Одесос 2014 (Варна)

BGSupporters форум

Одесос 2014 (Варна)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 10:00 1 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
16.09.2018 10:00 2 кръг Г Олимпик (Варна) 1:3
- 3 кръг
почива
23.09.2018 10:00 4 кръг Г Волов (Шумен) 1:4
- 5 кръг
почива
- 6 кръг
почива
01.11.2018 10:00 7 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 2:4
21.10.2018 10:00 8 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
28.10.2018 10:00 9 кръг Д Черно море (Варна) 1:2
04.11.2018 10:00 10 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:3
11.11.2018 11:00 11 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:6
18.11.2018 10:00 12 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
25.11.2018 10:00 13 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:3
10.03.2019 10:00 14 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:2
17.03.2019 10:00 15 кръг Д Олимпик (Варна) 3:2
- 16 кръг
почива
31.03.2019 10:00 17 кръг Д Волов (Шумен) 1:2
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
14.04.2019 10:30 20 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 0:3
21.04.2019 10:00 21 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:4
31.05.2019 16:00 22 кръг Г Черно море (Варна) 0:6
05.05.2019 10:00 23 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:5
10.05.2019 11:00 24 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:5
19.05.2019 10:00 25 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:9
02.06.2019 11:00 26 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Добруджа 1919 (Добрич) 20 7 3 10 29:41 24
8 Олимпик (Варна) 20 7 2 11 23:45 23
9 Светкавица Търговище (Търговище) 20 6 5 9 31:51 23
10 Доростол Силистра (Силистра) 20 5 6 9 18:32 21
11 Одесос 2014 (Варна) 20 1 0 19 13:74 3

Одесос 2014 (Варна)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 11:30 1 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
16.09.2018 11:30 2 кръг Г Олимпик (Варна) 1:3
- 3 кръг
почива
23.09.2018 11:30 4 кръг Г Волов (Шумен) 0:6
30.09.2018 11:30 5 кръг Д Дунав 2010 II (Русе) 1:3
07.10.2018 11:30 6 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 3:2
01.11.2018 11:30 7 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 0:2
21.10.2018 11:30 8 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
28.10.2018 11:30 9 кръг Д Черно море (Варна) 0:1
04.11.2018 11:30 10 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:2
11.11.2018 12:30 11 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:3
18.11.2018 11:30 12 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
25.11.2018 11:30 13 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:3
10.03.2019 11:30 14 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:4
17.03.2019 11:30 15 кръг Д Олимпик (Варна) 0:2
- 16 кръг
почива
31.03.2019 11:30 17 кръг Д Волов (Шумен) 1:2
03.04.2019 11:30 18 кръг Г Дунав 2010 II (Русе) 0:8
07.04.2019 11:30 19 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 0:3
14.04.2019 12:00 20 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 1:2
21.04.2019 11:30 21 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:6
31.05.2019 17:30 22 кръг Г Черно море (Варна) 0:3
05.05.2019 11:30 23 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 3:2
10.05.2019 12:30 24 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:5
19.05.2019 11:30 25 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
02.06.2019 12:30 26 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Шумен 2007 (Шумен) 24 7 4 13 42:56 25
10 Лудогорец 1945 II (Разград) 24 6 4 14 33:77 22
11 Добруджа 1919 (Добрич) 24 5 5 14 23:56 20
12 Олимпик (Варна) 24 4 2 18 21:92 14
13 Одесос 2014 (Варна) 24 2 0 22 15:78 6

Одесос 2014 (Варна)

ДПГ12: Варна - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "С"
23.09.2018 10:40 1 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:5
23.09.2018 14:20 2 кръг Г Атлетик (Провадия) 1:1
07.10.2018 15:30 3 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 0:3
21.10.2018 13:10 4 кръг Г ФК Тича (Варна) 0:3
21.10.2018 14:20 5 кръг Д Варна 2017 (Варна) 0:3
03.11.2018 09:30 6 кръг Г Аврен (Аврен) 7:0
03.11.2018 13:10 7 кръг Д ОФК Варна (Варна) 3:0
18.11.2018 14:20 8 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 4:1
18.11.2018 13:10 9 кръг Г Делфините (Варна) 0:3
31.03.2019 10:30 10 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:4
31.03.2019 13:30 11 кръг Д Атлетик (Провадия) 1:1
05.04.2019 16:30 12 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 8:0
20.04.2019 14:00 13 кръг Д ФК Тича (Варна) 2:1
20.04.2019 15:00 14 кръг Г Варна 2017 (Варна) 6:1
01.05.2019 14:00 15 кръг Д Аврен (Аврен) 9:1
01.05.2019 15:00 16 кръг Г ОФК Варна (Варна) 3:0
01.05.2019 15:00 17 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 0:8
01.05.2019 15:00 18 кръг Д Делфините (Варна) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Делфините (Варна) 18 12 1 5 41:23 37
3 ФК Тича (Варна) 18 10 2 6 41:25 32
4 Одесос 2014 (Варна) 18 9 2 7 49:35 29
5 Варна 2017 (Варна) 18 7 5 6 33:35 26
6 Спартак 1918 II (Варна) 18 8 1 9 42:40 25

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници