Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Бенковски (Троян)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Луковит)

Ботев (Момина клисура)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър (Войводиново)

Вихър (Войсил)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Волов (Шумен)

Върба 1917 (Радомир)

Германея (Сапарева баня)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Левски (Егълница)

Левски 2007 (Левски)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Милин камък (Баница)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Планинец (Батошево)

Ракета (Търговище)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Септември 2005 (Жабокрът)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тракия 06 (Стамболийски)

Тунджа 2006 (Ягода)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Янтра (Полски Тръмбеш)

Янтра Габрово (Габрово)

Нурсан (Люляково)

BGSupporters форум

Нурсан (Люляково)

"Б" ОФГ Бургас - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2014 17:00 1 кръг Г Барселона (Просеник) 3:2
28.09.2014 17:00 2 кръг Д Липа (Череша) 0:3
04.10.2014 16:00 3 кръг Г Люляк (Люляково) 3:6
12.10.2014 16:00 4 кръг Д Кликач (Кликач) 2:2
19.10.2014 16:00 5 кръг Г Съединение (Съединение) 2:2
26.10.2014 14:30 6 кръг Д Сокол 2008 (Ябълчево) 3:0
02.11.2014 14:30 7 кръг Г Балкан 2009 (Добра поляна) 1:2
09.11.2014 14:30 8 кръг Г Гълъбец (Гълъбец) анл.
16.11.2014 14:30 9 кръг Д Манолич (Манолич) 4:6
22.03.2015 15:30 10 кръг Д Барселона (Просеник) 0:2
29.03.2015 15:30 11 кръг Г Липа (Череша) 0:1
05.04.2015 17:00 12 кръг Д Люляк (Люляково) 0:5
11.04.2015 17:00 13 кръг Г Кликач (Кликач) 2:1
19.04.2015 17:00 14 кръг Д Съединение (Съединение) 0:0
25.04.2015 17:00 15 кръг Г Сокол 2008 (Ябълчево) 3:2
03.05.2015 18:00 16 кръг Д Балкан 2009 (Добра поляна) 4:1
- 17 кръг
почива
17.05.2015 18:00 18 кръг Г Манолич (Манолич) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Сокол 2008 (Ябълчево) 16 8 1 7 42:34 25
6 Съединение (Съединение) 16 5 6 5 27:34 21
7 Нурсан (Люляково) 16 5 3 8 27:38 18
8 Барселона (Просеник) 16 1 0 15 20:84 3
9 Кликач (Кликач) 16 4 3 9 38:44 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници