Отбори

Всички отбори

Отбор Група
Авангард 1973 (Бачево) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Августа (Хърлец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Аврен (Аврен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Австрия Национални отбори
Автостроител (Шумен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Агроелит 1 (Макариополско) "A" ОГ Търговище
Агротрон (Плъстина) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Агротрон М (Момино) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Адаспорт (Острово) "А" ОГ Разград
Азербайджан Национални отбори
Аида (Караманци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ай ма3кс (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Айдемир (Айдемир) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Академик (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Академик (Варна) /1949-69/ Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Академик (Веселец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Академик (Габрово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Академик (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Академик (Русе) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Академик (Свищов) Северозападна Трета лига
Академик (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Академик - Гео Милев (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Академик 1947 (София) "А" ОГ София (столица)
Академика (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Академия Бойко Величков (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Академия Ботев (Враца) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Академия ВР (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Академия за футболно развитие (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Академия Канарче (Браниполе) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Академия Лион (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Академия Металург (Перник) "А" ОГ Перник - подгрупа А1
Академия Мургаш (Нови хан) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Академия Септември (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Академия Спартак (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Аксаково (Аксаково) "А" ОГ Варна
Аксаково 1948 (Аксаково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Акфикс (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Албания Национални отбори
Албена 97 (Оброчище) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Алеко 2006 (Алеко Константиново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Алмус 2012 (Лом) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Алмус Биър (Сталийска махала) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Алтай (Карагеоргиево) "Б" ОГ Бургас - централна подгрупа
Алтай спорт (Асеновград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ангел Кънчев (Трявна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Англия Национални отбори
Андора Национални отбори
Анхиало (Поморие) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Аполон (кв.Речица, Сливен) "А" ОГ Сливен
Аполония (Созопол) "Б" ОГ Бургас - централна подгрупа
Аполония Понтика (Созопол) "А" ОГ Бургас
Априлец 2017 (Бояджик) "А" ОГ Ямбол
Априлци (Априлци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Арда 1 (Кърджали) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Арда 1924 (Кърджали) Първа професионална лига
Арена (Ямбол) "А" ОГ Ямбол
Арес (София) "Б" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Аржентина Национални отбори
АРЗ (кв.гара Искър, София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Арива (Пловдив) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Аристон (Русе) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Армейци (Кюстендил) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Армения Национални отбори
Арсенал (Лъвино) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Арсенал 2000 (Казанлък) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Асеновец 2005 (Асеновград) Югоизточна Трета лига
Аспарухово 2000 (кв.Аспарухово, Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Асти АБ (Хасково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Атлетик (Благоевград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Атлетик (Каблешково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Атлетик (Куклен) Югоизточна Трета лига
Атлетик (Мокрище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Атлетик (Провадия) "А" ОГ Варна
Атлетик (Свищов) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
Атлетик (Тръстеник) "А" ОГ Русе - източна подгрупа
Атлетик (Шумен) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Атлетик 09 (Усойка) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Атлетик 11 (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Атлетик 77 (Козлодуй) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Атлетико (Лом) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Атлетико Артен (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ахелой (Ахелой) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
АЦК "Вулкан" (Димитровград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Аякс (Дивотино) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Аякс (Ореш) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бабушки орли Радиян (Момчилово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Базел 2014 (Мърчево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Байкал (Широко поле) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бакаджик (Войника) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бакаджик (Чарган) "А" ОГ Ямбол
Балик (Балчик) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан (Аспарухово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан (Банище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан (Български извор) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан (Говежда) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан (Горица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан (Горна Брезница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан (Добринище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан (Крушево, Бл) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Балкан (Лозенец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан (Орешак) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан (Плачковци) "А" ОГ Габрово
Балкан (Прилеп) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан (Разбойна) "A" ОГ Търговище
Балкан (Селиминово) "А" ОГ Сливен
Балкан (Средня) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Балкан (Церово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан 04 (Иново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан 1921 (Белоградчик) "А" ОГ Видин
Балкан 1929 (Ботевград) Югозападна Трета лига
Балкан 1952 (Варвара) "А" ОГ Пазарджик
Балкан 1965 (Градище) "А" ОГ Шумен
Балкан 1980 (Планиница) "А" ОГ Бургас
Балкан 2009 (Добра поляна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан 2012 (Твърдица) "А" ОГ Сливен
Балкански (Михайлово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкански кът (Стеврек) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Банево (кв.Банево, Бургас) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Банкя 2009 (Банкя) "А" ОГ София (столица)
Банско тийм (Банско) Югозападна Трета лига
Баня (Баня) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Барикади (Стрелча) "Б" ОГ Пазарджик
Барокко (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Барс (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Барса 2011 (Сушево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Барселона (Просеник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Барселона 2022 (Борово, Бл) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад
Батак (Батак) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Батишница (Батишница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
БГ 7 (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бдин 1923 (Видин) Северозападна Трета лига
Безмер (Безмер) "Б" ОГ Ямбол
Беларус Национални отбори
Беласица (Петрич) Втора професионална лига
Беласица 08 (Беласица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Беласица 1923 (Петрич) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Белащица (Белащица) "Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
Белгия Национални отбори
Бели Лом 2015 (Дряновец) "А" ОГ Разград
Белите гълъби (Гълъбец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Белите орли (Лозница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Белите орли (Плевен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Белица (Белица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Белица 2017 (Килифарево) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа 2
Белмекен (с.Костенец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Беломорец (Асеновград) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Беломорец (Светлен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Белослав 1918 (Белослав) "А" ОГ Варна
Бенковски (Бяла, обл.Русе) "А" ОГ Русе - западна подгрупа
Бенковски (Габровница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски (гр.Костенец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски (Зимница) "А" ОГ Ямбол
Бенковски (Исперих) Североизточна Трета лига
Бенковски (Копаница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски (Лесковец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски (Николаево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски (Обединение) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски (Опанец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски (Пазарджик) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски (Пищигово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски (Подгорица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски (Ракево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски (Салманово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски (Септемврийци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски (Тетевен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски (Троян) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски 1953 (Сапарево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски 1959 (Куртово Конаре) "Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
Бенковски 2006 (Црънча) "Б" ОГ Пазарджик
Бенковски 2007 (Крива бара) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски 2021 (Петърница) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Бенковски БС (Българско Сливово) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
Берое (Стара Загора) Първа професионална лига
Биоелит (Момино) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бирлик (Левски) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бистрица (Катунци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бистрица 2008 (Абланица, обл.Благоевград) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Блатска (Блатска) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Близнаци 2022 (Близнаци, обл.Шумен) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
БМ Спорт (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бозвелийско (Бозвелийско) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бойчинов (Коиловци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Болярки (Велико Търново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Болярчета 2020 (Велико Търново) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Бомба (Светля) "А" ОГ Перник - подгрупа А2
Борба 10 (Шияково) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
Борислав 2009 (Първомай) "А" ОГ Пловдив
Боров дол (Боров дол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Боровец 2002 (Търговище) "A" ОГ Търговище
Боровец 2014 (Кърджали) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Борово 2000 (Борово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Боруна (Царева ливада) Северозападна Трета лига
Борци (Борци) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Босна и Херцеговина Национални отбори
Ботев (Алваново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Бобошево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Болярово) "А" ОГ Ямбол
Ботев (Брестак) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Бърдарски геран) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Ветово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Враца) Първа професионална лига
Ботев (Голямо Враново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Горско ново село) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Ботев (Гълъбово) "А" ОГ Стара Загора
Ботев (Дебелец) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Ботев (Долна Митрополия) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Друган) "А" ОГ Перник - подгрупа А2
Ботев (Каменяк) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Ботев (кв.Дебър, Първомай) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Ботев (Кермен) "А" ОГ Сливен
Ботев (Левски) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Ленково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Летница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Лозно) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Луковит) "А" ОГ Ловеч
Ботев (Момина клисура) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Нови пазар) "А" ОГ Шумен - централна подгрупа
Ботев (Пловдив) Първа професионална лига
Ботев (Попица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Пороминово) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Ботев (Рогозен) "А" ОГ Враца
Ботев (Рогош) "Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
Ботев (Свобода) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Сливен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Спасово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Стара Загора) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Трънчовица) "А" ОГ Плевен
Ботев 1419 (Българене) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Ботев 1921 (Златарица) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Ботев 1930 (Кобиляк) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев 1936 (Професор Иширково) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Ботев 1937 (Ихтиман) Югозападна Трета лига
Ботев 1937 (Крайници) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Ботев 1947 (Грамада) "А" ОГ Видин
Ботев 2002 (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Ботев 2009 (Джерман) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Ботев 2010 (Копривец) "А" ОГ Русе - западна подгрупа
Ботев 2012 (Пудрия) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев 2013 (Криводол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев 2013 (Попица) "Б" ОГ Враца
Ботев 2017 (Батановци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев 2018 (Симеоновец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев 2020 (Рупци) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Ботев 2020 (Черногорово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев 2022 (Комарево) "А" ОГ Плевен
Ботев 22 (Вълчитрън) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Ботев 33 (Крушето) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа 2
Ботев Д (Димово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев Металург 2022 (Бургас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботевъ (Брусен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бояджик 2004 (Бояджик) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бояново 2012 (Бояново) "Б" ОГ Ямбол
Братаница (Братаница) "Б" ОГ Пазарджик
Брацигово (Брацигово) "А" ОГ Пазарджик
Брезница (Брезница) "А" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Брестник 1948 (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Брестовица (Брестовица) "Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
Бригада 2010 (Димитровград) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Бригадир (Бургас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Брусарци (Брусарци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бузлуджа (Енина) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бузлуджа (Кюстендил) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бузово кале (Бузовград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Буйна Места ММ (Мосомище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Буково (Буково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Булдог (Айтос) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бургас (Бургас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бургас спорт (Бургас) "А" ОГ Бургас
Бургос (Ливада) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бургос лейдис (Бургас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Буря (Градско) "А" ОГ Сливен
Буря (Кошарево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бутан (Бутан) "А" ОГ Враца
Буховци 2016 (Буховци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бъдеще 2010 (Бутово) "А" ОГ Велико Търново
България Национални отбори
Българово 1948 (Българово) "А" ОГ Бургас
Българска асоциация мини футбол (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Бяла река (Тополица) "Б" ОГ Бургас - централна подгрупа
Бяла река 1 (Зайчар) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Варна (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Варна 2017 (Варна) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Варненчик (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ВВС (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ведраре (Ведраре) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Вежен (Тетевен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Векта (Пловдив) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Велбъжд (Кюстендил) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Велд (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Велики Преслав (Велики Преслав) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Величково (Величково) "А" ОГ Пазарджик
Венец (гара Орешец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Венецуела Национални отбори
Венци 2022 (Искър) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Верея (Стара Загора) "А" ОГ Стара Загора
Верила 1948 (Дрен) "А" ОГ Перник - подгрупа А1
Веселина (Веселина) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вето (Цалапица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Ветрен (Полена) "А" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Ветрино (Ветрино) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вива (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Видима (Душево) "А" ОГ Габрово
Виная (Згалево) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Виноградец 2014 (Виноградец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вит (Дерманци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Витановци (Витановци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) Югозападна Трета лига
Витоша (Долна Диканя) "А" ОГ Перник - подгрупа А1
Витоша 13 (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Витски орли (Долна Митрополия) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихрен (Сандански) Югозападна Трета лига
Вихър (Айтос) "А" ОГ Бургас
Вихър (Алдомировци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър (Баховица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър (Белозем) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Вихър (Боил) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Вихър (Борима) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър (Бързия) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър (Ветрен) "А" ОГ Пазарджик
Вихър (Войводиново) "Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
Вихър (Войсил) "Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
Вихър (Гулянци) "А" ОГ Плевен
Вихър (Добри дял) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Вихър (Жегларци) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Вихър (Завет) "А" ОГ Разград
Вихър (Йонково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър (Кавракирово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър (кв.Горубляне, София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър (кв.Требич, София) "Б" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Вихър (Крушовене) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Вихър (Лозница) "А" ОГ Разград
Вихър (Лопян) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър (Любен) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Вихър (Мараш) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър (Раданово) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
Вихър (Семерджиево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър (Славяново) Северозападна Трета лига
Вихър (Строево) "Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
Вихър 1926 (Вълчи дол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър 1931 (Дългач) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър 1962 (Ряховците) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър 1969 (Боян) "А" ОГ Шумен
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) "Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
Вихър 2013 (Бранище) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Вихър 2016 (Вълчи дол) "А" ОГ Варна
Вихър 2020 (Николово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър 2023 (Еловдол) "А" ОГ Перник - подгрупа А2
Вихър 21 (Драгаш войвода) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър 23 (Николово) "А" ОГ Монтана
Вихър 97 (Превала) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър С (Сенокос) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Владислав (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Владислав 2022 (Джулюница) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Воденичане 2017 (Воденичане) "А" ОГ Ямбол
Войвода (Капитан Петко) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Войнягово 2023 (Войнягово) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Волов (Шумен) "А" ОГ Шумен - централна подгрупа
Волов Шумен 2007 (Шумен) "А" ОГ Шумен - централна подгрупа
Враждебна (кв.Враждебна, София) "Б" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Въбел 1925 (кв.Въбел, Търговище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Възраждане 2020 (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Възход (Радиево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вълци (Владимировци) "А" ОГ Разград
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Върбица (Върбица) "А" ОГ Шумен - централна подгрупа
Върбица 2006 (Бенковски) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Върбица 2008 (Ореше) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Вършец 2012 (Вършец) "А" ОГ Монтана
Вършец 99 (Вършец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Въстаник 26 (Войнеговци) "А" ОГ София (столица)
Въча (Йоаким Груево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Въча (Кадиево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Габер (Габровдол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Габровница 04 (Горно Сахране) "А" ОГ Стара Загора
Габър (Габерово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Габър 2015 (Габрица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Гагарин (Крумово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Галактика (Черник) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Галатасарай (Малко Йонково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Гана Национални отбори
Гвинея Национални отбори
Гелеменово (Гелеменово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Генерал Скобелев (Подем) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Геоложка база (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Герганин извор (Бисер) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Герена (Кюстендил) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Герлово 2016 (Обител) "A" ОГ Търговище
Германея (Сапарева баня) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Германия Национални отбори
Герой (Зайчино ореше) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Гибралтар Национални отбори
Гигант (Съединение) Югоизточна Трета лига
Гигант 1947 (Белене) "А" ОГ Плевен
Глоджево (Глоджево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Големи връх (Долна Секирна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Голямоизворските тигри (Голям извор) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Горица 2019 (Овчарци) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Горски техникум (Тетевен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Градешница (Долна Градешница) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Гранд Про (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Гранит (Владая) Югозападна Трета лига
Гранит (Годешево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Гранит (Кънчево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Гранит (Сборище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Гранит (Слатина) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Гранит (Широки дол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Гранит 2012 (Скобелево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Граничар (Кирково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Граничар (Копривлен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Граничар (Кулата) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Граничар (Туховища) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Граничар 2008 (Доспат) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Граничар 2022 (Логодаж) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Грифид (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Грузия Национални отбори
Гунди (Плевен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Гълъбец (Гълъбец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Гърция Национални отбори
Давидово (Давидово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Далекс Бикоборец Мега (Костелево) "Б" ОГ Враца
Дан Колов (Сенник) "А" ОГ Габрово
Дания Национални отбори
ДАП (Добрич) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДАФ 2018 (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
ДВТК "Георги Генев" (Габрово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Дебрен (Дебрен) "А" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Девин (Девин) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Девня 2005 (Девня) "А" ОГ Варна
Делфините (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Джебел 1928 (Джебел) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДЗЗ (Горна Оряховица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДЗС "Дупнишка комуна" (Дупница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДЗС "Янко Забунов" (Черногор) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Диана 1924 (Правда) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Дивотино 2020 (Дивотино) "А" ОГ Перник - подгрупа А2
ДИК "Гаврил Генов" (Огоста) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Димитровград 1947 (Димитровград) Югоизточна Трета лига
Димитровград II (Димитровград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Димитровец (Ковачевци) "А" ОГ Перник - подгрупа А1
Димча (Димча) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Динамо (Бохот) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Динамо (Изгрев) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Динамо (Мадан) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Динамо (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Динамо 2011 (Стамболово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Динамо 2015 (Вълнари) "А" ОГ Шумен
Динамо 2017 (Дупница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Динамо 2018 (Черна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДИП "Август Попов" (Шумен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДИП "Елпром" (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДИТ (кв.Драгалевци, София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
ДМЗ "Георги Димитров" (Видин) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДМЗ "Георги Димитров" (Русе) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДМЗ "Никола Вапцаров" (Плевен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДМЗ "Стомана" (Силистра) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДМЗ (Габрово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Добромирка (Добромирка) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Добруджа (Искра) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Добруджа (Ситово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Добруджа (Средище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Добруджа 1919 (Добрич) Втора професионална лига
Добруджанец (Овчарово) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Добруджанец (Паскалево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Добруджанец 2005 (Алфатар) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Добруджански спортист (Стефан Караджа) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Долен (Долен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Долна Оряховица (Долна Оряховица) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа 2
Долно Езерово (кв.Долно Езерово, Бургас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Долно Осеново (Долно Осеново) "А" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Домлян (Карлово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Доростол 2013 (Силистра) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Доростол Силистра (Силистра) Североизточна Трета лига
ДПТК "Гоце Делчев" (Благоевград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Драгиново (Драгиново) "Б" ОГ Пазарджик
Драгоман (Драгоман) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Дрен 2011 (Дрен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Дреновец (Горник) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Дреновец (Дреновец) Северозападна Трета лига
Дружба (Безмер) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Дружба (Добровница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Дружба (Люляково) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Дружба (Мещица) "А" ОГ Перник - подгрупа А1
ДСНМ (Своге) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Динамо (Враца) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Динамо (Дупница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Динамо (Лом) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Динамо (Пазарджик) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Динамо (Плевен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Динамо (Пловдив) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Динамо (Русе) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Динамо (Ямбол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Локомотив (Лом) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Септември (Добрич) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Спартак (Русе) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Спартак (Шумен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Строител (Видин) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Строител (Димитровград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Строител (Свищов) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Строител (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Торпедо (Русе) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Торпедо (Хасково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Ударник (Шумен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Червено знаме (Берковица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Червено знаме (Благоевград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Червено знаме (Видин) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Червено знаме (Габрово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Червено знаме (Дупница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Червено знаме (Кюстендил) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Червено знаме (Поморие) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Червено знаме (Самоков) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Червено знаме (Силистра) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Червено знаме (Ямбол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДТК "Първи май" (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Дуло (Видин) "А" ОГ Видин
Дуло 2018 (Дулово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Дулово 2006 (Дулово) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дунав (Батин) "А" ОГ Русе - западна подгрупа
Дунав (Вардим) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Дунав (Гиген) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Дунав (Дунавци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Дунав (Лом) Северозападна Трета лига
Дунав 09 (Лесковец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Дунав 2009 (Сливо поле) "А" ОГ Русе - източна подгрупа
Дунав 2016 (Селановци) "А" ОГ Враца
Дунав от Русе (Русе) Втора професионална лига
Дунав Цибър (Долни Цибър) "А" ОГ Монтана
Дунавска чайка (Сомовит) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Дунарит (Николово) "А" ОГ Русе - източна подгрупа
ДФК Видин (Видин) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Дъбене (Дъбене) "А" ОГ Пловдив
Дъбрава (Осеновец) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Дълго поле (Дълго поле) "А" ОГ Пловдив
ДЮФК Янтра 2013 (Габрово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДЮФК Янтра 2022 (Габрово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Дянково сити (Дянково) "А" ОГ Разград - източна подгрупа
Евроколеж (Пловдив) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Евророма (Свиленград) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Еделвайс Цветанов (Поленица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Единство (Гурково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Единство (Долни Дъбник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Единство (Китанчево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Единство (Търговище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Единство 2005 (Дъбница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Езерче (Езерче) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Елешница (Ваксево) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Елит (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Елит София (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Елтемир (Крън) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ендже (Царев брод) "А" ОГ Шумен - централна подгрупа
Енев Дибич (Шумен) "А" ОГ Шумен - централна подгрупа
Енергетик (Перник) "А" ОГ Перник - подгрупа А2
Енко (Пловдив) Клубове, развиващи женски футбол
Ера I (Севлиево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ерма 2010 (Трън) "А" ОГ Перник - подгрупа А2
Естония Национални отбори
ЕСФА (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Етър (Велико Търново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Етър 1924 (Велико Търново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Етър ВТ (Велико Търново) Втора професионална лига
Железна (Железна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Железница (Железница) "А" ОГ София (столица)
Жиленци (Жиленци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Житен (Житен) "А" ОГ София (столица)
Житница (Житница) "А" ОГ Пловдив
ЖПЗ "Георги Димитров" (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ЖФК Берое (Стара Загора) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ЖФК Бургас (Бургас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ЖФК Варна (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ЖФК Оборище (Панагюрище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Завод 12 (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Завод 14 (Ловеч) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Загоре (Загоре) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Загорец (Нова Загора) Югоизточна Трета лига
Западно ехо (Бегуновци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Заря (Крушаре) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Заря 1962 (Звегор) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Заря 2006 (Крушари) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Заря 2006 (Цар Самуил) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Заря 2022 (Тодор Икономово) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Звезда (Семчиново) "А" ОГ Пазарджик
Звезда (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Звезда 2023 (Студеница) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Звезденбург (Бургас) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Звездец (Горна Малина) "А" ОГ София
Звездичка (Бургас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Здравец (Груево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Здравец (Здравец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ЗЕМ "Рекорд" (Пловдив) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Земеделец 93 (Козловец) "А" ОГ Велико Търново
Зенит (кв.Филиповци, София) "А" ОГ София (столица)
Зенит (Памукчии) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Зенит (Церово) "А" ОГ София
Зенит (Черноглавци) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Зенит 1945 (Ветрен дол) "Б" ОГ Пазарджик
Зенит 2012 (Православен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ЗКМО (Бараково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Златен век 2020 (Велики Преслав) "А" ОГ Шумен - централна подгрупа
Златен клас (Благоево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Златен лист (Точилари) "А" ОГ Разград
Златен рог (Кутово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Златия (Вълчедръм) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Златия 2015 (Вълчедръм) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Златоград (Златоград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ива (Боровец) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Игнатиево (Игнатиево) "Б" ОГ Варна
Извор (Горски извор) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Изгрев (Меден кладенец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Изгрев 2013 (Ябланица) "А" ОГ Ловеч
Изгрев 93 (Царевец) "А" ОГ Велико Търново
Израел Национални отбори
Изстребител 2020 (Ново Делчево) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Изтребител (Иваняне) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Изтребител (Ново Делчево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Илинден (Ключ) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Илинден 2005 (Илинден) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Имренчево (Имренчево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Индже (Победа) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Индия Национални отбори
Индонезия Национални отбори
Интер (Добрич) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Интер Джесика 2010 (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Иран Национални отбори
Ирландия Национални отбори
Искра (Власатица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Искра (Генерал Киселово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Искра (Голямо градище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Искра (Искрец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Искра (Пазарджик) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Искра (Симеоново) "А" ОГ Ямбол
Искра (Черноочене) "А" МОГ Кърджали/Смолян
Искра 2009 (Искрец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Искра 41 (Бенковски) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Искър (Герман) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Искър (Ореховица) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Искър (Чомаковци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Искър 1920 (Бреница, обл.Пл) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Искър 1923 (Роман) "А" ОГ Враца
Искър 1945 (Нови Искър) "А" ОГ София (столица)
Искър 2005 (гара Лакатник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Искър 2012 (Долни Луковит) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Искър 2022 (Самоков) "А" ОГ София
Исландия Национални отбори
Испания Национални отбори
Италия Национални отбори
Йордания Национални отбори
Йълдъръм (Яребица) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Кабиле (Кабиле) "А" ОГ Ямбол
Кабиюк (Коньовец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Каблешково (Каблешково) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Каблешково 2018 (Каблешково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Казахстан Национални отбори
Казичене 1929 (Казичене) "Б" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Кайлъка (Плевен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Калабак (Самуилово) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Кале (Крепча) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Кале 09 (Нова махала) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Кале 2023 (Руйно) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Калиакра 1923 (Каварна) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Калояново (Калояново) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Калчево (Калчево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Камбурово (Камбурово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Каменар (Каменар) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Камено (Камено) "А" ОГ Бургас
Камено поле (Камено поле) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Камчиец (Дългопол) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Камчийска долина (Трънак) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Камчийски сокол (Дъбравино) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Канина 22 (Гърмен) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Карабунар 2015 (Карабунар) "Б" ОГ Пазарджик
Караджалово 2011 (Караджалово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Караджата (Брадвари) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Кариана 2013 (Ерден) "А" ОГ Монтана
Карнобат (Карнобат) Югоизточна Трета лига
Катар Национални отбори
Керамик (гара Елин Пелин) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Кипър Национални отбори
Киргизстан Национални отбори
Китка (Витановци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Кликач (Кликач) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Коба (Радилово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Козаро (Ботевград) "А" ОГ София
Козарско 1921 (Козарско) "Б" ОГ Пазарджик
Кокаляне Педиакид (Кокаляне) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Ком (Берковица) "А" ОГ Монтана
Ком 98 (Годеч) "А" ОГ София
Ком-Миньор (Берковица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пловдив) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Комета (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Комита (Алеково) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
Комуна 2011 (Черногорово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Конелиано 2005 (Герман) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Конкордия (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Копие (Копиловци) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Копривлен (Копривлен) "А" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Корабостроител (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Корница 1975 (Корница) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Кортен 2012 (Кортен) "А" ОГ Сливен
Космос (Браничево) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Космос (Каменец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Космос 2004 (Гривица) "А" ОГ Плевен
Космос 2018 (Боянци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Косово Национални отбори
Коста Тодоров (Ивански) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Костиево (Костиево) "Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
Кочан (Кочан) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Кочово (Кочово) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Кошарица (Кошарица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Краище 2018 (Краище) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Крали Марко (Еница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) "Б" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Кричим (Кричим) "А" ОГ Пловдив
Кронос 2016 (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Крумовград (Крумовград) Първа професионална лига
Кубрат 2016 (Кубрат) Североизточна Трета лига
Кула 04 (Кула) "А" ОГ Видин
Кюстендил (Кюстендил) Югозападна Трета лига
Кючук Париж (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Лавров 1946 (Горни Дъбник) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Лазур (Сирищник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Лайтс (Велико Търново) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Латвия Национални отбори
Лато (Алеково) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Левски (Брест) "А" ОГ Плевен
Левски (Горна Митрополия) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (Долна баня) "А" ОГ София
Левски (Егълница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (Караманово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (Карлово) Югоизточна Трета лига
Левски (Комощица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (Коньово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (Коняво) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (Кочериново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (Лиляк) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (Лясковец) "А" ОГ Велико Търново
Левски (Новград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (Огняново, Бл) "А" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Левски (Одърне) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (Омуртаг) "A" ОГ Търговище
Левски (Оризово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (Пазарджик) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (Паталеница) "А" ОГ Пазарджик
Левски (Писарово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (Подайва) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (Ракитово) "А" ОГ Пазарджик
Левски (Свещари) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (София) Първа професионална лига
Левски (Сухаче) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (Сърнево) "А" ОГ Стара Загора
Левски (Чепинци, обл.Смолян) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (Чепинци, обл.София ст.) "А" ОГ София (столица)
Левски (Чирен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) "А" ОГ София
Левски 1986 (Стражица) "А" ОГ Велико Търново
Левски 2000 (Русе) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Левски 2007 (Левски) Северозападна Трета лига
Левски 2008 (Крупник) "А" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Левски 2012 (Карапелит) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски 2018 (Младово) "А" ОГ Сливен
Левски 2020 (Лом) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски 96 (Главиница) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Левски Драгалевци (кв.Драгалевци, София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски Раковски (София) "А" ОГ София (столица)
Левски Спартак 1962 (София) "Б" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Левуново 2014 (Левуново) "А" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Легия (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ленчо (Якимово) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Лесичово 2011 (Лесичово) "Б" ОГ Пазарджик
Лидер (Ягодово) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Лидер Пловдив (Ягодово) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Лион 2017 (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Липа (Череша) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Липен (Липен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Лисец (Осиково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Литва Национални отбори
Лихтенщайн Национални отбори
Ловеч (Ловеч) Втора професионална лига
Ловско (Ловско) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Лозарево (Лозарево) "Б" ОГ Бургас - централна подгрупа
Лозен (Лозен, обл.ВТ) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Лозен (Лозен, обл.Пз) "А" ОГ Пазарджик
Лозен 1924 (Сухиндол) "А" ОГ Велико Търново
Лозенец 2015 (Лозенец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив (Бургас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив (Бургас) /2016-2018/ Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив (Вакарел) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив (Генерал Тодоров) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив (Горна Оряховица) Втора професионална лига
Локомотив (Дамяница) "А" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Локомотив (Долно Церовене) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив (Кардам) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив (Карнобат) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив (Левски) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив (Мездра) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив (Септември) "А" ОГ Пазарджик
Локомотив (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив (Стара Загора) "А" ОГ Стара Загора
Локомотив (Тулово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив (Хан Крум) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив (Черноград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив 101 (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив 1926 (Пловдив) Първа професионална лига
Локомотив 1927 (Дряново) "А" ОГ Габрово
Локомотив 1929 (Мездра) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив 2008 (Каспичан) "А" ОГ Шумен - централна подгрупа
Локомотив 2016 (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив 2019 (Самуил) "А" ОГ Разград
Локомотив 2022 (Русе) Североизточна Трета лига
Локомотив София 1929 (София) Първа професионална лига
Локомотивно депо (Горна Оряховица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ЛП Супер спорт (София) Клубове, развиващи женски футбол
Лудогорец (Доброплодно) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Лудогорец 1945 (Разград) Първа професионална лига
Лудогорец 1948 (Хърсово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Лудогорец 2011 (Паисиево) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Лудогорец 2017 (Каолиново) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Лъвчетата (Дебрен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Лъвчетата (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Лъки 2004 (Лъки) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Любимец (Търнава) "Б" ОГ Враца
Любимец 2000 (Любимец) "А" ОГ Хасково
Любимец 2018 (Любимец) "А" ОГ Хасково
Любляна (Люблен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Люксембург Национални отбори
Люлин (кв.Люлин, София) "Б" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Люляк (Люляково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Люта (Владимирово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ляски (Ново Лески) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Мадан (Мадан) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Мадара 2010 (Мадара) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Мадара 2017 (Петрич) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Малеш (Микрево) "А" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Мали Национални отбори
Малта Национални отбори
Манастирище 2000 (Манастирище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Манастирище 2020 (Манастирище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Маниш (кв.Църква, Перник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Манолич (Манолич) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Марев старс (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Марек 1915 (Дупница) Втора професионална лига
Марек 2007 (Дупница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Марисан (Русе) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Марица (Белово) "А" ОГ Пазарджик
Марица (Крум) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Марица (Марково) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Марица (Мененкьово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Марица (Милево) Югоизточна Трета лига
Марица (Огняново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Марица (Симеоновград) "А" ОГ Хасково
Марица (Цалапица) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Марица (Ясно поле) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Марица 1921 (Пловдив) Югоизточна Трета лига
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Марица 2003 (Маноле) "А" ОГ Пловдив
Марица 2009 (Градина) "А" ОГ Пловдив
Мартен (Мартен) "А" ОГ Русе - източна подгрупа
Межда (Межда) "А" ОГ Ямбол
Мексико Национални отбори
Меричлери 2017 (Меричлери) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Месамбрия (Несебър) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Месокомбинат (Търговище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Места 1929 (Хаджидимово) "А" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Метал 2002 (Перник) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Металик 1938 (Сопот) "А" ОГ Пловдив
Металург (Елисейна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Металург (Кърджали) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Металург 1957 (Перник) "А" ОГ Перник - подгрупа А2
Мечетата (Петрич) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
МИГ 2010 (Девня) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Мизия (Мизия) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Мизия 1924 (Кнежа) "А" ОГ Плевен
Миланово 2007 (Миланово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Милин камък (Баница) "Б" ОГ Враца
Милковица 09 (Милковица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Минерал (Рударци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Минерал (Ягода) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Мини "Марица-изток" (Раднево) "А" ОГ Стара Загора
Миньор (Брежани) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Миньор (Бургас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Миньор (Бухово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Миньор (Враца) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Миньор (Димитровград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Миньор (Елшица) "Б" ОГ Пазарджик
Миньор (Кюстендил) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Миньор (Маджарово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Миньор (Перник) Втора професионална лига
Миньор (Рудник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Миньор (Устрем) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Миньор (Чипровци) "А" ОГ Монтана
Миньор 1919 (Перник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Миньор 1934 (Рудник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Миньор 2012 (Сеново) "А" ОГ Разград
Миньор 2013 (Перник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Миньор 2016 (Елешница) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Миньор 2017 (Згориград) "А" ОГ Враца
Миньор 2019 (Бобов дол) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Миньор 2022 (Раднево) "А" ОГ Стара Загора
Мирково (Мирково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Млада гвардия (Розово) "А" ОГ Стара Загора
Младост (Златовръх) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Младост 2010 (Екзарх Йосиф) "А" ОГ Русе - западна подгрупа
Младост 2015 (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Мокреш 2005 (Мокреш) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Молдова Национални отбори
Момино (Момино село) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Монолит (Бяла Слатина) "А" ОГ Враца
Монтана 1921 (Монтана) Втора професионална лига
Морава (Морава) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Морена (Кладница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Мортагоново (Мортагоново) "А" ОГ Разград
Моряк 16 (Старо Оряхово) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Мост (Мост) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Мрамор (Мрамор) "А" ОГ София (столица)
МСЗ "Струма" (Перник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Мусала 2010 (Рила) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
МФК Тича (Варна) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Мъглиж (Мъглиж) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Мълния (Климент) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Мътивир 1966 (Ихтиман) "А" ОГ София
Н спорт (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Надежда (Доброславци) "А" ОГ София (столица)
Надежда 1926 (Оряхово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Надежди (Сливен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Национал (София) "Б" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Неврокоп 1 (Гоце Делчев) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Недан (Недан) "А" ОГ Велико Търново
Неизвестен Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Несебър (Несебър) Втора професионална лига
Нефтохимик 1962 (Бургас) "А" ОГ Бургас
Нефтяник 2010 (Шабла) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ник (Изгрев) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ника 1 (Сливен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Никола Козлево (Никола Козлево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Нова Черна (Нова Черна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Нови Искър 2005 (Нови Искър) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Новосел (Новосел) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Норвегия Национални отбори
НСА (София) Клубове, развиващи женски футбол
Нурсан (Люляково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Обеля 1945 (кв.Обеля, София) "Б" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Обеля сити (кв.Обеля, София) "А" ОГ София (столица)
Обзор (Обзор) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Обнова 2022 (Обнова) "А" ОГ Плевен
Оборище (Панагюрище) Югозападна Трета лига
Овеч 2016 (Провадия) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Овощник (Овощник) "А" ОГ Стара Загора
Овчарово (Овчарово, Тщ) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Огоста (Бойчиновци) "А" ОГ Монтана
Огоста (Хайредин) "А" ОГ Враца
Огражден 1955 (Първомай) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Огражденец (Кърналово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Одесос 2014 (Варна) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Озирово (Долно Озирово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Озрен (Голям извор) "А" ОГ Ловеч
Околчица (Моравица) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Окоп (Окоп) "А" ОГ Ямбол
Олд Хаус (Каварна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Олимекс (Покрайна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Олимпиакос 2018 (Никюп) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа 2
Олимпик (Бургас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Олимпик (Варна) "А" ОГ Варна
Олимпик (Галата) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Олимпик 2000 (Тетевен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Олимпия (Оризари) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Олимпия (Шумен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Олимпия спорт (Стара Загора) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Олимпия ФК (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Орел (Глухар) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Орел (Лебница) "А" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Орел (Разделци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Орел 19 (Оряхово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ореляк 1974 (Лъжница) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Оризаре (Оризаре) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Орлета (Пазарджик) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Орлетата (Благоевград) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Орлите (Надарево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Орлите (Секулово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Орлите (Стефан Караджа) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Орловец (Габрово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Орловец 2008 (Победа) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Орловец 2015 (Кокаляне) "Б" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Орловец 94 (Габрово) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Оряхово 2021 (Оряхово) "Б" ОГ Враца
Осанна (Пловдив) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Оскар ЕЛ (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Осмар (Осмар) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Осоговец (Пиперков чифлик) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Осогово (Багренци) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Осъм (Козар Белене) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Осъм 1946 (Деляновци) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
ОФК Белица (Белица) "А" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
ОФК Варна (Варна) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ОФК Елхово (Елхово) "А" ОГ Ямбол
ОФК Костенец (гр.Костенец) "А" ОГ София
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) Неизвестно
ОФК Локомотив (Мездра) Северозападна Трета лига
ОФК Поморие (Поморие) "А" ОГ Бургас
ОФК София 1992 (София) "Б" ОГ София (столица) - северна подгрупа
ОФК Стралджа (Стралджа) "А" ОГ Ямбол
ОФК Твърдица (Твърдица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Павликени (Павликени) Северозападна Трета лига
Пазарджик 2012 (Пазарджик) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Пазарджик сити (Пазарджик) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Паламара (Венец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Паланките (Бяла паланка) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Палас (Рудозем) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Палфингер 2018 (Червен бряг) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Парагвай Национални отбори
Партизан (Босилковци) "А" ОГ Русе - западна подгрупа
Партизан (Василево) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Партизан (Доктор Йосифово) "А" ОГ Монтана
Партизан (Скалица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Партизан (Червен бряг) Северозападна Трета лига
Партизан 1946 (Ярджиловци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Партизан София 2023 (Подгумер) "Б" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Партизани (Градина) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Партизани (Макреш) "А" ОГ Видин
Партизанин (Русе) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Пауталия (Соволяно) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ПГГС "Христо Ботев" (Велинград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Пегас спорт (Видин) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Пелезо (Пелишат) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Перперикон (Перперек) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Перун (Кресна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Перун 1978 (Кресна) "А" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Петър Бонев (Перущица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Петърч (Петърч) "А" ОГ София
Пещера (Галата) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Пирдоп (Пирдоп) "А" ОГ София
Пирин (Земен) "А" ОГ Перник - подгрупа А1
Пирин 1912 (Гоце Делчев) Югозападна Трета лига
Пирин 1941 (Разлог) Югозападна Трета лига
Пирин 2001 (Благоевград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Пирин 22 (Благоевград) Втора професионална лига
Пирин Благоевград (Благоевград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Пирин сити (Разлог) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Планинец (Батошево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Планинец (Годлево) "А" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Планинец (Кръвеник) "А" ОГ Габрово
Пластик (Старопатица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Плевен 2009 (Плевен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Плетена (Плетена) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Плиска (Плиска) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Пловдив 2015 (Пловдив) "А" ОГ Пловдив
Пловдив сити (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Победа (Богданци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Победа (Вресово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Победа (Градище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Победа (Градница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Победа (Кесарево) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Победа (Колобър) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Победа (Паламарца) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Победа 1945 (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Победа 2009 (Вокил) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Победа 2016 (Пристое) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Подгорец (Коларово) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Поломие 2016 (Лом) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Полша Национални отбори
Поповица (Поповица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Пордим 2017 (Пордим) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Порто (Портитовци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Португалия Национални отбори
ППО "Сърп и чук" (Габрово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Правда 1944 (Правда) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Правец (Правец) "А" ОГ София
Прециз (Монтана) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Прециз Интер (Иваново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Приказките (Добрич) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Пристис (кв.Долапите, Русе) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Пробив 2015 (Овча могила) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
Провадия (Провадия) "Б" ОГ Варна
Просеник 2019 (Просеник) "Б" ОГ Бургас - централна подгрупа
ПССГ Чирпан (Чирпан) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Пълдин (Пловдив) Клубове, без активен мъжки отбор
Първа атомна 1974 (Козлодуй) "Б" ОГ Враца
Първомай 2020 (Първомай) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Първомайци 2020 (Първомайци) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа 2
Пъстренец (Долно Белотинци) "А" ОГ Монтана
Пъстрина 2012 (Николово) "А" ОГ Монтана
Равда (Равда) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Равнец 2011 (Равнец) "Б" ОГ Бургас - централна подгрупа
Радецки (Козлодуй) "А" ОГ Враца
Радиново 2006 (Радиново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Развитие на млади футболисти (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Ракета (Търговище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ракета 1111 (Буковлък) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ракета 2023 (Тъкач) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Ракитин (Трудовец) "А" ОГ София
Раковски (Котел) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Раковски (Русе) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Раковски 1923 (Ивайловград) "А" ОГ Хасково
Раковски 2005 (Калипетрово) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Раковски 2011 (Раковски) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Раковски 2018 (Раковски) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Расово 2020 (Расово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Рациария (Арчар) "А" ОГ Видин
РД Спорт (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Реал (Божурово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Реал (Мъдрец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Реал (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Релакс (Овен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ремзавод (Шумен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Републиканец (Енево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Републиканец (Лисец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ресен 23 (Ресен) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа 2
Респект (Хасково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Риал (Ковачевци) Клубове, без активен мъжки отбор
Рила (Белица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Рилец (Говедарци) "А" ОГ София
Рилец (Ресилово) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Рилски орли (Бистрица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Рилски спортист 2011 (Самоков) Югозападна Трета лига
Рилци (кв.Рилци, Добрич) Североизточна Трета лига
Рилци 2006 (Рилци) "А" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Родопа (Рибново) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Родопа 1927 (Смолян) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Родопа 2018 (Смолян) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Родопа Смолян (Смолян) Югоизточна Трета лига
Родопи (Дебръщица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Родопи (Сатовча) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Родопи 1934 (Момчилград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Родопи 2012 (Червен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Родопски сокол (Кърджали) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Розова долина (Казанлък) Югоизточна Трета лига
Рома (Тополчане) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Рома 2014 (Тервел) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ропотамо (Приморско) "А" ОГ Бургас
Росица (Поликраище) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа 2
Росица (Стоките) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Рудановски 1922 (Константин) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Рудник "Александър Миленов" (Перник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) "А" ОГ Перник - подгрупа А1
Руен (Богослов) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Ружинци (Ружинци) "А" ОГ Видин
Румъния Национални отбори
Русия Национални отбори
Русокастро Златна крепост (Русокастро) "А" ОГ Бургас
Садово (Садово, обл.Пловдив) "А" ОГ Пловдив
Садово 2023 (Садово, обл.Благоевград) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Сакарски спортист 04 (Тополовград) "А" ОГ Хасково
Самуил 2006 (Самуилово) "А" ОГ Сливен
Сан Марино Национални отбори
Сантос (Долно Белотинци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сантяго Бернабеу (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сарата (Долни Раковец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сарая (Сарая) "А" ОГ Пазарджик
Саудитска Арабия Национални отбори
Саяна (Хасково) Югоизточна Трета лига
Сб.отбор на Асоциацията на българските футболисти Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сборен отбор (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Свети Влас (Свети Влас) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Свети Влас 08 (Свети Влас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Свети Никола (Бургас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Свети Никола (Черноморец) "Б" ОГ Бургас - централна подгрупа
Светкавица (Баните) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Светкавица (Градежница) "А" ОГ Ловеч
Светкавица (Гюльовца) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Светкавица (Кралево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Светкавица (Манолско Конаре) "Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
Светкавица (Медовене) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Светкавица (Митино) "А" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Светкавица (Михалци) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
Светкавица (Синитово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Светкавица 1922 (Търговище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Светкавица 2020 (Поройно) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Светкавица Търговище (Търговище) Североизточна Трета лига
Светлина (Черковна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Световрачене (Световрачене) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Светослав (Лепица) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Свиленград 1921 (Свиленград) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Свобода (Милковица) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Свобода 2011 (Пещера) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Своге (Своге) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Свраките (Гълъбник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Северна Ирландия Национални отбори
Северна Македония Национални отбори
Севлиево (Севлиево) Северозападна Трета лига
Севлиево лейдис (Севлиево) Клубове, развиващи женски футбол
Сейдол (Сейдол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Секирово (кв.Секирово, Раковски) Югоизточна Трета лига
Селяк (Стубел) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Септември (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Септември (Градец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Септември (Краводер) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Септември (Медковец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Септември (Плевен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Септември (Симитли) Югозападна Трета лига
Септември (София) Първа професионална лига
Септември (Ямбол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Септември 2005 (Жабокрът) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Септември 2009 (Лехчево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Септември 98 (Гложене) "А" ОГ Враца
Септември 98 (Тервел) Североизточна Трета лига
Септемврийска победа (Божурище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сердика (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Сибир (Кюстендил) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Силистра 2009 (Силистра) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Син стрел (Крапчене) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сини вир 2022 (Цонево) "Б" ОГ Варна
Сините извори (Горна Гращица) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Сините камъни 2022 (Сливен) "А" ОГ Сливен
Сините орли (Своге) "А" ОГ София
Синя вода (Синя вода) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сирия Национални отбори
Ситомир (Никопол) "А" ОГ Плевен
СК Марица (Пловдив) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Скала (гара Бов) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Скала (Зверино) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Скала (Камен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Скала 2015 (Оселна) "А" ОГ Враца
Скалите (Русе) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Скобелево (Сливен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Скравена (Скравена) "А" ОГ София
Скрита сила (Мъдрево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Скът (Алтимир) "Б" ОГ Враца
Слава (Севар) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Славилов (Търговище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Славия (Асеновци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Славия (Граница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Славия (Новачене) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Славия (Ново село) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Славия (Пловдив) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Славия 1913 (София) Първа професионална лига
Славия 1947 (Хаджиево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Славия 2023 (Яхиново) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Слащен 2007 (Слащен) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Сливен 2000 (Сливен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сливнишки герой (Сливница) Югозападна Трета лига
Словакия Национални отбори
Словения Национални отбори
Смирненски (Смирненски) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Смолян 2000 (Смолян) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Смоляновци (Смоляновци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Смядово (Смядово) "А" ОГ Шумен - централна подгрупа
Смядово 2018 (Смядово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Созопол (Созопол) Югоизточна Трета лига
Сокол (Буково) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Сокол (Каравелово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сокол (кв.Бенковски, София) "Б" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Сокол (Крислово) "Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
Сокол (Марково) Неизвестно
Сокол (Негован) "А" ОГ София (столица)
Сокол (Порой) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сокол (Пъдарско) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Сокол (Трескавец) "A" ОГ Търговище
Сокол 2007 (Червена вода) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сокол 2008 (Зърнево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сокол 2008 (Ябълчево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сокол 2009 (Еленино) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сокол 2012 (Соколово) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сокол 2015 (Самораново) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
СОУ "Климент Охридски" (Ракитово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
София 2010 (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
София лейдис 2021 (София) Клубове, развиващи женски футбол
София спорт (София) "А" ОГ София (столица)
Софияспорт 2020 (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Спарта (Бургас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спарта (Самоводене) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спарта (София) "Б" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Спартак (Божурица) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
Спартак (Болярци) "А" ОГ Пловдив
Спартак (Бошуля) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак (Бяла) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак (Долно Дряново) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Спартак (Зърнево) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Спартак (Калугерово) "А" ОГ Пазарджик
Спартак (Плевен) Втора професионална лига
Спартак (Първенец, Пд) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Спартак (Самоков) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак (Склаве) "А" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Спартак (Сливен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак (Триводици) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак (Търнава) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак (Угърчин) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак (Щърково) "Б" ОГ Пазарджик
Спартак 1918 (Варна) Първа професионална лига
Спартак 1924 (Койнаре) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Спартак 1933 (Подгумер) "Б" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Спартак 1947 (Пловдив) Югоизточна Трета лига
Спартак 1971 (Ново село) "Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
Спартак 2000 (Бъзън) "А" ОГ Русе - източна подгрупа
Спартак 2001 (Пирдоп) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак 2012 (Избеглии) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Спартак 2012 (Славеево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак 2014 (Хотанца) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак 2015 (София) "Б" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Спартак 2021 (Пещера) "А" ОГ Пазарджик
Спартак 22 (Муселиево) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Спартак 76 (Плевен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак София (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спорт за всички (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Спортика (Благоевград) Клубове, развиващи женски футбол
Спортинг (Бенковски) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортион (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортист (Баниска) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортист (Бата) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортист (Бели извор) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортист (Благово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортист (Върбовка) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортист (Добрич) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортист (Драгичево) "А" ОГ Перник - подгрупа А2
Спортист (Кайнарджа) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Спортист (Книжовник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортист (Ковачевец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортист (Козаревец) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Спортист (Михалич) "Б" ОГ Варна
Спортист (Нови хан) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортист (Падеш) "А" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Спортист (Петко Славейков) "А" ОГ Габрово
Спортист (Пороище) "А" ОГ Разград
Спортист (Преславци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортист (Роза) "А" ОГ Ямбол
Спортист (Слокощица) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Спортист (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортист (Стефаново) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Спортист (Троица) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Спортист 13 (София) "Б" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Спортист 1948 (Голям чардак) "А" ОГ Пловдив
Спортист 2006 (Драговищица) "А" ОГ София
Спортист 2009 (Своге) Втора професионална лига
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортист 2011 (Генерал Тошево) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Спортист 2022 (Струма) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Спринт (Белоградец) "Б" ОГ Варна
Средец 2016 (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Средец Опан (Стара Загора) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Средногорец (Брезово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Средногорец (Стара Загора) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Средногорец 2016 (Златица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стамболово (Стамболово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стан (Стан) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стандарт (Шивачево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стара Загора (Стара Загора) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стара сила (Старо селище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Старосел (Старосел) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Старско (Хасково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Старчево 2010 (Старчево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стефан Караджа (Окоп) "Б" ОГ Ямбол
Стефаново (Стефаново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стоби (Стоб) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стоево 2018 (Стоево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Столипиново (Пловдив) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сторгозия (Плевен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стражица 2012 (Стражица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стралджа 2015 (Стралджа) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Странджа 23 (Малко Търново) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Странджа Агрокорн 2022 (Средец) "А" ОГ Бургас
Странджанец (Царево) "А" ОГ Бургас
Стрела (Галатин) "Б" ОГ Враца
Стрела (Доброславци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стрела (Дъбник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стрела (Обединение) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стрела (Ореш) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
Стрела (Петрич) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Стрела (Тодорово) "А" ОГ Разград
Стрела 2003 (Вълкосел) "А" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Стрела 2004 (Орляк) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стрела 2006 (Шумата) "А" ОГ Габрово
Стрела 2020 (Присад) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стрелец (Стрелча) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Строител (Кунино) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Струма (Кралев дол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Струма (Нови чифлик) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Струма 1948 (Марикостиново) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Струма 2005 (Струмяни) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Струма 2017 (Невестино) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Струмска слава (Търновлаг) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Струмска слава (Шишковци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Струмска слава 1927 (Радомир) Втора професионална лига
Струмски сокол (Калище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стряма 2001 (Стряма) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Студена (Студена) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Суворово (Суворово) "А" ОГ Варна
Суворово 1920 (Суворово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сунгурларска долина (Сунгурларе) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Супер стар (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Супер старс (Пловдив) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
СФК Аполония (Созопол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
СФК Малеш Микрево (Микрево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
СФК Раковски (Раковски) "А" ОГ Пловдив
СФК Светкавица 2014 (Търговище) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
СФК Спартак 1947 (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Съединение (Съединение) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Съкровището на Кралево (Кралево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сърбия Национални отбори
Таджикистан Национални отбори
Талант (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Танзания Национални отбори
Тетевен (Тетевен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тигрите (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Тимок (Брегово) "А" ОГ Видин
Титан (Лесново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тича (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тича 1948 (Долни чифлик) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ТКЗС "V-ти конгрес" (Петрич) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ТКЗС "Манчо Генов" (Гита) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Том и Джери (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Топлика (Минерални бани) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Топлика 77 (Минерални бани) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тополи 2010 (Тополи) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тополите (Тополи) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тополите 2005 (Тополчане) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тополово (Тополово) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Топчийско (Топчийско) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Торнадо 2019 (Безден) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Торпедо (Косово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Торпедо (Стара Загора) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Торпедо 2004 (Борован) "Б" ОГ Враца
Тошев (Правенци) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
ТПК "Прогрес" (Търговище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тракиец (Говедаре) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тракиец (Исперихово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тракиец (Катуница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тракиец (Кукорево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тракиец 2001 (Калековец) "Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
Тракиец 2005 (Главиница) "А" ОГ Пазарджик
Траките 2007 (Скутаре) "Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
Тракия (Нови извор) "А" ОГ Пловдив
Тракия (Пазарджик) "А" ОГ Пазарджик
Тракия 06 (Стамболийски) "А" ОГ Пловдив
Тракия 1931 (Стамболийски) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тракия 2004 (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Тракия 2012 (Бяла река) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тракия 2017 (Звъничево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тракия 94 (Царимир) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Тракторостроител (Карлово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Трансмариска 2013 (Тутракан) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Трапище (Трапище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Труд (Труд) "А" ОГ Пловдив
Тръстеник (Тръстеник) "А" ОГ Плевен
Тръстиково (Тръстиково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Трявна 1922 (Трявна) "А" ОГ Габрово
Тузлушка слава 2011 (Антоново) "A" ОГ Търговище
Тунджа (Веселиново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тунджа (Павел баня) "А" ОГ Стара Загора
Тунджа (Срем) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тунджа 1915 (Ямбол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тунджа 2006 (Тенево) "А" ОГ Ямбол
Тунджа 2007 (Желю войвода) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тунджа 2009 (Мечкарево) "А" ОГ Сливен
Тунджа 2010 (Копринка) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тунджа спорт (Елхово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Туркменистан Национални отбори
Турция Национални отбори
Удар (Бяла черква) "А" ОГ Велико Търново
Удар 99 (Петко Каравелово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ударник (Иречеково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Уелс Национални отбори
Узбекистан Национални отбори
Украйна Национални отбори
Улпия (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Ултраспорт академия (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Унгария Национални отбори
Ураган (Белинци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ураган (Бъзовец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ураган (Владимир) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ураган (Гецово) "А" ОГ Разград
