Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Академия Ботев (Враца)

Арда 1 (Кърджали)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Вива (София)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Искър 1923 (Роман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Малеш (Микрево)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Огражденец (Кърналово)

Околчица (Моравица)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Палас (Рудозем)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопа 2018 (Смолян)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

Спортист (Ковачевец)

BGSupporters форум

Спортист (Ковачевец)

"A" ОГ Търговище
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 17:00 1 кръг Д Ракета (Търговище) 5:0
18.09.2016 17:00 2 кръг Д Агроелит 1 (Макариополско) 5:0
05.11.2016 16:00 3 кръг Г Вихър 1931 (Дългач) 6:0
01.10.2016 16:00 4 кръг Д Буховци 2016 (Буховци) 12:0
09.10.2016 16:00 5 кръг Г Герлово 2016 (Обител) 3:0
16.10.2016 16:00 6 кръг Д Тузлушка слава (Антоново) 8:0
23.10.2016 16:00 7 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 3:1
30.10.2016 15:00 8 кръг Д Агротрон М (Момино) 2:0
12.11.2016 11:00 9 кръг Г Сокол (Трескавец) 5:1
20.11.2016 15:00 10 кръг Д Камбурово (Камбурово) 6:0
27.11.2016 15:00 11 кръг Г Левски (Омуртаг) 5:1
11.03.2017 15:00 12 кръг Г Ракета (Търговище) 2:1
25.03.2017 15:00 13 кръг Г Агроелит 1 (Макариополско) 3:1
02.04.2017 16:00 14 кръг Д Вихър 1931 (Дългач) 3:0
09.04.2017 16:00 15 кръг Г Буховци 2016 (Буховци) 5:0
15.04.2017 16:00 16 кръг Д Герлово 2016 (Обител) 3:0
17.05.2017 18:00 17 кръг Г Тузлушка слава (Антоново) 6:1
30.04.2017 16:00 18 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 4:1
07.05.2017 17:00 19 кръг Г Агротрон М (Момино) 4:2
13.05.2017 17:00 20 кръг Д Сокол (Трескавец) 3:0
21.05.2017 17:00 21 кръг Г Камбурово (Камбурово) 6:1
28.05.2017 17:00 22 кръг Д Левски (Омуртаг) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спортист (Ковачевец) 22 22 0 0 102:12 66
2 Ракета (Търговище) 22 17 3 2 81:18 54
3 Агротрон М (Момино) 22 17 1 4 62:28 52
4 Черноломец 04 (Попово) 22 12 4 6 63:30 40
5 Левски (Омуртаг) 22 13 1 8 68:30 40
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Търговище / Финал
28.09.2016 17:00 - Д Светкавица Търговище (Търговище) 3:1
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище / 1/2 финали
05.10.2016 17:00 - Д Кубрат 2007 (Кубрат) 4:2
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище / Финал
19.10.2016 19:00 - Д Добруджа (Ситово) 3:1
Североизточна България / Първи кръг
11.12.2016 13:00 - Д ФК Спартак (Варна) 3:0
Североизточна България / Финал
19.03.2017 15:00 - Д Черноморец (Балчик) 1:7

Спортист (Ковачевец)

ДПГ13: Търговище - Областна група (Футбол 11) - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.10.2016 13:30 1 кръг Д Урожай (Гърчиново) 4:2
22.10.2016 12:20 2 кръг Д Любляна (Люблен) 3:1
29.10.2016 13:30 3 кръг Д Хан Кардам (Кардам) 5:3
08.04.2017 13:30 4 кръг Г Урожай (Гърчиново) 2:0
22.04.2017 12:20 5 кръг Г Любляна (Люблен) 2:2
29.04.2017 13:30 6 кръг Г Хан Кардам (Кардам) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спортист (Ковачевец) 12 9 3 0 36:15 30
2 Любляна (Люблен) 12 4 6 2 24:20 18
3 Урожай (Гърчиново) 12 3 3 6 18:26 12
4 Хан Кардам (Кардам) 12 0 4 8 16:33 4

Клубна емблема

Спортист (Ковачевец)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ТЩ 2 място
2017/2018 А ОФГ ТЩ 1 място
2016/2017 А ОФГ ТЩ 1 място
2015/2016 А ОФГ ТЩ 7 място
2014/2015 - -

Интернет страници

 » няма интернет страници