Бенковски (гр.Костенец)

BGSupporters форум

Бенковски (гр.Костенец)

"А" ОФГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
18.09.2016 11:00 2 кръг Д Спортист (Нови хан) 2:1
26.11.2016 14:00 3 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:4
01.10.2016 15:30 4 кръг Д Мирково (Мирково) 5:2
08.10.2016 15:30 5 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 3:0
15.10.2016 15:30 6 кръг Д Рилец (Говедарци) 4:0
22.10.2016 15:30 7 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 3:1
29.10.2016 14:30 8 кръг Д Звездец (Горна Малина) 4:0
20.11.2016 14:30 9 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 2:0
- 10 кръг
почива
02.04.2017 16:00 11 кръг Г Спортист (Нови хан) 2:0
08.04.2017 16:00 12 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 2:1
23.04.2017 13:00 13 кръг Г Мирково (Мирково) 1:3
29.04.2017 16:00 14 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 1:0
06.05.2017 11:30 15 кръг Г Рилец (Говедарци) 1:1
13.05.2017 17:00 16 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 0:3
20.05.2017 17:00 17 кръг Г Звездец (Горна Малина) 4:1
27.05.2017 17:00 18 кръг Д Мътивир (Ихтиман) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 16 12 1 3 49:13 37
2 Бенковски (гр.Костенец) 16 12 1 3 40:18 37
3 Рилец (Говедарци) 16 7 4 5 31:29 25
4 Левски 1923 (Елин Пелин) 16 8 0 8 34:37 24
5 Пирдоп (Пирдоп) 16 7 1 8 26:37 22

Бенковски (гр.Костенец)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2016 11:00 1 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 6:7
01.10.2016 11:00 2 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 0:9
08.10.2016 11:00 3 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:3
15.10.2016 11:00 4 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:3
22.10.2016 11:00 5 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 1:6
29.10.2016 11:00 6 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:4
09.04.2017 11:00 7 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 5:3
23.04.2017 11:00 8 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 1:5
30.04.2017 11:00 9 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:2
13.05.2017 11:00 10 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:4
21.05.2017 11:00 11 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 1:4
28.05.2017 11:00 12 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 3:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК Рилски спортист (Самоков) 12 9 1 2 45:13 28
2 Сливнишки герой (Сливница) 12 6 1 5 33:21 19
3 Спортист 2009 (Своге) 12 6 0 6 30:42 18
4 Бенковски (гр.Костенец) 12 2 0 10 26:58 6

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Бенковски"

Стадион "Бенковски",
с електрическо осветление

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СФ 2 място
2015/2016 А ОФГ СФ 2 място
2014/2015 А ОФГ СФ 3 място
2012/2013 А ОФГ СФ 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 8 място
2009/2010 А ОФГ СФ 2 място

Интернет страници