Ураган (Манастирци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ураган (Михнево) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Ураган (Патреш) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ураган 1970 (Горно Драглище) "А" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Ураган 33 (Софрониево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Урвич (Панчарево) "Б" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Урвич 1960 (Долни Пасарел) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Урожай (Гърчиново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Урожай (Пиргово) "А" ОГ Русе - източна подгрупа
Урожай (Стрелци) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Урума (Хасково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Устина (Устина) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Устрем (Белодол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Устрем (Дропла) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Устрем (Караманите) "А" ОГ Варна
Устрем (Масларево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Устрем (Раковски) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Устрем (Трем) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Устрем (Тънково) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Устрем 2010 (Крета) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Устрем 2020 (Пет могили) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Устрем Д (Дончево) Североизточна Трета лига
УФК Ботев (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
УФК Васил Левски (Пловдив) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ФА Карлово (Карлово) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Факел 1935 (Гроздьово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Фарьорски острови Национални отбори
Феникс (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Феникси (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Фердо (Тръстеник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ферион (Кубратово) "А" ОГ София (столица)
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Филип Тотю 2018 (Две могили) "А" ОГ Русе - западна подгрупа
Финландия Национални отбори
ФК 2023 Бяла река (Градина, обл.Пловдив) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
ФК Арда 1924 (Кърджали) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
ФК Арда 999 (Кърджали) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ФК Берое (Стара Загора) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ФК Ботев (Кобиляк) "А" ОГ Монтана
ФК Ботев (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
ФК Вихър 1965 (Златоград) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
ФК Върбица (Бенковски) "А" ОГ Хасково
ФК Калиакра 1 (Каварна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ФК Костинброд (Костинброд) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ФК Кърджали (Кърджали) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
ФК Локомотив 1925 (Септември) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
ФК Марек 1919 (Дупница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ФК Несебър (Несебър) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ФК Рилски спортист (Самоков) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ФК Рудозем (Рудозем) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) "Б" ОГ Бургас - централна подгрупа
ФК Свиленград (Свиленград) Югоизточна Трета лига
ФК Септември 57 (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
ФК Сливен (Сливен) Неизвестно
ФК Спартак (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ФК Спартак 1919 (Плевен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ФК Спортист (Генерал Тошево) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа
ФК Спортист 1959 (Падеш) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
ФК Тича (Варна) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
ФК Тополи (Тополи) "Б" ОГ Варна
ФК Троян (Троян) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
ФК Туховища (Туховища) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
ФК Харманли (Харманли) "А" ОГ Хасково
ФК Хасково (Хасково) "А" ОГ Хасково
ФК Хасково 1922 (Хасково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ФК Хасково 1924 (Хасково) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
ФК Хасково 1957 (Хасково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ФК Хасково 2022 (Хасково) "А" ОГ Хасково
ФК ЦСКА 1948 (София) Първа професионална лига
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) Югоизточна Трета лига
ФКФА Сопот (Сопот) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Фортуна (Плевен) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Фортуна София (Железница) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Франция Национални отбори
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) Втора професионална лига
Футбол клуб 13 (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Футболна академия Герман (Герман) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
ФШ Руен юнайтед 2019 (Руен) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Хаджи Димитър (Самуилово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Хаджи Димитър (Сливен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Хайдут 2014 (Ерден) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Хан Кардам (Кардам) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Хан Крум (Шумен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Харманли 04 (Харманли) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Хеброс 1921 (Харманли) "А" ОГ Хасково
Хебър 1918 (Пазарджик) Първа професионална лига
Хебър 2011 (Пазарджик) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Химик (Димитровград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Химик (Стара Загора) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Хисаря (Хисаря) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Хитрино (Хитрино) "А" ОГ Шумен
Хлапетата (Благоевград) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Холандия Национални отбори
Хонконг Национални отбори
Хранинвест (Стара Загора) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Христо Ботев (Генерал Инзово) "А" ОГ Ямбол
Христо Ботев (Чешнегирово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Христо Ботев 1946 (Стожер) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Христо Кърпачев (Слатина) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Хърватия Национални отбори
Царацово 2020 (Царацово) "А" ОГ Пловдив
Царичино (Царичино) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Царско село 2015 (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ЦеСеKа (Лесичери) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ЦСКА (София) Първа професионална лига
Чавдар (Етрополе) Неизвестно
Чавдар (Ковачите) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Чавдар (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Чавдар (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Чавдар (Троян) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Чавдар 1920 (Бръшляница) "А" ОГ Плевен
Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) "А" ОГ Шумен - централна подгрупа
Чавдар 2011 (Садовец) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) "Б" ОГ Враца
Чайка Конуш 2000 (Конуш) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Чарган (Чарган) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Чардафон (Габрово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Чардафон 1919 (Габрово) "А" ОГ Габрово
Челник (Реселец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Челси (Брестовене) "А" ОГ Разград
Челси (Вързулица) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
Чепеларе (Чепеларе) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Чепинец (Велинград) "А" ОГ Пазарджик
Чепинци (Чепинци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Червена звезда (Дулово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Червена звезда (Каменец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Червена звезда 1945 (Глава) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Червена звезда 2021 (Червен брег) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Червена звезда 2022 (Дренци) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Червени войводи (Сливен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Червено знаме (Кочан) "А" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Червено знаме (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Черна гора Национални отбори
Черно море (Варна) Първа професионална лига
Черно море (Топола) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Черно море 2019 (кв.Черно море, Бургас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Черно море-Рудник (кв.Рудник, Бургас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Черногорец 1946 (Ноевци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Чернозем (Черноземен) "А" ОГ Пловдив
Чернолик (Чернолик) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Черноломец (Горско Абланово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Черноломец (Острица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Черноломец 1919 (Попово) Североизточна Трета лига
Черноломец 2017 (Попово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Черноморец (Балчик) Североизточна Трета лига
Черноморец (Несебър) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Черноморец (Поморие) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Черноморец 1919 (Бургас) Югоизточна Трета лига
Черноморец 1946 (Чернево) "А" ОГ Варна
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) "А" ОГ Варна
Черноморец Бургас (Бургас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Черноморски спортист 2022 (Обзор) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Черноризец Храбър (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Чехия Национални отбори
Чико Бунара (Бяга) "А" ОГ Пазарджик
Чиракман (Селце) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Чирпан 1929 (Чирпан) "А" ОГ Стара Загора
Чорни (Брезник) "А" ОГ Перник - подгрупа А1
Чудомир (Чудомир) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Чумерна (Елена) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Шабла (Шабла) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Шампион (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Шампион (Ямбол) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Шампиони 2014 (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Швейцария Национални отбори
Швеция Национални отбори
Шемшево (Шемшево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Шерба (Гроздьово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Шипка (Драгор) "Б" ОГ Пазарджик
Шипка (Стара Загора) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Шипка 1955 (Мало Конаре) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Шипка 2015 (Асеновград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Шипка 2018 (Асеновград) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Шипка старс 2015 (Асеновград) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Шипченски сокол (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Шотландия Национални отбори
Шумен 1929 (Шумен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Шурданица 2023 (Георги Дамяново) "А" ОГ Монтана
Щурче (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Ювентус 95 (Малчика) Северозападна Трета лига
Юделник (Юделник) "А" ОГ Русе - източна подгрупа
Юнайтед (Пловдив) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Юнак (Ардино) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Юнак (Варна) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Юнак (Ивайло) "А" ОГ Пазарджик
Юнак (Мерданя) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Юнак (Ряхово) "А" ОГ Русе - източна подгрупа
Юнак (Юнаците) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Юнак 2006 (Кормянско) "А" ОГ Габрово
Юнак 2015 (Баня) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Ябълково (Ябълково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Яворница (Яворница) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Яворов 1929 (Чирпан) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Якоруда 2007 (Якоруда) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ямбол 2004 (Ямбол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Янково (Янково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Янтра (Долна Студена) "А" ОГ Русе - западна подгрупа
Янтра (Драганово) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа 2
Янтра (Полски Тръмбеш) Северозападна Трета лига
Янтра (Ценово) "А" ОГ Русе - западна подгрупа
Янтра 2019 (Габрово) Втора професионална лига
Янтра Габрово (Габрово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Япония Национални отбори
Ясен (Ясеновец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ясен 2007 (Ясенково) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Ясен 2011 (Ясен) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Ястреб (Страцин) "Б" ОГ Бургас - централна подгрупа
Ятак Бучино (Големо Бучино) Клубове, които понастоящем не развиват дейност