Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Академия Ботев (Враца)

Арда 1 (Кърджали)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Вива (София)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Искър 1923 (Роман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Малеш (Микрево)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Огражденец (Кърналово)

Околчица (Моравица)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Палас (Рудозем)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопа 2018 (Смолян)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

Вихър 1931 (Дългач)

BGSupporters форум

Вихър 1931 (Дългач)

"A" ОФГ Търговище
Дата Фаза Противник Рез.
24.10.2015 12:00 1 кръг Г Светкавица 1922 (Търговище) 2:7
19.09.2015 16:00 2 кръг Д Тузлушка слава (Антоново) 6:1
22.09.2015 16:00 3 кръг Г Искра (Голямо градище) 0:8
27.09.2015 16:00 4 кръг Д Спортист (Ковачевец) 6:4
03.10.2015 15:00 5 кръг Г Агротрон-М (Момино) 3:5
11.10.2015 15:00 6 кръг Д Агроелит (Макариополско) 1:1
17.10.2015 15:00 7 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 1:6
21.10.2015 15:30 8 кръг Д Камбурово (Камбурово) 1:3
21.11.2015 14:00 9 кръг Г Левски (Омуртаг) 0:7
28.11.2015 14:00 10 кръг Д Сокол (Трескавец) 3:0
14.11.2015 14:00 11 кръг Г Боровец (Търговище) 1:4
13.03.2016 15:00 12 кръг Д Светкавица 1922 (Търговище) 0:8
19.03.2016 15:00 13 кръг Г Тузлушка слава (Антоново) 1:1
26.03.2016 15:00 14 кръг Д Искра (Голямо градище) 3:0
02.04.2016 16:00 15 кръг Г Спортист (Ковачевец) 0:3
10.04.2016 16:00 16 кръг Д Агротрон-М (Момино) 1:0
17.04.2016 16:00 17 кръг Г Агроелит (Макариополско) 6:2
24.04.2016 16:00 18 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 3:0
29.04.2016 16:00 19 кръг Г Камбурово (Камбурово) 3:4
08.05.2016 17:00 20 кръг Д Левски (Омуртаг) 2:5
14.05.2016 17:00 21 кръг Г Сокол (Трескавец) 3:0
22.05.2016 17:00 22 кръг Д Боровец (Търговище) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Спортист (Ковачевец) 21 10 1 10 42:33 31
8 Тузлушка слава (Антоново) 21 8 5 8 45:40 29
9 Вихър 1931 (Дългач) 22 8 3 11 48:71 27
10 Агроелит (Макариополско) 22 4 2 16 29:82 14
11 Сокол (Трескавец) 22 2 1 19 15:71 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ТЩ 6 място
2017/2018 А ОФГ ТЩ 9 място
2016/2017 А ОФГ ТЩ 9 място
2015/2016 А ОФГ ТЩ 9 място
2014/2015 - -

Интернет страници

 » няма интернет страници