004 (Орляк) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа не
горе

МОГ Кърджали/Смолян - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Върбица 2006 (Бенковски) "А" МОГ Кърджали/Смолян да
Искра (Черноочене) "А" МОГ Кърджали/Смолян не
Левски 2005 (Крумовград) "А" МОГ Кърджали/Смолян да
Палас (Рудозем) "А" МОГ Кърджали/Смолян да
горе

ОГ Кюстендил - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Армейци (Кюстендил) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Ботев (Лозно) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Елешница (Ваксево) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Копие (Копиловци) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Руен (Богослов) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Септември 2005 (Жабокрът) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Спортист (Слокощица) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Струма (Нови чифлик) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" да
Струмска слава (Търновлаг) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" да
Ябълково (Ябълково) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Ботев (Бобошево) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
Ботев 1937 (Крайници) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" да
Ботев 2009 (Джерман) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" да
Германея (Сапарева баня) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" да
Горица 2019 (Овчарци) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
Ива (Боровец) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
Миньор 2019 (Бобов дол) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" да
Мусала 2010 (Рила) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
Рилец 1948 (Ресилово) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
Славия 2000 (Яхиново) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
Сокол 2015 (Самораново) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
ФК Марек 1919 (Дупница) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
горе

ОГ Ловеч - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
горе

ОГ Монтана - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Бойчиновци (Бойчиновци) "А" ОГ Монтана да
Ботев 1930 (Кобиляк) "А" ОГ Монтана да
Вихър 23 (Николово) "А" ОГ Монтана да
Вършец 2012 (Вършец) "А" ОГ Монтана да
Ком (Берковица) "А" ОГ Монтана да
Миньор Кипровец (Чипровци) "А" ОГ Монтана да
Пъстренец (Долно Белотинци) "А" ОГ Монтана да
Пъстрина 2012 (Николово) "А" ОГ Монтана да
Расово 2020 (Расово) "А" ОГ Монтана да
Селяк (Стубел) "А" ОГ Монтана да
Син стрел (Крапчене) "А" ОГ Монтана да
Шурданица (Георги Дамяново) "А" ОГ Монтана да
Балкан (Говежда) "Б" ОГ Монтана да
Бенковски (Габровница) "Б" ОГ Монтана да
Динамо (Мадан) "Б" ОГ Монтана да
Дунав Цибър (Долни Цибър) "Б" ОГ Монтана да
Железна (Железна) "Б" ОГ Монтана да
Липен (Липен) "Б" ОГ Монтана да
Озирово (Долно Озирово) "Б" ОГ Монтана не
Партизан (Доктор Йосифово) "Б" ОГ Монтана да
Спортист (Благово) "Б" ОГ Монтана да
Хайдут 2014 (Ерден) "Б" ОГ Монтана да
горе

ОГ Пазарджик - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Балкан (Варвара) "А" ОГ Пазарджик да
Брацигово (Брацигово) "А" ОГ Пазарджик да
Величково (Величково) "А" ОГ Пазарджик да
Вихър (Ветрен) "А" ОГ Пазарджик да
Левски (Паталеница) "А" ОГ Пазарджик да
Левски (Ракитово) "А" ОГ Пазарджик да
Лозен (Лозен) "А" ОГ Пазарджик да
Локомотив (Септември) "А" ОГ Пазарджик да
Марица (Белово) "А" ОГ Пазарджик да
Родопи 1921 (Козарско) "А" ОГ Пазарджик да
Сарая (Сарая) "А" ОГ Пазарджик да
Спартак (Калугерово) "А" ОГ Пазарджик да
Тракиец 2005 (Главиница) "А" ОГ Пазарджик да
Тракия (Пазарджик) "А" ОГ Пазарджик да
Чепинец (Велинград) "А" ОГ Пазарджик да
Чико Бунара (Бяга) "А" ОГ Пазарджик да
Барикади (Стрелча) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа да
Ботев 2020 (Черногорово) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа да
Звезда (Семчиново) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа да
Карабунар 2015 (Карабунар) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа да
Лесичово 2011 (Лесичово) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа да
Миньор (Елшица) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа да
Спартак (Щърково) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа да
Шипка (Драгор) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа да
Юнак (Ивайло) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа да
Атлетик (Мокрище) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа да
Батак (Батак) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа да
Бенковски 2006 (Црънча) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа да
Ботев 2018 (Симеоновец) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа да
Братаница (Братаница) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа да
Зенит (Ветрен дол) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа да
Кале 09 (Нова махала) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа да
Родопи (Дебръщица) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа да
Тракия 2017 (Звъничево) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа да
горе

ОГ Перник - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Буря (Кошарево) "А" ОГ Перник - западна подгрупа не
Вихър (Еловдол) "А" ОГ Перник - западна подгрупа да
Димитровец 1928 (Ковачевци) "А" ОГ Перник - западна подгрупа не
Дружба (Мещица) "А" ОГ Перник - западна подгрупа да
Ерма 2010 (Трън) "А" ОГ Перник - западна подгрупа не
Партизан 1946 (Ярджиловци) "А" ОГ Перник - западна подгрупа да
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) "А" ОГ Перник - западна подгрупа не
Черногорец 1946 (Ноевци) "А" ОГ Перник - западна подгрупа да
Чорни 1920 (Брезник) "А" ОГ Перник - западна подгрупа не
Ботев (Друган) "А" ОГ Перник - източна подгрупа не
Верила (Дрен) "А" ОГ Перник - източна подгрупа не
Витоша (Долна Диканя) "А" ОГ Перник - източна подгрупа да
Дивотино 2020 (Дивотино) "А" ОГ Перник - източна подгрупа не
Енергетик (Перник) "А" ОГ Перник - източна подгрупа не
Металург 1957 (Перник) "А" ОГ Перник - източна подгрупа да
Пирин (Земен) "А" ОГ Перник - източна подгрупа да
Спортист (Драгичево) "А" ОГ Перник - източна подгрупа не
Ятак Бучино (Големо Бучино) "А" ОГ Перник - източна подгрупа не
Легия (София) "А" ОГ Перник - подгрупа А1 да
Студена (Студена) "А" ОГ Перник - подгрупа А1 не
Балкан (Банище) "А" ОГ Перник - подгрупа А2 да
Бенковски (Копаница) "А" ОГ Перник - подгрупа А2 да
Китка (Витановци) "А" ОГ Перник - подгрупа А2 не
Светля 2000 (Светля) "А" ОГ Перник - подгрупа А2 не
горе

ОГ Плевен - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Ботев (Комарево) "А" ОГ Плевен не
Ботев (Трънчовица) "А" ОГ Плевен не
Венци (Искър) "А" ОГ Плевен не
Вихър (Гулянци) "А" ОГ Плевен не
Войвода (Драгаш войвода) "А" ОГ Плевен не
Гигант 1947 (Белене) "А" ОГ Плевен да
Левски (Брест) "А" ОГ Плевен не
Мизия 2005 (Кнежа) "А" ОГ Плевен да
Палфингер 2018 (Червен бряг) "А" ОГ Плевен не
Ситомир (Никопол) "А" ОГ Плевен да
Тръстеник (Тръстеник) "А" ОГ Плевен не
Ювентус 95 (Малчика) "А" ОГ Плевен да
Ботев 1419 (Българене) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа не
Ботев 2005 (Вълчитрън) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа не
Виная (Згалево) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа не
Динамо (Изгрев) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа не
Космос 2004 (Гривица) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа не
Обнова 1934 (Обнова) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа не
Победа (Градище) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа не
Пордим 2017 (Пордим) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа да
Славия (Новачене) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа не
Чавдар (Бръшляница) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа да
Бенковски (Опанец) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа не
Вихър (Крушовене) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа не
Дунав (Гиген) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа не
Дунавска чайка (Сомовит) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа да
Искър (Ореховица) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа не
Левски (Горна Митрополия) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа да
Свобода (Милковица) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа да
Спартак (Божурица) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа не
Устрем 2010 (Крета) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа не
Ясен 2011 (Ясен) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа не
Ботев 2020 (Рупци) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа не
Дреновец (Горник) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа не
Искър (Чомаковци) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа да
Искър 2012 (Долни Луковит) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа не
Крали Марко (Еница) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа не
Лавров (Горни Дъбник) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа не
Светослав (Лепица) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа да
Спартак (Койнаре) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа да
Чавдар 2011 (Садовец) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа не
Червена звезда 1945 (Глава) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа не
горе

ОГ Пловдив - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Асеновец 2005 (Асеновград) "А" ОГ Пловдив да
Вихър (Белозем) "А" ОГ Пловдив да
Вихър (Войсил) "А" ОГ Пловдив да
Дълго поле (Дълго поле) "А" ОГ Пловдив не
Житница (Житница) "А" ОГ Пловдив да
Кричим (Кричим) "А" ОГ Пловдив не
Марица (Милево) "А" ОГ Пловдив да
Марица (Цалапица) "А" ОГ Пловдив да
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) "А" ОГ Пловдив не
Марица 2003 (Маноле) "А" ОГ Пловдив да
Металик 1938 (Сопот) "А" ОГ Пловдив да
Пловдив 2015 (Пловдив) "А" ОГ Пловдив да
Раковски (Раковски) "А" ОГ Пловдив не
Садово (Садово) "А" ОГ Пловдив да
Секирово (кв.Секирово, Раковски) "А" ОГ Пловдив да
Тракия (Нови извор) "А" ОГ Пловдив да
Чернозем (Черноземен) "А" ОГ Пловдив да
Ботев (кв.Дебър, Първомай) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа не
Ботев (Рогош) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа не
Вихър (Войводиново) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа не
Марица (Ясно поле) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа не
Марица 2009 (Градина) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа не
Светкавица (Манолско Конаре) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа да
Сокол (Буково) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа да
Тополово (Тополово) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа да
Тракиец 2001 (Калековец) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа не
Траките 2007 (Скутаре) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа не
Ведраре (Ведраре) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа да
Вихър (Строево) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа не
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа не
Домлян (Домлян) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа не
Дъбене (Дъбене) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа не
Калояново (Калояново) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа не
Раковски 2018 (Раковски) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа не
Сокол (Пъдарско) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа да
Спортист 1948 (Голям чардак) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа не
Средногорец (Брезово) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа не
Тракия 94 (Царимир) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа не
Труд (Труд) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа да
Урожай (Стрелци) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа не
Белащица (Белащица) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа не
Бенковски 1959 (Куртово Конаре) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа не
Брестовица (Брестовица) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа не
Вето (Цалапица) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа не
Лидер (Ягодово) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа не
Спартак 1971 (Ново село) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа не
Тракия 06 (Стамболийски) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа не
Царацово 2020 (Царацово) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа не
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа не
Космос 2018 (Боянци) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа не
Младост (Златовръх) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа не
Родопи 2012 (Червен) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа не
Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа не
Спартак (Болярци) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа не
горе

ОГ Разград - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Бели Лом (Дряновец) "А" ОГ Разград не
Вихър (Лозница) "А" ОГ Разград да
Вълци (Владимировци) "А" ОГ Разград да
Златен лист (Точилари) "А" ОГ Разград не
Левски (Подайва) "А" ОГ Разград да
Локомотив 2019 (Самуил) "А" ОГ Разград да
Миньор 2012 (Сеново) "А" ОГ Разград да
Победа (Богданци) "А" ОГ Разград не
Спортист (Пороище) "А" ОГ Разград не
Ураган (Гецово) "А" ОГ Разград не
Челси (Брестовене) "А" ОГ Разград не
Ясен (Ясеновец) "А" ОГ Разград не
Академик (Веселец) "А" ОГ Разград - източна подгрупа не
Барса 2011 (Сушево) "А" ОГ Разград - източна подгрупа не
Светкавица (Медовене) "А" ОГ Разград - източна подгрупа не
Стрела (Тодорово) "А" ОГ Разград - източна подгрупа не
Стара сила (Старо селище) "А" ОГ Разград - западна подгрупа да
Чудомир (Чудомир) "А" ОГ Разград - западна подгрупа не
горе

ОГ Русе - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Ботев (Голямо Враново) "А" ОГ Русе - източна подгрупа да
Вихър 2020 (Николово) "А" ОГ Русе - източна подгрупа да
Дунав 2009 (Сливо поле) "А" ОГ Русе - източна подгрупа да
Дунарит (Николово) "А" ОГ Русе - източна подгрупа да
Локомотив (Русе) "А" ОГ Русе - източна подгрупа да
Мартен (Мартен) "А" ОГ Русе - източна подгрупа да
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) "А" ОГ Русе - източна подгрупа да
Смирненски (Смирненски) "А" ОГ Русе - източна подгрупа да
Сокол 2007 (Червена вода) "А" ОГ Русе - източна подгрупа да
Спартак 2000 (Бъзън) "А" ОГ Русе - източна подгрупа да
Спартак 2014 (Хотанца) "А" ОГ Русе - източна подгрупа да
Юделник (Юделник) "А" ОГ Русе - източна подгрупа да
Атлетик (Тръстеник) "А" ОГ Русе - западна подгрупа да
Бенковски (Бяла, обл.Русе) "А" ОГ Русе - западна подгрупа да
Борово 2000 (Борово) "А" ОГ Русе - западна подгрупа да
Ботев 2010 (Копривец) "А" ОГ Русе - западна подгрупа да
Дунав (Батин) "А" ОГ Русе - западна подгрупа да
Левски (Новград) "А" ОГ Русе - западна подгрупа да
Младост 2010 (Екзарх Йосиф) "А" ОГ Русе - западна подгрупа да
Филип Тотю 2018 (Две могили) "А" ОГ Русе - западна подгрупа да
Янтра (Долна Студена) "А" ОГ Русе - западна подгрупа да
Янтра (Ценово) "А" ОГ Русе - западна подгрупа да
горе

ОГ Силистра - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Вихър (Любен) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа да
Галактика (Черник) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа не
Дулово 2006 (Дулово) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа не
Йълдъръм (Яребица) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа не
Караджата (Брадвари) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа не
Лудогорец 2011 (Паисиево) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа не
Победа 2009 (Вокил) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа не
Правда 1944 (Правда) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа не
Светкавица 2020 (Поройно) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа не
Чернолик (Чернолик) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа не
Айдемир (Айдемир) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа не
Ботев 1936 (Професор Иширково) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа не
Добруджа (Искра) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа не
Добруджа (Ситово) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа не
Добруджанец 2005 (Алфатар) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа не
Заря 2006 (Цар Самуил) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа не
Левски 96 (Главиница) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа не
Раковски 2005 (Калипетрово) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа не
Спортист (Кайнарджа) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа да
Трансмариска 2013 (Тутракан) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа не
горе

ОГ Сливен - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Аполон (кв.Речица, Сливен) "А" ОГ Сливен да
Балкан (Твърдица) "А" ОГ Сливен не
Ботев (Кермен) "А" ОГ Сливен да
Кортен 2012 (Кортен) "А" ОГ Сливен не
Левски 2018 (Младово) "А" ОГ Сливен не
Паланките (Бяла паланка) "А" ОГ Сливен да
Самуил (Самуилово) "А" ОГ Сливен да
Сините камъни 2013 (Сливен) "А" ОГ Сливен да
Тунджа 2009 (Мечкарево) "А" ОГ Сливен не
Червени войводи (Сливен) "А" ОГ Сливен да
горе

ОГ Смолян - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
горе

ОГ София (столица) - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Банкя 2009 (Банкя) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа да
Вихър (кв.Требич, София) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа да
Враждебна (кв.Враждебна, София) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа не
Въстаник 26 (Войнеговци) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа не
Житен (Житен) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа да
Зенит (кв.Филиповци, София) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа не
Искър 1945 (Нови Искър) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа не
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа да
Мрамор (Мрамор) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа да
Сантяго Бернабеу (София) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа да
Световрачене (Световрачене) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа не
Сокол (Негован) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа да
Спартак 1933 (Подгумер) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа да
Академик 1947 (София) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа да
Железница (Железница) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа да
Левски Раковски (София) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа да
Люлин (кв.Люлин, София) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа да
Обеля (кв.Обеля, София) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа да
Обеля сити (кв.Обеля, София) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа да
Орловец 2015 (Кокаляне) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа да
Спарта (София) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа да
Урвич (Панчарево) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа не
Урвич 1960 (Долни Пасарел) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа не
горе

ОГ София - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Звездец (Горна Малина) "А" ОГ София - източна подгрупа да
Козаро (Ботевград) "А" ОГ София - източна подгрупа да
Левски (Долна баня) "А" ОГ София - източна подгрупа не
Левски 1923 (Елин Пелин) "А" ОГ София - източна подгрупа да
Мътивир (Ихтиман) "А" ОГ София - източна подгрупа не
ОФК Костенец (Костенец) "А" ОГ София - източна подгрупа не
Пирдоп (Пирдоп) "А" ОГ София - източна подгрупа да
Ракитин (Трудовец) "А" ОГ София - източна подгрупа не
Рилец (Говедарци) "А" ОГ София - източна подгрупа да
Спортист (Нови хан) "А" ОГ София - източна подгрупа не
Драгоман (Драгоман) "А" ОГ София - западна подгрупа да
Зенит (Церово) "А" ОГ София - западна подгрупа да
Искър 2005 (гара Лакатник) "А" ОГ София - западна подгрупа да
Ком 98 (Годеч) "А" ОГ София - западна подгрупа да
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) "А" ОГ София - западна подгрупа да
Петърч (Петърч) "А" ОГ София - западна подгрупа не
Правец (Правец) "А" ОГ София - западна подгрупа не
Скравена (Скравена) "А" ОГ София - западна подгрупа не
Спортист 2006 (Драговищица) "А" ОГ София - западна подгрупа да
Торнадо 2019 (Безден) "А" ОГ София - западна подгрупа да
горе

ОГ Стара Загора - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Ботев (Гълъбово) "А" ОГ Стара Загора да
Бузлуджа (Енина) "А" ОГ Стара Загора не
Габровница 04 (Горно Сахране) "А" ОГ Стара Загора да
Елтемир (Крън) "А" ОГ Стара Загора да
Левски (Сърнево) "А" ОГ Стара Загора да
Локомотив (Тулово) "А" ОГ Стара Загора да
Минерал (Овощник) "А" ОГ Стара Загора да
Мини "Марица-изток" (Раднево) "А" ОГ Стара Загора не
Реал (Мъдрец) "А" ОГ Стара Загора не
Тунджа (Павел баня) "А" ОГ Стара Загора не
Чирпан (Чирпан) "А" ОГ Стара Загора да
горе

ОГ Търговище - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Агроелит 1 (Макариополско) "A" ОГ Търговище не
Бенковски (Подгорица) "A" ОГ Търговище не
Въбел (кв.Въбел, Търговище) "A" ОГ Търговище не
Герлово 2016 (Обител) "A" ОГ Търговище не
Левски (Омуртаг) "A" ОГ Търговище не
Светкавица 1922 (Търговище) "A" ОГ Търговище да
Сокол (Трескавец) "A" ОГ Търговище не
Тузлушка слава 2011 (Антоново) "A" ОГ Търговище не
горе

ОГ Хасково - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Герганин извор (Бисер) "А" ОГ Хасково да
Любимец 2000 (Любимец) "А" ОГ Хасково да
Любимец 2018 (Любимец) "А" ОГ Хасково да
Марица (Симеоновград) "А" ОГ Хасково да
Свиленград 1921 (Свиленград) "А" ОГ Хасково да
Старско (Хасково) "А" ОГ Хасково да
Топлика (Минерални бани) "А" ОГ Хасково не
Тунджа (Срем) "А" ОГ Хасково не
Хеброс 1921 (Харманли) "А" ОГ Хасково да
горе

ОГ Шумен - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Борци (Борци) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа не
Вихър 1969 (Боян) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа не
Войвода (Капитан Петко) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа не
Габър 2015 (Габрица) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа не
Дъбрава (Осеновец) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа не
Зенит (Черноглавци) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа да
Лудогорец 2017 (Каолиново) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа не
Мълния (Климент) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа да
Никола Козлево (Никола Козлево) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа не
Победа 2016 (Пристое) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа не
Устрем 2020 (Пет могили) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа не
Ясен 2007 (Ясенково) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа не
Балкан (Средня) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа не
Велики Преслав (Велики Преслав) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа да
Волов (Шумен) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа да
Върбица (Върбица) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа не
Герой (Зайчино ореше) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа не
Ендже (Царев брод) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа не
Енев Дибич (Шумен) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа да
Заря 1962 (Звегор) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа не
Локомотив 2008 (Каспичан) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа да
Смядово (Смядово) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа не
Устрем (Трем) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа да
Хитрино (Хитрино) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа да
Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа не
горе

ОГ Ямбол - сезон 2019/2020

Отбор Група Емблеми
Априлец 2017 (Бояджик) "А" ОГ Ямбол да
Ботев (Болярово) "А" ОГ Ямбол да
Елхово (Елхово) "А" ОГ Ямбол да
Искра (Симеоново) "А" ОГ Ямбол не
Межда (Межда) "А" ОГ Ямбол да
Стралджа (Стралджа) "А" ОГ Ямбол да
Тракиец (Кукорево) "А" ОГ Ямбол да
Христо Ботев (Генерал Инзово) "А" ОГ Ямбол не
Червена звезда (Каменец) "А" ОГ Ямбол не
Бакаджик (Чарган) "Б" ОГ Ямбол не
Безмер (Безмер) "Б" ОГ Ямбол не
Бенковски (Зимница) "Б" ОГ Ямбол да
Бояново 2012 (Бояново) "Б" ОГ Ямбол не
Воденичане 2017 (Воденичане) "Б" ОГ Ямбол не
Кабиле (Кабиле) "Б" ОГ Ямбол не
Спортист (Роза) "Б" ОГ Ямбол да
Стефан Караджа (Окоп) "Б" ОГ Ямбол не
Тунджа 2006 (Тенево) "Б" ОГ Ямбол не
горе