Вихър 23 (Николово)

BGSupporters форум

Вихър 23 (Николово)

"А" ОГ Монтана
Дата Фаза Противник Рез.
14.12.2019 13:00 1 кръг Д Бойчиновци (Бойчиновци) 7:0
31.08.2019 18:00 2 кръг Г Селяк (Стубел) 6:2
08.09.2019 17:00 3 кръг Д Ботев 1930 (Кобиляк) 7:0
14.09.2019 17:00 4 кръг Г Пъстрина 2012 (Николово) 1:1
30.11.2019 13:00 5 кръг Д Вършец 2012 (Вършец) 7:2
28.09.2019 17:00 6 кръг Г Пъстренец (Долно Белотинци) 3:1
05.10.2019 15:00 7 кръг Д Син стрел (Крапчене) 6:0
07.12.2019 13:00 8 кръг Г Шурданица (Георги Дамяново) 4:0
19.10.2019 16:00 9 кръг Д Миньор Кипровец (Чипровци) 7:0
10.11.2019 14:00 10 кръг Д Хайдут 2014 (Ерден) 16:3
16.11.2019 14:00 11 кръг Г Расово (Расово) 4:0
- 12 кръг Г Бойчиновци (Бойчиновци) -:-
- 13 кръг Д Селяк (Стубел) -:-
- 14 кръг Г Ботев 1930 (Кобиляк) -:-
- 15 кръг Д Пъстрина 2012 (Николово) -:-
- 16 кръг Г Вършец 2012 (Вършец) -:-
- 17 кръг Д Пъстренец (Долно Белотинци) -:-
- 18 кръг Г Син стрел (Крапчене) -:-
- 19 кръг Д Шурданица (Георги Дамяново) -:-
- 20 кръг Г Миньор Кипровец (Чипровци) -:-
- 21 кръг Г Хайдут 2014 (Ерден) -:-
- 22 кръг Д Расово (Расово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вихър 23 (Николово) 11 10 1 0 68:9 31
2 Пъстрина 2012 (Николово) 11 8 2 1 47:12 26
3 Бойчиновци (Бойчиновци) 11 8 0 3 42:21 24
4 Шурданица (Георги Дамяново) 11 7 2 2 35:17 23
5 Миньор Кипровец (Чипровци) 11 5 4 2 31:17 19
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Монтана / Финал
26.09.2019 19:00 - Д Ком (Берковица) 6:2
Северозападна България / Първи кръг
06.11.2019 14:30 - Д Дреновец (Дреновец) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
01.03.2020 - Г Дреновец (Дреновец) -:-

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ МН 1 място
2017/2018 А ОФГ МН 2 място
2016/2017 А ОФГ МН 1 място
2015/2016 А ОФГ МН 1 място
2014/2015 А ОФГ МН 5 място
2012/2013 А ОФГ МН 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ МН 3 място

Интернет страници