Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Арда 1 (Кърджали)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Вива (София)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Малеш (Микрево)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Огражденец (Кърналово)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Палас (Рудозем)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопа 2018 (Смолян)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

Спортинг (Бенковски)

BGSupporters форум

Спортинг (Бенковски)

"Б" ОФГ Пловдив - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2014 17:00 1 кръг Г Въча (Кадиево) 3:0
13.09.2014 17:00 2 кръг Г Спартак (Ново село) 1:3
21.09.2014 14:30 3 кръг Д Белащица (Белащица) 3:9
28.09.2014 17:00 4 кръг Г Брестовица (Брестовица) 2:5
04.10.2014 13:30 5 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:4
12.10.2014 16:00 6 кръг Г Лидер (Ягодово) 1:5
19.10.2014 13:30 7 кръг Д Олимпия (Оризари) 3:2
26.10.2014 14:30 8 кръг Г Победа (Царацово) анл.
02.11.2014 14:30 9 кръг Д Марица II (Пловдив) 1:2
08.11.2014 14:30 10 кръг Г Марица (Цалапица) 0:4
10.12.2014 11 кръг Д Марица (Радиново) 0:3
23.11.2014 14:30 12 кръг Г Вихър (Войсил) 2:11
30.11.2014 14:30 13 кръг Д Бенковски (Куртово Конаре) 5:6
15.04.2015 17:30 14 кръг Д Въча (Кадиево) 3:0
22.04.2015 18:00 15 кръг Д Спартак (Ново село) 1:3
22.03.2015 13:30 16 кръг Г Белащица (Белащица) 2:4
29.03.2015 15:00 17 кръг Д Брестовица (Брестовица) 1:8
05.04.2015 17:00 18 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:3
11.04.2015 14:00 19 кръг Д Лидер (Ягодово) 2:9
19.04.2015 17:00 20 кръг Г Олимпия (Оризари) 3:0
- 21 кръг
почива
25.04.2015 17:00 22 кръг Г Марица II (Пловдив) 1:3
10.05.2015 17:00 23 кръг Д Марица (Цалапица) 2:3
17.05.2015 18:00 24 кръг Г Марица (Радиново) 3:0
24.05.2015 18:00 25 кръг Д Вихър (Войсил) 0:3
30.05.2015 18:00 26 кръг Г Бенковски (Куртово Конаре) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Белащица (Белащица) 24 9 3 12 51:50 30
10 Марица (Радиново) 24 7 1 16 38:61 22
11 Спортинг (Бенковски) 24 6 0 18 42:90 18
12 Олимпия (Оризари) 24 3 0 21 27:125 9
13 Въча (Кадиево) 24 0 2 22 23:89 2

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Б ОФГ ПД 13 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 9 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 7 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 9 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 11 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 16 място

Интернет страници