Неизвестно

Аксаково 1948 (Аксаково)

Балкан 1965 (Градище)

Балкански (Михайлово)

БАМФ (София)

БГ 7 (София)

Белите орли (Лозница)

Бенковски (гр.Костенец)

Бозвелийско (Бозвелийско)

Бойчинов (Коиловци)

Вихър (Боил)

Войнягово (Войнягово)

Възраждане 2020 (София)

Калиакра 1923 (Каварна)

Лато (Алеково)

Левски (Караманово)

Левски (Кочериново)

Левски (Писарово)

Локомотив (Долно Церовене)

Локомотив 2016 (София)

Лудогорец 1948 (Хърсово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Миньор (Раднево)

Млада гвардия (Розово)

Младост 2015 (София)

Момино (Момино село)

Морава (Морава)

Мъглиж (Мъглиж)

Околчица (Моравица)

Осогово (Багренци)

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Партизан (Босилковци)

Поморие (Поморие)

Пристис (кв.Долапите, Русе)

Раковски (Ивайловград)

Релакс (Овен)

Светкавица (Синитово)

Сокол (Крислово)

Софияспорт 2020 (София)

Спортист (Върбовка)

Стамболово (Стамболово)

Ураган 33 (Софрониево)

ФК Хасково 1957 (Хасково)

Червена звезда (Дулово)

Юнак (Мерданя)

Белите орли (Лозница)

BGSupporters форум

Белите орли (Лозница)

"А" ОГ Разград - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Д Езерче (Езерче) 6:0
17.09.2017 17:00 2 кръг Г Локомотив (Самуил) 3:0
24.09.2017 17:00 3 кръг Д Миньор (Сеново) 2:0
01.10.2017 16:00 4 кръг Г Спортист (Пороище) 3:0
08.10.2017 16:00 5 кръг Д Бели Лом (Дряновец) 4:0
15.10.2017 16:00 6 кръг Г Победа (Богданци) 3:2
22.10.2017 16:00 7 кръг Д Ясен (Ясеновец) 3:0
29.10.2017 14:00 8 кръг Г Ураган (Гецово) 8:0
02.09.2017 17:00 9 кръг Д Вихър (Лозница) 4:2
20.05.2018 18:00 10 кръг Г Езерче (Езерче) 3:0
01.04.2018 16:00 11 кръг Д Локомотив (Самуил) 3:0
08.04.2018 14:00 12 кръг Г Миньор (Сеново) 1:5
15.04.2018 16:00 13 кръг Д Спортист (Пороище) 1:1
22.04.2018 16:00 14 кръг Г Бели Лом (Дряновец) 0:2
29.04.2018 17:00 15 кръг Д Победа (Богданци) 3:2
06.05.2018 18:00 16 кръг Г Ясен (Ясеновец) 3:0
13.05.2018 18:00 17 кръг Д Ураган (Гецово) 9:0
18.03.2018 15:30 18 кръг Г Вихър (Лозница) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Белите орли (Лозница) 18 15 1 2 64:15 46
2 Миньор (Сеново) 18 14 2 2 45:10 44
3 Бели Лом (Дряновец) 18 14 1 3 48:15 43
4 Вихър (Лозница) 18 10 2 6 40:29 32
5 Спортист (Пороище) 18 9 2 7 44:25 29
"А" ОГ Разград - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
26.05.2018 18:00 - Г Стара сила (Старо селище) 2:1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници