Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асеновец 2005 (Асеновград)

Бенковски (Троян)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Буховци 2016 (Буховци)

Велбъжд (Кюстендил)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Германея (Сапарева баня)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Левски (Егълница)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Милин камък (Баница)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Планинец (Батошево)

Ракета (Търговище)

Ресен 2012 (Ресен)

Садово (Садово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Искър (Герман)

BGSupporters форум

Искър (Герман)

"А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Г Въстаник (Войнеговци) 1:2
18.09.2016 17:00 2 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:6
25.09.2016 17:00 3 кръг Г Житен (Житен) 1:2
02.10.2016 16:00 4 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 0:3
09.10.2016 16:00 5 кръг Г Изтребител (Иваняне) 1:4
16.10.2016 16:00 6 кръг Д Локомотив БДЖ (София) 0:1
23.10.2016 16:00 7 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 0:2
30.10.2016 15:00 8 кръг Д Левски (Чепинци) 1:2
04.11.2016 15:00 9 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) анл.
11.11.2016 15:00 10 кръг Д Сокол (Негован) 3:1
20.11.2016 15:00 11 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 0:4
05.03.2017 11:30 12 кръг Д Въстаник (Войнеговци) 1:2
12.03.2017 15:00 13 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:4
19.03.2017 11:30 14 кръг Д Житен (Житен) 0:6
03.05.2017 18:00 15 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 2:3
02.04.2017 13:30 16 кръг Д Изтребител (Иваняне) 3:5
09.04.2017 17:00 17 кръг Г Локомотив БДЖ (София) 1:4
23.04.2017 13:30 18 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 0:2
30.04.2017 17:00 19 кръг Г Левски (Чепинци) 1:3
- 20 кръг
почива
14.05.2017 18:00 21 кръг Г Сокол (Негован) 2:3
21.05.2017 18:00 22 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 1:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Житен (Житен) 20 6 7 7 41:45 25
9 Банкя 2009 (Банкя) 20 5 5 10 33:52 20
10 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 20 3 5 12 23:44 14
11 Искър (Герман) 20 1 0 19 19:66 3
-- Сокол (кв.Бенковски, София) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници