Сакарски спортист 04 (Тополовград)

BGSupporters форум

Сакарски спортист 04 (Тополовград)

"А" ОФГ Хасково
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 17:00 1 кръг Г Тунджа (Срем) 3:1
11.09.2016 17:00 2 кръг Д Топлика (Минерални бани) 3:0
18.09.2016 16:30 3 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 0:2
25.09.2016 16:30 4 кръг Д Възход (Радиево) 7:1
02.10.2016 15:30 5 кръг Г Стамболово (Стамболово) 1:1
09.10.2016 15:30 6 кръг Д Хасково (Хасково) 2:1
16.10.2016 15:30 7 кръг Г Топлика 77 (Минерални бани) 0:3
23.10.2016 15:00 8 кръг Г Асти АБ (Хасково) 1:0
30.10.2016 15:00 9 кръг Д Аида (Караманци) 6:1
12.11.2016 10:30 10 кръг Г Герганин извор (Бисер) 0:4
19.11.2016 14:30 11 кръг Д Свиленград 1921 II (Свиленград) 1:1
26.11.2016 14:30 12 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 0:3
03.12.2016 14:30 13 кръг Д Извор АМ (Горски извор) 3:0
04.03.2017 15:00 14 кръг Д Тунджа (Срем) 2:1
12.03.2017 15:00 15 кръг Г Топлика (Минерални бани) 1:0
19.03.2017 15:30 16 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 2:0
25.03.2017 15:30 17 кръг Г Възход (Радиево) 3:0
02.04.2017 16:30 18 кръг Д Стамболово (Стамболово) 4:1
09.04.2017 16:30 19 кръг Г Хасково (Хасково) 2:2
15.04.2017 16:30 20 кръг Д Топлика 77 (Минерални бани) 3:0
23.04.2017 17:00 21 кръг Д Асти АБ (Хасково) 3:0
29.04.2017 17:00 22 кръг Г Аида (Караманци) 1:1
08.05.2017 18:00 23 кръг Д Герганин извор (Бисер) 2:0
13.05.2017 18:00 24 кръг Г Свиленград 1921 II (Свиленград) 2:6
21.05.2017 18:00 25 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 2:3
27.05.2017 18:00 26 кръг Г Извор АМ (Горски извор) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Хеброс 1921 (Харманли) 26 22 1 3 79:25 67
2 Свиленград 1921 II (Свиленград) 26 19 4 3 59:25 61
3 Сакарски спортист 04 (Тополовград) 26 15 4 7 54:35 49
4 Герганин извор (Бисер) 26 14 5 7 49:27 47
5 Топлика (Минерални бани) 26 13 5 8 46:35 44

Сакарски спортист 04 (Тополовград)

Деца: Хасково - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 11:30 1 кръг Г Хасково (Хасково) 0:3
22.09.2016 10:00 2 кръг Д Любимец (Любимец) 3:0
24.09.2016 11:30 3 кръг Г Свиленград (Свиленград) 1:4
01.10.2016 11:30 4 кръг Г Евророма (Свиленград) 0:10
09.10.2016 11:00 5 кръг Д Асти АБ (Хасково) 0:3
15.10.2016 10:30 6 кръг Г Харманли 04 (Харманли) 2:4
22.10.2016 10:00 7 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 0:3
29.10.2016 11:00 8 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:3
05.11.2016 10:30 9 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 0:3
11.03.2017 11:00 10 кръг Д Хасково (Хасково) 3:0
18.03.2017 10:00 11 кръг Г Любимец (Любимец) 0:3
25.03.2017 10:30 12 кръг Д Свиленград (Свиленград) 2:4
01.04.2017 10:00 13 кръг Д Евророма (Свиленград) 3:0
08.04.2017 10:30 14 кръг Г Асти АБ (Хасково) 0:3
22.04.2017 10:00 15 кръг Д Харманли 04 (Харманли) 0:3
29.04.2017 11:30 16 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:3
06.05.2017 10:00 17 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:6
13.05.2017 11:30 18 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Харманли 04 (Харманли) 18 7 1 10 30:39 22
7 Евророма (Свиленград) 18 5 1 12 30:40 16
8 Свиленград (Свиленград) 18 4 1 13 20:56 13
9 Любимец (Любимец) 18 3 3 12 28:52 12
10 Сакарски спортист 04 (Тополовград) 18 3 0 15 14:58 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ХС 3 място
2015/2016 А ОФГ ХС 6 място
2014/2015 А ОФГ ХС 8 място
2012/2013 А ОФГ ХС 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници