УСК Паисий Хилендарски (Пловдив)

BGSupporters форум

УСК Паисий Хилендарски (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 09:00 1 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 1:1
- 2 кръг
почива
29.09.2019 09:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
01.12.2019 14:00 4 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 1:4
13.10.2019 09:00 5 кръг Д Академик (Пловдив) 3:4
20.10.2019 14:00 6 кръг Г Беломорец (Асеновград) 2:4
08.12.2019 11:00 7 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 0:2
14.12.2019 09:00 8 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:3
15.12.2019 10:00 9 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 2:3
10.11.2019 09:00 10 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 9:0
17.11.2019 12:00 11 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:3
24.11.2019 13:00 12 кръг Г Левски (Паталеница) 0:2
01.12.2019 13:00 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
08.03.2020 09:00 14 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) анл.
15.03.2020 15:00 15 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) анл.
22.03.2020 09:00 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
29.03.2020 13:00 17 кръг Д Чико Бунара (Бяга) анл.
05.04.2020 09:00 18 кръг Г Академик (Пловдив) анл.
12.04.2020 10:00 19 кръг Д Беломорец (Асеновград) анл.
17.04.2020 12:00 20 кръг Г Металик 1938 (Сопот) анл.
26.04.2020 09:00 21 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
03.05.2020 10:00 22 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
10.05.2020 09:00 23 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) анл.
17.05.2020 10:00 24 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
24.05.2020 12:00 25 кръг Д Левски (Паталеница) анл.
31.05.2020 14:00 26 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 ФА Пловдив (Пловдив) 12 5 3 4 24:28 18
10 Чико Бунара (Бяга) 12 5 1 6 22:20 16
11 УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 12 2 1 9 24:31 7
12 Кронос 2016 (Пловдив) 12 2 0 10 13:48 6
13 Лидер Пловдив (Ягодово) - 0 0 0 0:0 0

УСК Паисий Хилендарски (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 11:00 1 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
22.09.2019 09:00 2 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 2:6
29.09.2019 10:00 3 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:4
06.10.2019 09:00 4 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 4:3
13.10.2019 10:00 5 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:1
20.10.2019 14:00 6 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 0:1
01.12.2019 10:00 7 кръг Д Беломорец (Асеновград) 3:4
08.12.2019 13:00 8 кръг Г Шампион (Стара Загора) 5:1
10.11.2019 10:00 9 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 2:2
17.11.2019 13:00 10 кръг Г Бригада (Димитровград) 3:0
24.11.2019 10:00 11 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:4
15.03.2020 14:00 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
22.03.2020 09:00 13 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) анл.
29.03.2020 14:00 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
05.04.2020 09:00 15 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
12.04.2020 14:00 16 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) анл.
17.04.2020 14:00 17 кръг Д ФА Карлово (Карлово) анл.
26.04.2020 13:00 18 кръг Г Беломорец (Асеновград) анл.
03.05.2020 14:00 19 кръг Д Шампион (Стара Загора) анл.
10.05.2020 09:00 20 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) анл.
17.05.2020 13:00 21 кръг Д Бригада (Димитровград) анл.
24.05.2020 10:00 22 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 4 1 6 34:40 13
9 ФА Карлово (Карлово) 11 4 1 6 22:40 13
10 УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 11 4 1 6 26:29 13
11 Пловдив сити (Пловдив) 11 2 3 6 20:35 9
12 Бригада (Димитровград) 11 0 1 10 17:56 1

УСК Паисий Хилендарски (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 14:00 1 кръг Г Беломорец (Асеновград) 4:4
22.09.2019 16:00 2 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 5:2
29.09.2019 16:00 3 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 8:1
06.10.2019 17:00 4 кръг Г Тополово (Тополово) 9:1
13.10.2019 14:00 5 кръг Д Вихър (Белозем) 2:1
20.10.2019 16:00 6 кръг Г Академик (Пловдив) 5:6
01.12.2019 09:00 7 кръг Д Улпия (Пловдив) 2:2
08.12.2019 09:00 8 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 3:2
10.11.2019 15:00 9 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:3
17.11.2019 14:00 10 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 5:4
24.11.2019 16:00 11 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 4:3
15.03.2020 17:00 12 кръг Д Беломорец (Асеновград) анл.
22.03.2020 16:00 13 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) анл.
29.03.2020 19:00 14 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) анл.
05.04.2020 14:00 15 кръг Д Тополово (Тополово) анл.
12.04.2020 16:00 16 кръг Г Вихър (Белозем) анл.
17.04.2020 19:00 17 кръг Д Академик (Пловдив) анл.
26.04.2020 18:00 18 кръг Г Улпия (Пловдив) анл.
03.05.2020 17:00 19 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) анл.
10.05.2020 14:00 20 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
17.05.2020 15:00 21 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) анл.
24.05.2020 14:00 22 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Борислав 2009 (Първомай) 11 9 0 2 59:27 27
2 УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 11 8 2 1 51:29 26
3 Пловдив сити (Пловдив) 11 6 2 3 48:35 20
4 Академик (Пловдив) 11 6 0 5 41:31 18
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 11 6 0 5 36:27 18

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници