Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Арда 1 (Кърджали)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Вива (София)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Малеш (Микрево)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Огражденец (Кърналово)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Палас (Рудозем)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопа 2018 (Смолян)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

Искра 2009 (Искрец)

BGSupporters форум

Искра 2009 (Искрец)

"А" ОГ София - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 11:30 1 кръг Д Петърч (Петърч) 0:1
17.09.2017 11:30 2 кръг Г Искър 2005 (гара Лакатник) 4:1
24.09.2017 11:30 3 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:1
01.10.2017 11:30 4 кръг Г Зенит (Церово) 0:0
08.10.2017 11:30 5 кръг Д Торнадо (Безден) 3:1
12.10.2017 20:00 6 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:3
22.10.2017 11:30 7 кръг Д Драгоман (Драгоман) 2:4
29.10.2017 16:00 8 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) 1:6
05.11.2017 11:00 9 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:0
09.04.2018 15:00 10 кръг Г Петърч (Петърч) 2:3
01.04.2018 11:00 11 кръг Д Искър 2005 (гара Лакатник) 1:0
15.04.2018 16:00 12 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:4
22.04.2018 11:00 13 кръг Д Зенит (Церово) 6:1
29.04.2018 11:30 14 кръг Г Торнадо (Безден) 2:4
03.05.2018 18:30 15 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:4
13.05.2018 11:30 16 кръг Г Драгоман (Драгоман) 2:5
20.05.2018 11:30 17 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) 0:2
27.05.2018 17:00 18 кръг Г Ком 98 (Годеч) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Петърч (Петърч) 18 8 4 6 41:40 28
6 Ком 98 (Годеч) 18 6 4 8 37:36 22
7 Искра 2009 (Искрец) 18 5 3 10 27:42 18
8 Искър 2005 (гара Лакатник) 18 5 1 12 38:63 16
9 Зенит (Церово) 18 4 1 13 25:77 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СФ 7 място
2016/2017 А ОФГ СФ 8 място
2015/2016 А ОФГ СФ 11 място
2014/2015 А ОФГ СФ 9 място
2012/2013 А ОФГ СФ 9 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 7 място
2009/2010 А ОФГ СФ 9 място

Интернет страници

 » няма интернет страници